Powrót do listy
2020
< Zobacz poprzedni

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Hubert Hurkacz (Stow. Redeco SiR Wrocław)

  2. Kamil Majchrzak (AZS Łódź)

  3. Kacper Żuk (niestowarzyszony)

  4. Daniel Michalski (Mera Warszawa)

  5. Michał Dembek (Warsaw Sports Group)

  6. Jan Zieliński (Mera Warszawa)

  7. Maciej Rajski (KT Teniswil Warszawa)

  8. Wojciech Marek (Górnik Bytom)

  9. Paweł Ciaś (UKS Beskidy Ustroń)

10. Piotr Matuszewski (AZS Poznań)

  1. Iga Świątek (niestowarzyszona)

  2. Magda Linette (AZS Poznań)

  3. Katarzyna Kawa (niestowarzyszona)

  4. Magdalena Fręch (Górnik Bytom)

  5. Maja Chwalińska (BKT Advantage Bielsko-Biała)

  6. Anastazja Szoszyna (CKT Grodzisk Mazowiecki)

  7. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

  8. Weronika Falkowska (AT Masters Radom)

  9. Martyna Kubka (CKT Grodzisk Mazowiecki)

10. Anna Hertel (AZS Poznań)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1.Kaśnikowski Maks (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club)

2. Lorens Mikołaj (KS Górnik Bytom)

3. Orlikowski Aleksander (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

4. Kielan Szymon (Pabianicki Klub Tenisowy)

5. Szajrych Jasza (WKS Grunwald Poznań)

6. Taczała Dawid (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)

7. Pawlak Piotr (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

8. Kamrowski Marcel (Sopot Tenis Klub)

9. Pieczonka Filip (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

10. Pieczkowski Olaf (UKS RP SPORT Olsztyn)

1.Baszak Weronika (Stow. REDECO SiR Wrocław)

2. Wygonowska Pola (UKS RP SPORT Olsztyn)

3. Gruszczyńska Rozalia (KS Górnik Bytom)

4. Wierzbowska Aleksandra (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)

5. Kubacha Zuzanna (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

6. Świerczyńska Magdalena (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)

7. Duhl Laura (BKT Advantage Bielsko-Biała)

8. Niewiadomska Patrycja (BKT Advantage Bielsko-Biała)

9. Lipiec Xenia (Kędzierzyński Klub Tenisowy)

10. Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 2004 i młodsi

1.

Matuszewski Gabriel (CKT Grodzisk Mazowiecki)

2004

1.

Rowińska Malwina (Niezrzeszony)

2005

2.

Pieczkowski Olaf (UKS RP SPORT Olsztyn)

2004

2.

Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

3.

Grzegorzewski Oskar (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2005

3.

Telżyńska Hanna (Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa)

2005

4.

Kos Maciej (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2004

4.

Frankowska Zuzanna (Akademicki Związek Sportowy Łódź)

2004

5.

Zgoła Goran (AZS Poznań)

2005

5.

Bednarz Zuzanna (Klub Sportowy Czarni )

2005

6.

Szymkowiak Kacper (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

2004

6.

Bozova Anastasia (Akademicki Związek Sportowy Łódź)

2005

7.

Kubalka Igor (Międzyszkolny Klub Sportowy Andrychów)

2005

7.

Pieczyńska Sonia (WKS Grunwald Poznań)

2005

8.

Lechno-Wasiutyński Fryderyk (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)

2005

8.

Pawlikowska Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

9.

Stankiewicz Patryk (AZS Poznań)

2004

9.

Orlińska Oliwia (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

2005

10.

Barcik Nikodem (KS Górnik Bytom)

2005

10.

Witkowska Zuzanna (CKT Grodzisk Mazowiecki)

2005

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2006 i młodsi

1.

Berkieta Tomasz (KT Warszawianka Warszawa)

2006

1.

Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

2.

Jędrzejczak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

2.

Stankiewicz Monika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

3.

Andrzejczak Marcin (Tenisowy UK LEO Trąbki Małe)

2006

3.

Mackiewicz Martyna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

4.

Kokot Bruno (KS Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)

2006

4.

Stypuła Laura (CKT Grodzisk Mazowiecki)

2006

5.

Migdalski Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

5.

Kulbiej Nadia (Fundacja Szczeciński KT Promasters)

2007

6.

Ważny Alan (Klub Sportowy Czarni )

2007

6.

Kostka Natalia (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2007

7.

Tomasiak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

7.

Gołda Karolina (AT MASTERS Radom)

2006

8.

Mitoń Mateusz (STT Fakro Nowy Sącz)

2007

8.

Wojtaszczyk Maria (KT Start Łódź)

2007

9.

Kosiński Filip (KS Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)

2007

9.

Nieradzik Maja (Klub Tenisowy Zabrze)

2007

10.

Lange Mateusz (AZS Poznań)

2006

10.

Koprowska Hanna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2008 i młodsi

1.

Plenkiewicz Hubert (Stow. AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)

2008

1.

Kuszel Oliwia (Toruńska Akademia Tenisowa)

2008

2.

Urbański Jan (Fundacja KT Astra Książenice)

2009

2.

Michta Emilia (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

3.

Stańczyk Juliusz (STT Fakro Nowy Sącz)

2009

3.

Sybicka Oliwia (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola)

2009

4.

Fletcher Vincent (Fundacja KT Astra Książenice)

2009

4.

Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków)

2009

5.

Błuś Aleksander (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2008

5.

Husar Sara (UKS Beskidy Ustroń)

2008

6.

Skrzyński Jan (KS Nadwiślan Kraków)

2009

6.

Biełus Zosia (Fundacja Szczeciński KT Promasters)

2008

7.

Sadzik Jan (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

7.

Wawrzkiewicz Inka (Sopot Tenis Klub)

2008

8.

Tejerina Ignacio (Kostrzyński Klub Tenisowy )

2008

8.

Skorupska Anna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2008

9.

Chłodnicki Jan (KS Górnik Bytom)

2008

9.

Bajorek Małgorzata (UKT Winner Kraków)

2008

10.

Kwiatkowski Maksymilian (WTS DeSki Warszawa)

2009

10.

Pawelska Maja (Klub Tenisowy Zabrze)

2008

Klasyfikacja klubów

1.

KS Górnik Bytom

2.

BKT Advantage Bielsko-Biała

3.

AZS Poznań

4.

KKT Wrocław

5.

Klub Tenisowy GAT Gdańsk

6.

Park Tenisowy Olimpia Poznań

7.

Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters

8.

CKT Grodzisk Maz. przy Fundacji De Arte Athletica

9.

MKT Łódź

10.

Sopot Tenis Klub

Sklasyfikowano 255 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Śląskie

3.

Wielkopolskie

4.

Dolnośląskie

5.

Małopolskie

6.

Pomorskie

7.

Łódzkie

8.

Zachodniopomorskie

9.

Kujawsko-pomorskie

10.

Warmińsko-Mazurskie

11.

Podkarpackie

12.

Lubelskie

13.

Lubuskie

14.

Podlaskie

15.

Świętokrzyskie

16.

Opolskie

Powrót do listy