Powrót do listy
2014
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

  2. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

  3. Kamil Majchrzak (ST Winner Piotrków Tryb.)

  4. Andriej Kapaś (Break Point Piastów)

  5. Paweł Ciaś (Warszawianka)

  6. Mikołaj Jędruszczak (Start-Wisła Toruń)

  7. Karol Drzewiecki (Grunwald Poznań)

  8. Piotr Łomacki (Warszawianka)

  9. Błażej Koniusz (Górnik Bytom)

10. Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa)

  1. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  2. Magda Linette (niestowarzyszona)

  3. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

  4. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  5. Magdalena Fręch (ŁKT Łódź)

  6. Zuzanna Maciejewska (Varsovia TK)

  7. Justyna Jegiołka (UKS Smecz Leśnica)

  8. Katarzyna Kawa (AZS Poznań)

  9. Agata Bieńkowska (WTT Wejcherowo)

10. Elżbieta Iwaniuk (AZS Poznań)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Kamil Majchrzak (ST Winner Piotrków Trybunalski)

2. Jan Zieliński (Warszawianka)

3. Hubert Hurkacz (KKT Wrocław)

4. Michał Dembek (WKT Mera Warszawa)

5. Przemysław Michocki (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

6. Adrian Kowalski (Sopocki Klub Tenisowy)

7. Phillip Gresk (Warszawianka)

8. Piotr Matuszewski (AZS Poznań)

9. Patryk Królik (Warszawianka)

10. Mateusz Terczyński (Niezrzeszony)

1. Joanna Zawadzka (UKS ACT Sport Tarnów)

2. Wiktoria Kulik (MKT Łódź)

3. Weronika Foryś (KT Legia)

4. Aleksandra Buczyńska (RKT Return Radom)

5. Patrycja Polańska (RKT Return Radom)

6. Agata Bieńkowska (WTT Wejcherowo)

7. Oliwia Szymczuch (KS Grzegórzecki Kraków)

8. Elżbieta Iwaniuk (AZS Poznań)

9. Karolina Silwanowicz (UKS Beskidy Ustroń)

10. Klaudia Wira (KS AZS Łódź)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1998 i młodsi

1.

Matuszewski Piotr (AZS Poznań)

1998

1.

Oczachowska Julia (Inowrocławskie TT Goplania)

2000

2.

Fryze Konrad (RKT Return Radom)

1999

2.

Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)

2000

3.

Skowroński Marcin (RKT Return Radom)

1999

3.

Sosnowska Adrianna (WINNERS ST J. Wolniak Łódź)

1999

4.

Sikorski Michał (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

1999

4.

Jaśkiewicz Karolina (Stow.KS Match Point Ślęza)

2000

5.

Grzegorczyk Jakub (UKS Beskidy Ustroń)

1999

5.

Siłka Klara (Niezrzeszony)

1999

6.

Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń)

1998

6.

Tomczyk Aleksandra (KT Warszawianka Warszawa)

1999

7.

Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)

1999

7.

Hertel Anna (Klub Tenisowy "Legia")

2000

8.

Mol Marcin (UKS Beskidy Ustroń)

1998

8.

Rojek Aleksandra (MKS Szczawno Zdrój)

1998

9.

Śmietana Piotr (KS Grzegórzecki Kraków)

1998

9.

Bogus Karolina (KS Sport-Med Zabrze)

1998

10.

Łosiak Bartosz (AZS Poznań)

1999

10.

Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin)

1999

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2000 i młodsi

1.

Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa)

2000

1.

Świątek Iga (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

2001

2.

Michalski Daniel (Klub Tenisowy "Legia")

2000

2.

Hertel Anna (Klub Tenisowy "Legia")

2000

3.

Kwiatkowski Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa)

2000

3.

Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)

2000

4.

Godek Paweł (STT Fakro Nowy Sącz)

2000

4.

Oczachowska Julia (Inowrocławskie TT Goplania)

2000

5.

Marek Wojciech (KS Górnik Bytom)

2001

5.

Zakordoniec Emma (KS Górnik Bytom)

2000

6.

Mikuła Michał (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock)

2000

6.

Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2001

7.

Kolasiński Filip (Klub Tenisowy "Legia")

2000

7.

Rogozińska-Dzik Stefania (KT Warszawianka Warszawa)

2001

8.

Paluch Karol (UKT Winner Kraków)

2000

8.

Kubka Martyna (Górniczy KT Nafta Zielona Góra)

2001

9.

Piekarek Kacper (UKS Sport Klub Wrocław)

2000

9.

Kunat Izabela (UKS Sport Klub Wrocław)

2000

10.

Adamek Makary (UKS Sport Klub Wrocław)

2001

10.

Jaśkiewicz Karolina (Stow.KS Match Point Ślęza)

2000

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2002 i młodsi

1.

Taczała Dawid (AZS Poznań)

2002

1.

Wierzbowska Aleksandra (KKKS Kraków)

2002

2.

Lorens Mikołaj (AZS Poznań)

2002

2.

Baszak Weronika (Stow. REDECO SiR Wrocław)

2002

3.

Kaśnikowski Maks (Warszawski KT Mera)

2002

3.

Wybudowska Klaudia (GKT Nafta Zielona Góra)

2002

4.

Pawlak Piotr (Warszawski KT Mera)

2002

4.

Niedźwieńska Alicja (KKKS Kraków)

2002

5.

Kielan Szymon (Pabianicki Klub Tenisow)

2002

5.

Wygonowska Pola (UKS RP SPORT Olsztyn)

2003

6.

Wiśniewski Piotr (UKS Korona Tenis Kielce)

2002

6.

Gołaś Olga (AT Promasters Szczecin)

2003

7.

Zgoła Borys (AZS Poznań)

2004

7.

Bartusek Karolina (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)

2003

8.

Gładysz Piotr (KS Górnik Bytom)

2002

8.

Renke Weronika (UKT Winner Kraków)

2002

9.

Kamrowski Marcel (GTT Lechia Gdańsk)

2003

9.

Ejsmont Weronika (UKS RP SPORT Olsztyn)

2002

10.

Wiśniewski Dawid (Inowrocławskie TT Goplania)

2002

10.

Futerhendler Julia (Klub Tenisowy "Legia")

2002

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

KS Górnik Bytom

3.

KT Legia

4.

RKT Return Radom

5.

AT Promasters Szczecin

6.

MKT Łódź

7.

KS Warszawianka

8.

SKT Sopot

9.

SIKT Płock

10.

WKS Grunwald Poznań

Sklasyfikowano 120 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Wielkopolskie

3.

Śląskie

4.

Dolnośląskie

5.

Łódzkie

6.

Małopolskie

7.

Kujawsko-pomorskie

8.

Zachodniopomorskie

9.

Pomorskie

10.

Lubuskie

11.

Świętokrzyskie

12.

Warmińsko-Mazurskie

13.

Lubelskie

14.

Podkarpackie

15.

Podlaskie

16.

Opolskie

Powrót do listy