Powrót do listy
2019
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Hubert Hurkacz (Stow. Redeco SiR Wrocław)

2. Kamil Majchrzak (AZS Łódź)

3. Kacper Żuk (Legia Warszawa - sekcja tenisa)

4. Daniel Michalski (Mera Warszawa)

5. Michał Dembek (Mera Warszawa)

6. Jan Zieliński (Mera Warszawa)

7. Paweł Ciaś (UKS Beskidy Ustroń)

8. Filip Kolasiński (KT Legia Warszawa)

9. Piotr Gryńkowski (Fundacja Eurotenis Łódź)

10. Wojciech Marek (Górnik Bytom)

1. Magda Linette (AZS Poznań)

2. Iga Świątek (Legia Warszawa - sekcja tenisa)

3. Katarzyna Kawa (niestowarzyszona)

4. Magdalena Fręch (AT Andrzej Kobierski Łódź)

5. Maja Chwalińska (Advantage Bielsko-Biała)

6. Anastazja Szoszyna (Grunwald Poznań)

7. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

8. Julia Oczachowska (niestowarzyszona)

9. Anna Hertel (KT Legia Warszawa)

10. Stefania Rogozińska-Dzik

     (Legia Warszawa - sekcja tenisa)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Marek Wojciech (KS Górnik Bytom)

2. Lorens Mikołaj (KS Górnik Bytom)

3. Kielan Szymon (Pabianicki Klub Tenisowy)

4. Kamrowski Marcel (WKS Flota Gdynia)

5. Politowicz Marcel (AZS Poznań)

6. Orlikowski Aleksander (MKT Łódź)

7. Kaśnikowski Maks (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club)

8. Szajrych Jasza (WKS Grunwald Poznań)

9. Pawlak Piotr (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

10. Taczała Dawid (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)

1. Baszak Weronika (Stow. REDECO SiR Wrocław)

2. Kubka Martyna (GKT Nafta Zielona Góra)

3. Wierzbowska Aleksandra (KKS OLSZA)

4. Kubacha Zuzanna (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

5. Jeleń Aleksandra (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

6. Gruszczyńska Rozalia (KS Górnik Bytom)

7. Szczepańska Zuzanna (Inowrocławskie TT Goplania)

8. Formella Alicja (Sportowy Klub Tenisowy Centrum Bydgoszcz)

9. Wygonowska Pola (UKS RP SPORT Olsztyn)

10. Rogozińska-Dzik Stefania (Legia Warszawa (sekcja tenisa))

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 2003 i młodsi

1.

Kos Maciej (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2004

1.

Rowińska Malwina (Niezrzeszony)

2005

2.

Matuszewski Gabriel (Centralny KT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica)

2004

2.

Durska Emilia (KS Górnik Bytom)

2004

3.

Stankiewicz Patryk (AZS Poznań)

2004

3.

Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

4.

Grygołowicz Maks (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2003

4.

Świerczyńska Magdalena (KKS OLSZA)

2004

5.

Orlikowski Aleksander (MKT Łódź)

2003

5.

Koralnik Laura (CKT Grodzisk Maz. przy Fundacji De Arte Athletica)

2004

6.

Kończal Mikołaj (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2003

6.

Frankowska Zuzanna (KT Warszawianka Warszawa)

2004

7.

Sopoliński Błażej (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

2003

7.

Wróblewska Jagoda (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

2004

8.

Dzieło Marcel (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

2004

8.

Niewiadomska Patrycja (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2003

9.

Szymkowiak Kacper (KKT Wrocław)

2004

9.

Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

10.

Szczap Karol (Trnovsky Mario Tennis Club)

2003

10.

Janiszek Weronika (Sopot Tenis Klub)

2004

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2005 i młodsi

1.

Lechno-Wasiutyński Fryderyk (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)

2005

1.

Rowińska Malwina (Niezrzeszony)

2005

2.

Migdalski Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

2.

Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

3.

Kubalka Igor (Międzyszkolny Klub Sportowy Andrychów)

2005

3.

Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

4.

Jędrzejczak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

4.

Bergler Olivia (KS Górnik Bytom)

2005

5.

Wójcicki Gabriel (KS Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)

2005

5.

Stankiewicz Monika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

6.

Tomasiak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

6.

Głowacka Maria (TS IDEA SPORT Toruń)

2006

7.

Berkieta Tomasz (Stow. Trnovsky Mario Tennis Club)

2006

7.

Stypuła Laura (CKT Grodzisk Maz. przy Fundacji De Arte Athletica)

2006

8.

Kokot Bruno (KS Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)

2006

8.

Pawlikowska Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

9.

Andrzejczak Marcin (Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa)

2006

9.

Mackiewicz Martyna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

10.

Janzen Szymon (CKT Grodzisk Maz. przy Fundacji De Arte Athletica)

2005

10.

Ciesielczyk Amelia (UKS RP SPORT Olsztyn)

2006

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2007 i młodsi

1.

Lewandowski Dawid (KS Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)

2007

1.

Kostka Natalia (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2007

2.

Słowik Maciej (Fundacja SKT Promasters)

2007

2.

Pawelska Maja (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)

2008

3.

Ważny Alan (Klub Sportowy Czarni )

2007

3.

Nadajewska Marta (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)

2007

4.

Plenkiewicz Hubert (Stow. AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)

2008

4.

Czajka Antonina (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2007

5.

Downar Jan (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2007

5.

Śrutwa Martyna (Lubińskie CT TOP TENIS Lubin)

2007

6.

Wygona Jan (KS Grzegórzecki Kraków)

2007

6.

Wojtaszczyk Maria (KT Start Łódź)

2007

7.

Zając Oskar (STT Fakro Nowy Sącz)

2007

7.

Kuszel Oliwia (Toruńska Akademia Tenisowa)

2008

8.

Wieczorek Antoni (KS Górnik Bytom)

2007

8.

Nieradzik Maja (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)

2007

9.

Błuś Aleksander (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2008

9.

Biełus Zosia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)

2008

10.

Zemła Grzegorz (Fundacja Tennis Pro)

2007

10.

Mitrzak Aleksandra (Inowrocławskie TT Goplania)

2007

Klasyfikacja klubów

1.

BKT Advantage Bielsko-Biała

2.

KS Górnik Bytom

3.

AZS Poznań

4.

Fundacja „Szczecińska Akademia Tenisowa”

5.

KKT Wrocław

6.

Klub Tenisowy GAT Gdańsk

7.

MKT Łódź

8.

Park Tenisowy Olimpia Poznań

9.

KS Klub Tenisowy Szczawno zdrój

10.

WKS Grunwald Poznań

Sklasyfikowano 255 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Śląskie

2.

Mazowieckie

3.

Wielkopolskie

4.

Dolnośląskie

5.

Pomorskie

6.

Łódzkie

7.

Małopolskie

8.

Zachodniopomorskie

9.

Kujawsko-pomorskie

10.

Warmińsko-Mazurskie

11.

Lubuskie

12.

Podkarpackie

13.

Lubelskie

14.

Podlaskie

15.

Opolskie

16.

Świętokrzyskie

Powrót do listy