Powrót do listy
2023 (2–16.7)
< Zobacz poprzedni

KOBIETY

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Carole Monet FRA – Maja Chwalińska 6:1, 6:3.

I runda

Iga Świątek, nr 1 – Lin Zhu CHN 6:1, 6:3

Magda Linette, nr 21 – Jill Teichmann SUI 6:3, 6:2

Ons Jabeur TUN, nr 6 – Magdalena Fręch 6:3, 6:3

II runda

Iga Świątek, nr 1 – Sara Sorribes Tormo ESP 6:2, 6:0

Magda Linette, nr 21 – Barbora Strýcová CZE 6:4, 6:7, 6:3

III runda

Iga Świątek, nr 1 – Petra Martić CRO 6:2, 7:5

Belinda Bencic SUI, nr 14 – Magda Linette, nr 21 6:3, 6:1

1/8 finału

Iga Świątek, nr 1 – Belinda Bencic SUI, nr 14 6:7, 7:6, 6:3

1/4 finału

Elina Switolina UKR – Iga Świątek, nr 1 7:6, 6:7, 6:2

Debel

I runda

Storm Hunter AUS, Elise Mertens BEL, nr 3 – Ludmiła Kiczenok UKR, Alicja Rosolska 6:0, 6:2

Magda Linette, Bernarda Pera USA – Tatiana Maria GER, Katarzyna Piter (alternates) 6:3, 6:3

II runda

Naikitha Bains GBR, Maia Lumsden GBR – Magda Linette, Bernarda Pera USA 6:4, 6:4

 

MĘŻCZYŹNI

Singiel

I runda

Hubert Hurkacz, nr 17 – Albert Ramos-Viñolas ESP 6:1, 6:4, 6:4

II runda

Hubert Hurkacz, nr 17 – Jan Choinski GBR 6:4, 6:4, 7:6

III runda

Hubert Hurkacz, nr 17 – Lorenzo Musetti ITA, nr 14 7:6, 6:4, 6:4

1/8 finału

Novak Đoković SRB, nr 2 – Hubert Hurkacz, nr 17 7:6, 7:6, 5:7, 6:4

Debel

I runda

Hugo Nys MON, Jan Zieliński, nr 3 – Mackenzie McDonald USA, Ben Shelton USA 6:3, 6:4

II runda

Hugo Nys MON, Jan Zieliński, nr 3 – Alejandro Davidovich Fokina ESP, Adrian Mannarino FRA 7:6, 6:4

1/8 finału

Jamie Murray GBR, Michael Venus NZL, nr 13 – Hugo Nys MON, Jan Zieliński, nr 3 6:4, 6:3

 

Mikst

I runda

Taylor Townsend USA, Jamie Murray GBR – Nicole Melichar-Martinez USA, Jan Zieliński, nr 3 7:6, 7:6

 

JUNIORKI

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Malwina Rowińska, nr 2 – Lois Newberry GBR 6:4, 7:6; II runda: Malwina Rowińska, nr 2 – Vittoria Paganetti ITA, nr 12 krecz Włoszki.

I runda

Ranah Akua Stroiber GBR – Malwina Rowińska 6:3, 6:7, 6:3

Ela Nala Milić SLO – Zuzanna Pawlikowska 6:2, 7:5

Debel

I runda

Iwa Iwanowa BUL, Malwina Rowińska – Ellie Blackford GBR, Given Roach GBR 6:1, 7:5

Lily Taylor AUS, Zuzanna Pawlikowska – Darja Suvirđonkova SRB, Vendula Valdmannova CZE 4:6, 6:3, 10-5

1/8 finału

Sayaka Ishii JPN, Ena Koike JPN, nr 3 – Iwa Iwanowa BUL, Malwina Rowińska 6:2, 3:6, 10-5

Renata Jamrichová SVK, Federica Urgesi ITA, nr 2 – Lily Taylor AUS, Zuzanna Pawlikowska 6:3, 7:6

 

JUNIORZY

Singiel

I runda

Tomasz Berkieta, nr 15 – Phoenix Weir GBR 6:4, 6:4

II runda

Tomasz Berkieta, nr 15 – Kyle King USA 6:2, 6:2

1/8 finału

Tomasz Berkieta, nr 15 – Rodrigo Pacheco Mendez MEX, nr 2 4:6, 7:6, 6:4

1/4 finału

Jarosław Diomin (RUS), nr 5 – Tomasz Berkieta, nr 15 7:6, 7:6

Debel

I runda

Henry Searle GBR, Tomasz Berkieta, nr 8 – Duncan Chan CAN, Keegan Rice CAN 6:4, 6:4

1/8 finału

Henry Searle GBR, Tomasz Berkieta, nr 8 – Kaylan Bigun USA, Yi Zhou CHN 6:4, 6:4

1/4 finału

Joao Fonseca BRA, Juan Carlos Prado Angelo BOL, nr 2 – Henry Searle GBR, Tomasz Berkieta, nr 8 6:3, 6:4

Powrót do listy