Powrót do listy
2018
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Hubert Hurkacz (Stow. Redeco SiR Wrocław)

2. Kamil Majchrzak (AZS Łódź)

3. Maciej Rajski (KT Teniswil Warszawa)

4. Kacper Żuk (Legia Warszawa - sekcja tenisa)

5. Yann Wójcik (Warszawianka)

6. Maciej Smoła (AZS Poznań)

7. Karol Drzewiecki (Grunwald Poznań)

8. Piotr Gryńkowski (Fundacja Eurotenis Łódź)

9. Paweł Ciaś (UKS Beskidy Ustroń)

10. Mateusz Piątek

     (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)

1. Magda Linette (AZS Poznań)

2. Magdalena Fręch (AT Andrzej Kobierski Łódź)

3. Iga Świątek (Legia Warszawa - sekcja tenisa)

4. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

5. Anastazja Szoszyna

    (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

6. Maja Chwalińska (Advantage Bielsko-Biała)

7. Marta Leśniak (Fundacja SAT Szczecin)

8. Marcelina Podlińska (Górnik Bytom)

9. Karolina Szmit (UKS Sport Klub Wrocław)

10. Julia Sokołowskaja (AZS Poznań)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Daniel Michalski (KT Legia)

2. Wojciech Marek (KS Górnik Bytom)

3. Filip Kolasiński (KT Legia)

4. Michał Mikuła (Stow. IKT Płock)

5. Tomasz Dudek (KT Warszawianka)

6. Dawid Taczała (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)

7. Piotr Pawlak (WKT Mera Warszawa)

8. Michał Woźniak (Klub Miedzeszyn Warszawa)

9. Mikołaj Lorens (KS Górnik Bytom)

10. Piotr Galus (Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa)

1. Iga Świątek (Legia Warszawa sekcja tenisa)

2. Stefania Rogozińska-Dzik (Legia Warszawa sekcja tenisa)

3. Anna Hertel (KT Legia)

4. Weronika Baszak (Stow. REDECO SiR Wrocław)

5. Weronika Falkowska (AT MASTERS Radom)

6. Martyna Kubka (GKT Nafta Zielona Góra)

7. Aleksandra Jeleń (WKT Mera Warszawa)

8. Aleksandra Wierzbowska (KKS Olsza Kraków)

9. Maja Chwalińska (BKT Advantage Bielsko-Biała)

10. Magdalena Hędrzak (KS Górnik Bytom)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 2002 i młodsi

1.

Kamrowski Marcel (WKS Flota Gdynia)

2003

1.

Szczepańska Zuzanna (Inowrocławskie TT Goplania)

2002

2.

Kielan Szymon (Pabianicki Klub Tenisowy)

2002

2.

Piestrzyńska Ada (Legia Warszawa (sekcja tenisa))

2004

3.

Federowicz Jakub (Sopot Tenis Klub)

2002

3.

Szpakowska Martyna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2003

4.

Politowicz Marcel (AZS Poznań)

2002

4.

Mazurek Karolina (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2003

5.

Kułakowski Mateusz (UKT TenisPRO Koszalin)

2003

5.

Świerczyńska Magdalena (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2004

6.

Orlikowski Aleksander (MKT Łódź)

2003

6.

Gustowska Karina (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2003

7.

Kopcik Jan (KS Górnik Bytom)

2003

7.

Łężniak Natalia (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)

2004

8.

Kaśnikowski Maks (Fundacja Tennis Pro)

2003

8.

Takmadżan Lena (MKT Stalowa Wola)

2002

9.

Herok Juliusz (UKT Radość 90 Warszawa)

2003

9.

Zaremba Martyna (WTS DeSki Warszawa)

2003

10.

Tomański Karol (KT TENISWIL Warszawa)

2003

10.

Samberger Ewa (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin)

2002

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2004 i młodsi

1.

Pieczonka Filip (WKS Flota Gdynia)

2004

1.

Piestrzyńska Ada (Legia Warszawa (sekcja tenisa))

2004

2.

Pieczkowski Olaf (UKS RP SPORT Olsztyn)

2004

2.

Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

3.

Stankiewicz Patryk (UKS RP SPORT Olsztyn)

2004

3.

Bednarz Zuzanna (Niezrzeszony)

2005

4.

Matuszewski Gabriel (KT Matuszewski Stawiguda)

2004

4.

Popławska Kamila (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

5.

Kos Maciej (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2004

5.

Pawlikowska Zuzanna (KS AZS AWF Wrocław)

2005

6.

Roś Bartłomiej (ZTT Złotoryja)

2004

6.

Frankowska Zuzanna (KT Warszawianka Warszawa)

2004

7.

Pawelski Martyn (KS Mostostal Zabrze)

2004

7.

Kubacha Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2004

8.

Lechno-Wasiutyński Fryderyk (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)

2005

8.

Pieczyńska Sonia (WKS Grunwald Poznań)

2005

9.

Rytelewski Zachariasz Paweł (AZS Poznań)

2004

9.

Witkowska Zuzanna (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2005

10.

Bojarski Jakub (UKS RP SPORT Olsztyn)

2004

10.

Turczuk Natalia (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

2004

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2006 i młodsi

1.

Andrzejczak Marcin (AT Masters Łódź)

2006

1.

Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

2.

Jędrzejczak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

2.

Stypuła Laura (TS IDEA SPORT Toruń)

2006

3.

Zaorski Leon (Tenisowy UKS LEO-POLMED Trąbki Małe)

2006

3.

Stankiewicz Monika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

4.

Tomasiak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

4.

Gniewkowska Oriana (Sopot Tenis Klub)

2006

5.

Zemła Grzegorz (Fundacja Tennis Pro)

2007

5.

Nizio Emilia (UKS ACT Sport Tarnów)

2007

6.

Migdalski Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

6.

Kasprzak Pola (KS Górnik Bytom)

2006

7.

Ważny Alan (Klub Sportowy Czarni )

2007

7.

Nadajewska Marta (TS IDEA SPORT Toruń)

2007

8.

Kokot Bruno (Tenisowy UKS LEO-POLMED Trąbki Małe)

2006

8.

Mańkowska Jagna (AZS Poznań)

2006

9.

Lange Mateusz (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2006

9.

Wojtaszczyk Maria (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź)

2007

10.

Lewandowski Dawid (Klub Tenisowy "Legia")

2007

10.

Jędrzejak Oliwia (AZS Poznań)

2006

Klasyfikacja klubów

1.

BKT Advantage Bielsko-Biała

2.

KS Górnik Bytom

3.

AZS Poznań

4.

Fundacja „Szczecińska Akademia Tenisowa”

5.

Park Tenisowy Olimpia Poznań

6.

Klub Tenisowy GAT Gdańsk

7.

KKT Wrocław

8.

Sopot Tenis Klub

9.

WKS Grunwald Poznań

10.

UKS RP Sport Olsztyn

Sklasyfikowano 234 kluby

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Śląskie

3.

Wielkopolskie

4.

Dolnośląskie

5.

Pomorskie

6.

Łódzkie

7.

Zachodniopomorskie

8.

Małopolskie

9.

Kujawsko-pomorskie

10.

Warmińsko-Mazurskie

11.

Lubelskie

12.

Lubuskie

13.

Podkarpackie

14.

Podlaskie

15.

Świętokrzyskie

16.

Opolskie

Powrót do listy