Powrót do listy
2016
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Kamil Majchrzak (MKT Łódź)

2. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

3. Hubert Hurkacz (Stow. Redeco SiR Wrocław)

4. Michał Przysiężny (niestowarzyszony)

5. Andriej Kapaś (Grunwald Poznań)

6. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

7. Marcin Gawron (Fakro Nowy Sącz)

8. Paweł Ciaś (Warszawianka)

9. Kamil Gajewski (Sopot Tenis Klub)

10. Kamil Kaleta

     (Klub Tenisowych Asów Wrocław)

1. Angelique Kerber

    (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

3. Magda Linette (AZS Poznań)

4. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

5. Paula Kania (Górnik Bytom)

6. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

7. Magdalena Fręch (AT Andrzej Kobierski Łódź)

8. Marcelina Podlińska (Górnik Bytom)

9. Anastazja Szoszyna

    (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

10. Paulina Lewandowska (Górnik Bytom)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Kacper Żuk (KT Legia)

2. Piotr Matuszewski (AZS Poznań)

3. Ewan Moore (Sopot Tenis Klub)

4. Piotr Śmietana (Sport Klub Kryspinów)

5. Paweł Jankowiak (AZS Poznań)

6. Daniel Michalski (KT Legia)

7. Marcin Skowroński (RKT Return Radom)

8. Maksymilian Raupuk (Sopot Tenis Klub)

9. Wojciech Marek (KS Górnik Bytom)

10. Bartosz Łosiak (AZS Poznań)

1. Iga Świątek (WKT Mera Warszawa)

2. Maja Chwalińska (BKT Advantage Bielsko-Biała)

3. Wiktoria Kulik (UKS Sport Klub Wrocław)

4. Daria Kuczer (AT Promasters Szczecin)

5. Stefania Rogozińska-Dzik (RKT Return Radom)

6. Weronika Falkowska (RKT Return Radom)

7. Anna Hertel (KT Legia)

8. Weronika Foryś (KT Legia)

9. Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań)

10. Katarzyna Kubicz (AZS Łódź)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 2000 i młodsi

1.

Galus Piotr (SKT Szczecin)

2000

1.

Świątek Iga (Klub Tenisowy "Legia")

2001

2.

Adamek Makary (Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław)

2001

2.

Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2001

3.

Ziomber Maciej (Klub Tenisowy "Legia")

2001

3.

Wędrocha Julia (Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe )

2001

4.

Frankowski Tomasz (WTS DeSki Warszawa)

2001

4.

Jeleń Aleksandra (Klub Tenisowy "Legia")

2001

5.

Skutella Mateusz (KCT Masters Inowrocław)

2000

5.

Hędrzak Magdalena (KS Górnik Bytom)

2001

6.

Biliński Gabriel (Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław)

2001

6.

Wierzbowska Aleksandra (KKS OLSZA)

2002

7.

Godek Paweł (STT Fakro Nowy Sącz)

2000

7.

Nadajewska Aleksandra (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2001

8.

Konopko Witold (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2001

8.

Zając Marta (WKS Grunwald Poznań)

2000

9.

Kasperski Wojciech (KS Górnik Bytom)

2001

9.

Nebelska Urszula (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

2002

10.

Kwiatkowski Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa)

2000

10.

Derecka Anna (WTS Orzeł Warszawa)

2001

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2002 i młodsi

1.

Taczała Dawid (AZS Poznań)

2002

1.

Baszak Weronika (Stow. REDECO SiR Wrocław)

2002

2.

Lorens Mikołaj (AZS Poznań)

2002

2.

Bartusek Karolina (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)

2003

3.

Pawlak Piotr (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

2002

3.

Duhl Laura (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2002

4.

Szajrych Jasza (WKS Grunwald Poznań)

2002

4.

Wierzbowska Aleksandra (KKS OLSZA)

2002

5.

Politowicz Marcel (AZS Poznań)

2002

5.

Wygonowska Pola (UKS RP SPORT Olsztyn)

2003

6.

Kielan Szymon (Pabianicki Klub Tenisowy)

2002

6.

Ejsmont Weronika (UKS RP SPORT Olsztyn)

2002

7.

Wajdemajer Jan (AZS Poznań)

2002

7.

Daszkiewicz Julia (Klub Tenisowy Arka)

2002

8.

Kusiewicz Piotr (Krakowski Klub Sportowy OLSZA)

2003

8.

Gustowska Karina (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2003

9.

Kamrowski Marcel (WKS Flota Gdynia)

2003

9.

Szynkowska Martyna (UKS RP SPORT Olsztyn)

2002

10.

Federowicz Jakub (KS Górnik Bytom)

2002

10.

Niedźwieńska Alicja (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2002

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2004 i młodsi

1.

Pieczonka Filip (WKS Flota Gdynia)

2004

1.

Kubacha Zuzanna (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2004

2.

Matuszewski Gabriel (KS Budowlani Olsztyn)

2004

2.

Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

3.

Pieczkowski Olaf (UKS RP SPORT Olsztyn)

2004

3.

Rowińska Malwina (Klub Tenisowy "Legia")

2005

4.

Włodarczyk Michał (ST MATCHPOINT Komorów)

2004

4.

Jeschke Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2004

5.

Wrona Filip (MUKS "Tenis Katowice" Katowice)

2004

5.

Węgrzyn Aleksandra (UKS RP SPORT Olsztyn)

2004

6.

Zgoła Goran (AZS Poznań)

2005

6.

Świerczyńska Magdalena (UKT Winner Kraków)

2004

7.

Siekanowicz Piotr (KKT Wrocław)

2004

7.

Schmidt Anna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2004

8.

Grzegorzewski Oskar (Morelowa Tennis Club Warszawa)

2005

8.

Piestrzyńska Ada (Klub Tenisowy "Legia")

2004

9.

Kulig Adam (Klub Tenisowy "Legia")

2004

9.

Pieczyńska Sonia (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

10.

Lechno-Wasiutyński Fryderyk (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)

2005

10.

Ewald Weronika (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2006

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

KS Górnik Bytom

3.

KT Legia

4.

BKT Advantage Bielsko-Biała

5.

AT Angelique Kerber Puszczykowo

6.

SKT Centrum Bydgoszcz

7.

AT Promasters Szczecin

8.

MKT Łódź

9.

SKT Szczecin

10.

WKS Grunwald Poznań

Sklasyfikowano 138 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Wielkopolskie

3.

Śląskie

4.

Dolnośląskie

5.

Zachodniopomorskie

6.

Łódzkie

7.

Małopolskie

8.

Kujawsko-pomorskie

9.

Pomorskie

10.

Warmińsko-Mazurskie

11.

Lubuskie

12.

Lubelskie

13.

Podkarpackie

14.

Świętokrzyskie

15.

Podlaskie

16.

Opolskie

Powrót do listy