Powrót do listy
2022
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kobiety i mężczyźni

 

Mężczyźni

Kobiety

1.

Hurkacz Hubert (Stow. REDECO SiR Wrocław)

Świątek Iga (niezrzeszona)

2.

Majchrzak Kamil (CKT Grodzisk Mazowiecki)

Linette Magda (AZS Poznań)

3.

Żuk Kacper (CKT Grodzisk Mazowiecki)

Fręch Magdalena (KS Górnik Bytom)

4.

Michalski Daniel (Warszawski KT Mera)

Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała)

5.

Peliwo Filip (BKT Advantage Bielsko-Biała)

Kawa Katarzyna (BKT Advantage Bielsko-Biała)

6.

Kaśnikowski Maks (CKT Grodzisk Mazowiecki)

Falkowska Weronika (KS Górnik Bytom)

7.

Kielan Szymon (Legia Tenis Sp. z o.o.)

Radwańska Urszula (Warszawski KT Mera)

8.

Ciaś Paweł (Klub Tenisowy Kubala Ustroń)

Kubka Martyna (CKT Grodzisk Mazowiecki)

9.

Bienkiewicz Juliusz (UKS Sport Klub Wrocław)

Lincer Olivia (Stow. REDECO SiR Wrocław)

10.

Janowicz Jerzy (CKT Grodzisk Mazowiecki)

Oczachowska Julia (Inowrocławskie TT Goplania)

Juniorzy

 

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Pawelski Martyn (KS Górnik Bytom)

Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2.

Berkieta Tomasz (Legia Tenis Sp. z o.o.)

Rowińska Malwina (Legia Tenis Sp. z o.o.)

3.

Szymkowiak Kacper (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

Lincer Olivia (Stow. REDECO SiR Wrocław)

4.

Matuszewski Gabriel (CKT Grodzisk Mazowiecki)

Pawlikowska Zuzanna (CKT Grodzisk Mazowiecki)

5.

Zgoła Goran (Akademicki Związek Sportowy Poznań)

Stankiewicz Monika (BKT Advantage Bielsko-Biała)

6.

Zgoła Borys (Akademicki Związek Sportowy Poznań)

Bergler Olivia (KS Górnik Bytom)

7.

Kos Maciej (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

Piestrzyńska Ada (WTS DeSki Warszawa)

8.

Pieczkowski Olaf (KT Jakubowo-Olsztyn)

Górska Daria (CKT Grodzisk Mazowiecki)

9.

Czaczkowski Piotr (KT Matuszewski Stawiguda)

Bandurowska Xenia (WKS Grunwald Poznań)

10.

Grzegorzewski Oskar (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

Bozova Anastasia (Akademicki Związek Sportowy Łódź)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 2006 i młodsi

1.

Berkieta Tomasz (Legia Tenis Sp. z o.o.)

2006

1.

Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

2.

Lange Mateusz (Akademicki Związek Sportowy Poznań)

2006

2.

Stankiewicz Monika (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

3.

Kokot Bruno (KS Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)

2006

3.

Dróżdż Oliwia (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

2008

4.

Czyrek Kacper (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

4.

Kmiecik Anna (Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów)

2008

5.

Sadzik Jan (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

5.

Rajca Lena (Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów)

2008

6.

Kluczyński Jan (Legia Tenis Sp. z o.o.)

2007

6.

Hornecka Lena Karolina (Stow. Morelowa Tennis Club W-wa)

2007

7.

Hrynkiewicz Jakub (CKT Grodzisk Mazowiecki)

2006

7.

Kołodziejska Julia (SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn)

2008

8.

Zaorski Leon (Tenisowy UKS LEO Trąbki Małe)

2006

8.

Dyląg Konstancja (UKT Winner Kraków)

2008

9.

Januchowski Jakub (CKT Grodzisk Mazowiecki)

2007

9.

Giżewska Hanna (Sopot Tenis Klub)

2008

10.

Dójczyński Marcin (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

2007

10.

Wojtaszczyk Maria (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

2007

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2008 i młodsi

1.

Urbański Jan (TENISOVA Michał Brzeszczak)

2009

1.

Kmiecik Anna (Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów)

2008

2.

Błuś Aleksander (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2008

2.

Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków)

2009

3.

Plenkiewicz Hubert (CKT Grodzisk Mazowiecki)

2008

3.

Sybicka Oliwia (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola)

2009

4.

Sadzik Jan (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

4.

Dehmel Daria (Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże)

2009

5.

Chłodnicki Jan (KS Górnik Bytom)

2008

5.

Monnier Marie Charlotte (Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa)

2009

6.

Owramko Mikołaj (KT Break Warszawa)

2008

6.

Kołodziejska Julia (SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn)

2008

7.

Kowal Patryk (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

7.

Affelt Nadia (Toruńska Akademia Tenisowa)

2008

8.

Kasperski Antoni (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

8.

Wawrzkiewicz Inka (Sopot Tenis Klub)

2008

9.

Jeż Wiktor (STT Fakro Nowy Sącz)

2008

9.

Wróbel Maja (Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów)

2008

10.

Piasek Igor (CKT Grodzisk Mazowiecki)

2008

10.

Leś Aleksandra (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)

2009

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2010 i młodsi

1.

Tejerina Sebastian (Kostrzyński Klub Tenisowy )

2010

1.

Giżewska Zuzanna (Sopot Tenis Klub)

2010

2.

Krzyśko Błażej (KS Górnik Bytom)

2010

2.

Zapława Aleksandra (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2010

3.

Paradowski Jan (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)

2010

3.

Małecka Maria (Hutnik Warszawa Tenis)

2010

4.

Solarz Mikołaj (SOLDI Niepołomice )

2011

4.

Kądzielska Oliwia (Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław)

2011

5.

Drobko Emil (Sopot Tenis Klub)

2011

5.

Sebastyańska Sara (Sopot Tenis Klub)

2011

6.

Bartnik Igor (Klub Sportowy CALISIA TENIS PRO)

2011

6.

Szweda Alicja (Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe)

2010

7.

Wyszyński Aleksander (Klub Tenisowy Arka)

2010

7.

Baran Anna (Hutnik Warszawa Tenis)

2011

8.

Arent Mikołaj (KS Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)

2011

8.

Snochowska Antonina (Sopot Tenis Klub)

2010

9.

Maliszewski Łukasz (Fundacja Klub Sportowy Frajda)

2010

9.

Zielińska Antonina (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2011

10.

Kwiecień Daniel (AT MASTERS Radom)

2012

10.

Szychowska Wiktoria (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2011

Klasyfikacja klubów

1.

BKT Advantage Bielsko-Biała

2.

Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

3.

KS Górnik Bytom

4.

Akademicki Związek Sportowy Poznań

5.

Sopot Tenis Klub

6.

Klub Tenisowy GAT Gdańsk

7.

Warszawski Klub Tenisowy Mera

8.

Klub Sportowy CALISIA TENIS PRO

9.

Klub Tenisowy Kubala Ustroń

10.

Park Tenisowy Olimpia Poznań

Sklasyfikowano 283 kluby

Klasyfikacja WZT

1.

Mazowieckie

2.

Śląskie

3.

Wielkopolskie

4.

Dolnośląskie

5.

Małopolskie

6.

Pomorskie

7.

Łódzkie

8.

Zachodniopomorskie

9.

Kujawsko-pomorskie

10.

Lubuskie

11.

Warmińsko-Mazurskie

12.

Podkarpackie

13.

Lubelskie

14.

Podlaskie

15.

Świętokrzyskie

16.

Opolskie

Powrót do listy