Powrót do listy
2021
< Zobacz poprzedni

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Hurkacz Hubert (Stow. REDECO SiR Wrocław)

2. Majchrzak Kamil (AZS Łódź)

3. Żuk Kacper (Niezrzeszony)

4. Michalski Daniel (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

5. Ciaś Paweł (UKS Beskidy Ustroń)

6. Dembek Michał (WSG Academy)

7. Rajski Maciej (KT TENISWIL Warszawa)

8. Zieliński Jan (CKT Grodzisk Maz.)

9. Marek Wojciech (KS Górnik Bytom)

10. Kielan Szymon (Legia Tenis Sp. z o.o.)

1. Świątek Iga (Niezrzeszona)

2. Linette Magda (AZS Poznań)

3. Fręch Magdalena (KS Górnik Bytom)

4. Kawa Katarzyna (BKT Advantage Bielsko-Biała)

5. Radwańska Urszula (KS Nadwiślan Kraków)

6. Noskova Linda (BKT Advantage Bielsko-Biała)

7. Smitkova Tereza (BKT Advantage Bielsko-Biała)

8. Falkowska Weronika (AT MASTERS Radom)

9. Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała)

10. Kubka Martyna (CKT Grodzisk Maz.)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Pieczkowski Olaf (KT Jakubowo-Olsztyn)

2. Orlikowski Aleksander (MKT Łódź)

3. Kaśnikowski Maks (Stow. Trnovsky Mario Tennis Club)

4. Pieczonka Filip (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

5. Zgoła Borys (AZS Poznań)

6. Kamrowski Marcel (Sopot Tenis Klub)

7. Pawelski Martyn (KS Górnik Bytom)

8. Kos Maciej (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

9. Stokowski Patryk (Warszawski KT Mera)

10. Matuszewski Gabriel (CKT Grodzisk Maz.)

1. Noskova Linda (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2. Rowińska Malwina (KS Górnik Bytom)

3. Piestrzyńska Ada (WTS DeSki Warszawa)

4. Lipiec Xenia (Kędzierzyński Klub Tenisowy)

5. Kubacha Zuzanna (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

6. Świerczyńska Magdalena (WTS DeSki Warszawa)

7. Gruszczyńska Rozalia (KS Górnik Bytom)

8. Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

9. Bednarz Zuzanna (Klub Sportowy Czarni)

10. Górska Daria (CKT Grodzisk Maz.)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 2005 i młodsi

1.

Berkieta Tomasz (KT Warszawianka)

2006

1.

Stankiewicz Monika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

2.

Jędrzejczak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

2.

Straszewska Barbara (Fundacja SKT Promasters)

2006

3.

Kokot Bruno (KS KT Szczawno-Zdrój)

2006

3.

Mackiewicz Martyna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

4.

Grzegorzewski Oskar (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2005

4.

Podhajecka Dominika (Górzycki KT Smecz w Górzycy)

2006

5.

Lange Mateusz (AZS Poznań)

2006

5.

Pawlikowska Zuzanna (CKT Grodzisk Maz.)

2005

6.

Zaorski Leon (Tenisowy UKS LEO Trąbki Małe)

2006

6.

Paszun Amelia (AZS Poznań)

2007

7.

Andrzejczak Marcin (KS KT Szczawno-Zdrój)

2006

7.

Koprowska Hanna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

8.

Nikołajuk Przemysław (CKT Grodzisk Maz.)

2006

8.

Bednarz Zuzanna (Klub Sportowy Czarni )

2005

9.

Barcik Nikodem (KS Górnik Bytom)

2005

9.

Piechowicz Martyna (KKT Wrocław)

2005

10.

Czaczkowski Piotr (KT Matuszewski Stawiguda)

2005

10.

Stypuła Laura (CKT Grodzisk Maz.)

2006

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2007 i młodsi

1.

Ważny Alan (Klub Sportowy Czarni )

2007

1.

Kulbiej Nadia (Fundacja SKT Promasters)

2007

2.

Mitoń Mateusz (UKT Winner Kraków)

2007

2.

Kuszel Oliwia (Toruńska Akademia Tenisowa)

2008

3.

Plenkiewicz Hubert (Stow. AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)

2008

3.

Czajka Antonina (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2007

4.

Sadzik Jan (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

4.

Wawrzkiewicz Inka (Sopot Tenis Klub)

2008

5.

Kowal Patryk (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

5.

Husar Sara (UKS Beskidy Ustroń)

2008

6.

Nowacki Jan (CKT Grodzisk Maz.)

2007

6.

Pawelska Maja (KS Górnik Bytom)

2008

7.

Błuś Aleksander (PT Olimpia Poznań)

2008

7.

Michta Emilia (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

8.

Jeż Wiktor (STT Fakro Nowy Sącz)

2008

8.

Biełus Zosia (Fundacja SKT Promasters)

2008

9.

Kluj Piotr (TOP TENNIS PLAYER)

2008

9.

Kmiecik Anna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2008

10.

Dójczyński Marcin (MKT Łódź)

2007

10.

Kostka Natalia (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2007

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2009 i młodsi

1.

Kwiatkowski Maksymilian (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2009

1.

Czechowicz Anna (UKS AKTYWNI 44 Łódź)

2009

2.

Krzyśko Błażej (KS Górnik Bytom)

2010

2.

Dudek Marta (Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.)

2009

3.

Skrzyński Jan (KS Nadwiślan Kraków)

2009

3.

Borowik Julia (CSiR MOS Dąbrowa Górnicza)

2009

4.

Urbański Jan (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice)

2009

4.

Sybicka Oliwia (MKT Stalowa Wola)

2009

5.

Tejerina Sebastian (Kostrzyński Klub Tenisowy )

2010

5.

Faber Patrycja (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2010

6.

Paradowski Jan (KS Nadwiślan Kraków)

2010

6.

Dehmel Daria (Szczecińskie CT Prawobrzeże)

2009

7.

Krupa Olivier (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2010

7.

Lu Knapik Emilia (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2009

8.

Rytelewski Hugo Pawel (AZS Poznań)

2009

8.

Nowicka Wiktoria (Śląskie CT Pszczyna)

2009

9.

Makieła Emil (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2010

9.

Rybkowska Magdalena (ST TieBreak)

2009

10.

Nowak Mateusz (MATCHPOINT Żyrardów Sp. z o.o.)

2009

10.

Leś Aleksandra (Śląskie CT Pszczyna)

2009

Klasyfikacja klubów

1.

BKT Advantage Bielsko-Biała

2.

KS Górnik Bytom

3.

Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

4.

Akademicki Związek Sportowy Poznań

5.

Miejski Klub Tenisowy Łódź

6.

Krzycki Klub Tenisowy Wrocław

7.

Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters

8.

Klub Tenisowy GAT Gdańsk

9.

Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój

10.

Sopot Tenis Klub

Sklasyfikowano 322 kluby

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

1.

Mazowieckie

2.

Śląskie

3.

Wielkopolskie

4.

Dolnośląskie

5.

Łódzkie

6.

Małopolskie

7.

Pomorskie

8.

Zachodniopomorskie

9.

Kujawsko-pomorskie

10.

Lubuskie

11.

Warmińsko-Mazurskie

12.

Podkarpackie

13.

Lubelskie

14.

Świętokrzyskie

15.

Opolskie

16.

Podlaskie

Powrót do listy