Powrót do listy
2023
< Zobacz poprzedni

Kobiety i mężczyźni

 
Mężczyźni
Kobiety
1.
Hurkacz Hubert (Stow. REDECO SiR Wrocław)
Świątek Iga (niezrzeszona)
2.
Michalski Daniel (Warszawski KT Mera)
Linette Magda (AZS Poznań)
3.
Kaśnikowski Maks (CKT Grodzisk Mazowiecki)
Fręch Magdalena (KS Górnik Bytom)
4.
Żuk Kacper (CKT Grodzisk Mazowiecki)
Kawa Katarzyna (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5.
Peliwo Filip (BKT Advantage Bielsko-Biała)
Kubka Martyna (CKT Grodzisk Mazowiecki)
6.
Ciaś Paweł (Klub Tenisowy Kubala Ustroń)
Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała)
7.
Pawelski Martyn (KS Górnik Bytom)
Falkowska Weronika (KS Górnik Bytom)
8.
Pieczkowski Olaf (KT Jakubowo-Olsztyn)
Radwańska Urszula (Warszawski KT Mera)
9.
Szymkowiak Kacper (UKS Sport Klub Wrocław)
Feistel Gina (WKS Grunwald Poznań)
10.
Zieliński Marcel (Złotoryjskie Tow. Tenisowe)
Zawadzka Joanna (UKS ACT Sport Tarnów)

Juniorzy

1.
Berkieta Tomasz (Legia Tenis Sp. z o.o.)
2006
1.
Stankiewicz Monika (BKT Advantage Bielsko-Biała)
2006
2.
Lechno-Wasiutyński Fryderyk (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)
2005
2.
Pawlikowska Zuzanna (CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica)
2005
3.
Grzegorzewski Oskar (Warszawski Klub Tenisowy Mera)
2005
3.
Rowińska Malwina (Legia Tenis Sp. z o.o.)
2005
4.
Ważny Alan (Klub Sportowy Czarni )
2007
4.
Górska Daria (CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica)
2005
5.
Jędrzejczak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)
2006
5.
Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
2006
6.
Kokot Bruno (Klub Sportowy KT Szczawno-Zdrój)
2006
6.
Bergler Olivia (KS Górnik Bytom)
2005
7.
Majchrzak Adam (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
2005
7.
Podhajecka Dominika (Górzycki KT Smecz w Górzycy)
2006
8.
Andrzejczak Marcin (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
2006
8.
Kulbiej Nadia (Fundacja SKT Promasters)
2007
9.
Kosiński Filip (Klub Sportowy KT Szczawno-Zdrój)
2007
9.
Orlińska Oliwia (COME-ON TENNIS CLUB Wrocław przy Fundacji Manufaktura Sportu)
2005
10.
Włodarczyk Jakub (KS Górnik Bytom)
2005
10.
Straszewska Barbara (CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica)
2006

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 2007 i młodsi

1.

Sadzik Jan (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

1.

Hornecka Lena Karolina (Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa)

2007

2.

Ważny Alan (Klub Sportowy Czarni )

2007

2.

Skorupska Anna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2008

3.

Kowal Patryk (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

3.

Kołodziejska Julia (Fundacja Nowiński Tennis Team)

2008

4.

Chłodnicki Jan (KS Górnik Bytom)

2008

4.

Janusz Zofia (Akademicki Związek Sportowy Poznań)

2008

5.

Kluczyński Jan (Legia Tenis Sp. z o.o.)

2007

5.

Kmiecik Anna (Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów)

2008

6.

Kasperski Antoni (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

6.

Wróbel Maja (Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów)

2008

7.

Sikora Antoni (Krakowski Klub Tenisowy OLSZA)

2008

7.

Drąg Maria (UKS Tenis24 Kraków)

2008

8.

Czyrek Filip (Klub Sportowy Czarni )

2007

8.

Penkevych Ewangelina (Fundacja SKT Promasters)

2008

9.

Owramko Mikołaj (KT Break Warszawa)

2008

9.

Berson Wiktoria (SPORTEUM Fundacja Promocji Sportu Warszawa)

2008

10.

Gadzaliński Antoni (KS Górnik Bytom)

2007

10.

Affelt Nadia (Toruńska Akademia Tenisowa)

2008


Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2009 i młodsi

1.

Urbański Jan (Legia Tenis Sp. z o.o.)

2009

1.

Sybicka Oliwia (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola)

2009

2.

Skrzyński Jan (Krakowski Klub Tenisowy OLSZA)

2009

2.

Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków)

2009

3.

Kwiatkowski Maksymilian (WTS DeSki Warszawa)

2009

3.

Zapława Aleksandra (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2010

4.

Krzyśko Błażej (KS Górnik Bytom)

2010

4.

Snochowska Antonina (Toruńska Akademia Tenisowa)

2010

5.

Rytelewski Hugo Pawel (AZS Poznań)

2009

5.

Idaszewska Anna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2010

6.

Tejerina Sebastian (Kostrzyński Klub Tenisowy )

2010

6.

Nowicka Wiktoria (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)

2009

7.

Stopa Maksymilian (Klub Sportowy Dragon)

2009

7.

Borowik Julia (Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów)

2009

8.

Makieła Emil (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2010

8.

Leś Aleksandra (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)

2009

9.

Nowak Mateusz (MATCHPOINT Żyrardów )

2009

9.

Szweda Alicja (Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe)

2010

10.

Paradowski Jan (Krakowski Klub Tenisowy OLSZA)

2010

10.

Dehmel Daria (Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże)

2009


Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2011 i młodsi

1.

Solarz Mikołaj (SOLDI Niepołomice )

2011

1.

Kądzielska Oliwia (Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław)

2011

2.

Kwiecień Daniel (AT MASTERS Radom)

2012

2.

Szychowska Wiktoria (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2011

3.

Bartnik Igor (Klub Sportowy CALISIA TENIS PRO)

2011

3.

Jędrzejak Lilly (Klub Sportowy CALISIA TENIS PRO)

2011

4.

Arent Mikołaj (Klub Sportowy CALISIA TENIS PRO)

2011

4.

Antczak Sonia (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa)

2012

5.

Drobko Emil (Sopot Tenis Klub)

2011

5.

Holovash Anna (Akademicki Związek Sportowy Poznań)

2011

6.

Nowak Jakub (Klub Sportowy CALISIA TENIS PRO)

2011

6.

Pitry Karolina (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)

2012

7.

Zięba Julian (Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa)

2012

7.

Zielińska Antonina (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2011

8.

Corda Robert (KS Górnik Bytom)

2011

8.

Berke Julia (Sopot Tenis Klub)

2011

9.

Minkner Igor (KS Górnik Bytom)

2011

9.

Paliczka Marcelina (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)

2011

10.

Szyca Maciej (Sopot Tenis Klub)

2012

10.

Merebashvili Natalia (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2011

Klasyfikacja klubów

Klasyfikacja WZT

Powrót do listy