Powrót do listy
2017
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

2. Kamil Majchrzak (MKT Łódź)

3. Paweł Ciaś (UKS Beskidy Ustroń)

4. Andriej Kapaś (Grunwald Poznań)

5. Karol Drzewiecki (Grunwald Poznań)

6. Marcin Gawron (Fakro Nowy Sącz)

7. Szymon Walków (Stow. Redeco SiR Wrocław)

8. Maciej Rajski

    (KT Teniswil Warszawa-Wilanów)

9. Oleksandr Kyrychenko

    (UKT AT Pol-Sart Lublin)

10. Bartosz Wojnar (UKS Beskidy Ustroń)

1. Angelique Kerber

    (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

3. Magda Linette (AZS Poznań)

4. Magdalena Fręch (AT Andrzej Kobierski Łódź)

5. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

6. Marta Leśniak (SKT Szczecin)

7. Katarzyna Wysoczańska

    (Klub Tenisowych Asów Wrocław)

8. Magdalena Zajda (Advantage Bielsko-Biała)

9. Katarzyna Kawa

    (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

10. Emma Zakordoniec (Górnik Bytom)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Daniel Michalski (KT Legia)

2. Wojciech Marek (KS Górnik Bytom)

3. Tomasz Dudek (KT Warszawianka)

4. Marcin Skowroński (Sinnet Club Warszawa)

5. Michał Mikuła (Stow. IKT Płock)

6. Makary Adamek (Krzycka Park Wrocław)

7. Michał Woźniak (Klub Miedzeszyn Warszawa)

8. Filip Kolasiński (KT Legia)

9. Jakub Grzegorczyk (UKS Beskidy Ustroń)

10. Adam Kwiatkowski (UKS Okęcie Sport Warszawa)

1. Iga Świątek (Fundacja Warsaw Sports Group)

2. Anna Hertel (KT Legia)

3. Stefania Rogozińska-Dzik (Fundacja Warsaw Sports Group)

4. Maja Chwalińska (BKT Advantage Bielsko-Biała)

5. Weronika Falkowska (AT MASTERS Radom)

6. Julia Oczachowska (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

7. Martyna Kubka (GKT Nafta Zielona Góra)

8. Weronika Pociej (KT Legia)

9. Marcelina Podlińska (KS Górnik Bytom)

10. Karolina Jaśkiewicz (UKS Omega Smolec)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 2001 i młodsi

1.

Pawlak Piotr (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

2002

1.

Świątek Iga (Fundacja Warsaw Sports Group)

2001

2.

Marek Wojciech (KS Górnik Bytom)

2001

2.

Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2001

3.

Wajdemajer Jan (AZS Poznań)

2002

3.

Baszak Weronika (Stow. REDECO SiR Wrocław)

2002

4.

Taczała Dawid (AZS Poznań)

2002

4.

Szczepańska Zuzanna (Inowrocławskie TT Goplania)

2002

5.

Politowicz Marcel (AZS Poznań)

2002

5.

Jeleń Aleksandra (Klub Tenisowy "Legia")

2001

6.

Kielan Szymon (Pabianicki Klub Tenisowy)

2002

6.

Ejsmont Weronika (KT Jakubowo-Olsztyn)

2002

7.

Wiśniewski Dawid (Inowrocławskie TT Goplania)

2002

7.

Wierzbowska Aleksandra (KKS OLSZA)

2002

8.

Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom)

2001

8.

Szynkowska Martyna (UKS RP SPORT Olsztyn)

2002

9.

Biliński Gabriel (KP Sokół Rzeszów)

2001

9.

Wawrowska Magda (Morelowa Tennis Club Warszawa)

2002

10.

Szajrych Jasza (WKS Grunwald Poznań)

2002

10.

Nebelska Urszula (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

2002

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2003 i młodsi

1.

Kaśnikowski Maks (Klub Tenisowy "Legia")

2003

1.

Gruszczyńska Rozalia (Krakowski KS OLSZA)

2004

2.

Bojarski Alan (WTS Orzeł Warszawa)

2003

2.

Kubacha Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2004

3.

Kusiewicz Piotr (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)

2003

3.

Piestrzyńska Ada (Fundacja Warsaw Sports Group)

2004

4.

Kamrowski Marcel (WKS Flota Gdynia)

2003

4.

Wygonowska Pola (UKS RP SPORT Olsztyn)

2003

5.

Pieczkowski Olaf (UKS RP SPORT Olsztyn)

2004

5.

Jodłowska Justyna (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2004

6.

Kopcik Jan (KS Górnik Bytom)

2003

6.

Buryło Matylda (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2004

7.

Herok Juliusz (UKT Radość 90 Warszawa)

2003

7.

Paul Wiktoria Maria (KCT Masters Inowrocław)

2004

8.

Orlikowski Aleksander (MK Łódź)

2003

8.

Gustowska Karina (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2003

9.

Pieczonka Filip (WKS Flota Gdynia)

2004

9.

Turczuk Natalia (VARIO CLUB Żerniki Wrocławskie)

2004

10.

Matuszewski Gabriel (KT Matuszewski Stawiguda)

2004

10.

Bartusek Karolina (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)

2003

 

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2005 i młodsi

1.

Lechno-Wasiutyński Fryderyk (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)

2005

1.

Ewald Weronika (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2006

2.

Piekarz Damian (ST MATCHPOINT w Komorowie)

2005

2.

Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

3.

Berkieta Tomasz (ST MATCHPOINT w Komorowie)

2006

3.

Domańska Weronika (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2005

4.

Smater Adrian (Morelowa Tennis Club Warszawa)

2005

4.

Szczepaniak Natalia (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2005

5.

Kubalka Igor (MKS Andrychów)

2005

5.

Pieczyńska Sonia (WKS Grunwald Poznań)

2005

6.

Barcik Nikodem (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)

2005

6.

Popławska Kamila ("RICHI" Ryszard Okuła)

2005

7.

Zgoła Goran (AZS Poznań)

2005

7.

Orlińska Oliwia (KS AZS AWF Wrocław)

2005

8.

Juszczak Dorian (AT Promasters Szczecin)

2005

8.

Bednarz Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

9.

Jędrzejczak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

9.

Witkowska Zuzanna (Fundacja Warsaw Sports Group)

2005

10.

Kwaśniewski Hugo (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2006

10.

Kiwior Julia (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2005

Klasyfikacja klubów

1.

KS Górnik Bytom

2.

BKT Advantage Bielsko-Biała

3.

AZS Poznań

4.

KT Legia

5.

Park Tenisowy Olimpia Poznań

6.

SKT Szczecin

7.

AT Angelique Kerber Puszczykowo

8.

AT Promasters Szczecin

9.

WKS Grunwald Poznań

10.

MKT Łódź

Sklasyfikowano 157 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Wielkopolskie

3.

Śląskie

4.

Dolnośląskie

5.

Zachodniopomorskie

6.

Łódzkie

7.

Pomorskie

8.

Małopolskie

9.

Kujawsko-pomorskie

10.

Warmińsko-Mazurskie

11.

Lubelskie

12.

Lubuskie

13.

Podkarpackie

14.

Świętokrzyskie

15.

Podlaskie

16.

Opolskie

Powrót do listy