Powrót do listy
2022 (27.6–10.7)
< Zobacz poprzedni

KOBIETY

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Maja Chwalińska – Aliona Bolsova ESP 6:2, 4:6, 6:4; Katarzyna Kawa, nr 6 – Susan Bandecchi SUI 6:2, 3:6, 6:2; II runda: Maja Chwalińska – Alexandra Cadantu-Ignatik ROU, nr 24 6:2, 5:7, 6:2; Katarzyna Kawa, nr 6 – Sophie Cahng USA 6:4, 6:2; III runda: Maja Chwalińska – Coco Vandeweghe USA, nr 2 3:6, 6:3, 6:4; Katarzyna Kawa, nr 6 – Léolia Jeanjean FRA, nr 26 7:5, 6:2.

I runda

Iga Świątek, nr 1 – Jana Fett CRO 6:0, 6:3

Magdalena Fręch – Camilla Giorgi ITA, nr 21 7:6, 6:1

Maja Chwalińska (qualifier) – Kateřina Siniaková CZE 6:0, 7:5

Magda Linette – Fernanda Contreras Gomez MEX 6:1, 6:4

Katarzyna Kawa (qualifier) – Rebeca Marino CAN 6:4, 3:6, 7:5

II runda

Iga Świątek, nr 1 – Lesley Pattinama Kerkhove NED 6:4, 4:6, 6:3

Magdalena Fręch – Anna Karolina Schmiedlová SLO 6:4, 6:4

Alison Riske-Amritray USA, nr 28 – Maja Chwalińska (qualifier) 3:6, 6:1, 6:0

Angelique Kerber GER, nr 15 – Magda Linette 6:3, 6:3

Ons Jabeur TUN, nr 3 – Katarzyna Kawa (qualifier) 6:0, 6:3

III runda

Alizé Cornet FRA – Iga Świątek, nr 1 6:4, 6:2

Simona Halep ROU, nr 16 – Magdalena Fręch 6:4, 6:1

Debel

I runda

Alizé Cornet FRA, Diane Parry FRA – Magda Linette, Bernarda Pera USA 6:1, 6:7, 6:4

Alexa Guarachi CHI, Andreja Klepač SLO, nr 7 – Monique Adamczak AUS, Katarzyna Kawa 6:3, 6:4

Marie Bouzková CZE, Tereza Mihalíková SVK, nr 16 – Oksana Kalasznikowa GEO, Katarzyna Piter 3:6, 7:6, 6:4

Alicja Rosolska, Erin Routliffe NZL, nr 11 – Irina Camelia Begu ROU, Anhelina Kalinina UKR 6:4, 6:4

Magdalena Fręch, Beatriz Hadad Maia BRA – Lucie Hradecká CZE, Sania Mirza IND, nr 6 4:6, 6:4, 6:2

II runda

Alicja Rosolska, Erin Routliffe NZL, nr 11 – Catherine Harrison, Sabrina Santamaria USA 6:7, 7:5, 7:6

Magdalena Fręch, Beatriz Hadad Maia BRA – Viktória Kužmová SVK, Arantxa Rus NED 6:4, 5:7, 6:3

1/8 finału

Alicja Rosolska, Erin Routliffe NZL, nr 11 – Asia Muhammad USA, Ena Shibahara JPN, nr 5 6:4, 7:6

Nicole Melichar-Martinez USA, Ellen Perez AUS, nr 10 – Magdalena Fręch, Beatriz Hadad Maia BRA 6:1, 6:1

1/4 finału

Danielle Collins USA, Desirae Krawczyk USA – Alicja Rosolska, Erin Routliffe NZL, nr 11 6:1, 6:7, 6:3


MĘŻCZYŹNI

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Marc-Andrea Huesler SUI, nr 6 – Kacper Żuk 6:3,7:6.

I runda

Thanasi Kokkinakis AUS – Kamil Majchrzak 7:6, 6:2, 7:5

Alejandro Davidovich Fokina ESP – Hubert Hurkacz, nr 14 7:6, 6:4, 5:7, 2:6, 7:6

Debel

I runda

Łukasz Kubot, Szymon Walków – Maxime Cressy USA, Feliciano Lopez ESP 6:2, 7:5, 6:3

Kamil Majchrzak, Jan Zieliński – Laslo Đere SRB, Dušan Lajović SRB 5:7, 5:7, 7:5, 6:3, 6:4

II runda

Ivan Dodig CRO, Austin Krajicek USA, nr 8 – Łukasz Kubot, Szymon Walków 7:6, 6:3, 6:2

Denis Kudla USA, Jack Sock USA – Kamil Majchrzak, Jan Zieliński 4:6, 3:1 krecz

 

Mikst

I runda

Venus Williams USA, Jamie Murray GBR – Alicja Rosolska, Michael Venus NZL 6:3, 6:7, 6:3

 

JUNIORKI

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Weronika Ewald – Millie Skelton GBR 6:0, 6;2; II runda: Weronika Ewald – Marie Vogt GER 6:4, 3:6, 12-10.

I runda

Weronika Ewald (qualifier) – Hephzibah Oluwadare GBR 6:4, 2:6, 6:4

II runda

Nikola Bartunkova CZE, nr 3 – Weronika Ewald (qualifier) 7:5, 6:1

Debel

I runda

Hannah Klugman GBR, Hephzibah Oluwadare GBR – Weronika Ewald, Isis Louise Van Den Broek NED 6:3, 4:6, 10-7


JUNIORZY

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Borys Zgoła, nr 5 – Niccolò Ciavarella ITA 6:3, 7:6; II runda: Edward Winter AUS – Borys Zgoła, nr 5 6:3, 6:2.

I runda

Martyn Pawelski, nr 15 – Patrick Brady GBR 6:3, 6:0

Ozan Colak USA – Olaf Pieczkowski 7:5, 6:1

II runda

Martyn Pawelski, nr 15 – Paul Barbier Gazeu FRA 6:7, 6:2, 6:4

1/8 finału

Learner Tien USA – Martyn Pawelski, nr 15 6:3, 6:7, 6:2

Debel

I runda

Mika Brunold SUI, Nicholas Godsick USA – Peter Nad SVK, Martyn Pawelski 6:4, 6:4

Gabriel Debru FRA, Paul Inchauspe FRA, nr 5 – Matej Dodig CRO, Borys Zgoła 6:1, 6:2

Jakub Menšík CZE, Olaf Pieczkowski, nr 6 – Lennon Roark Jones JPN, Hayato Matsuoka JPN 6:4, 6:4

1/8 finału

Jakub Menšík CZE, Olaf Pieczkowski, nr 6 – Dylan Dietrich SUI, Kilian Feldbausch SUI 6:4, 7:6

1/4 finału

Jakub Menšík CZE, Olaf Pieczkowski, nr 6 – Chak Lam Coleman Wong HGK, Michael Zheng USA 6:3, 1:6, 10-6

1/2 finału

Gabriel Debru FRA, Paul Inchauspe FRA, nr 5 – Jakub Menšík CZE, Olaf Pieczkowski, nr 6 6:3, 6:7, 12-10

Powrót do listy