Powrót do listy
2013
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

  2. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

  3. Piotr Gadomski (AZS Poznań)

  4. Mikołaj Jędruszczak (Start-Wisła Toruń)

  5. Paweł Ciaś (Warszawianka)

  6. Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa)

  7. Arkadiusz Kocyła (AZS Poznań)

  8. Błażej Koniusz (Górnik Bytom)

  9. Andriej Kapaś (AZS Poznań)

10. Dariusz Lipka (SKT Sopot)

  1. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  2. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  3. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

  4. Magda Linette (niestowarzyszona)

  5. Paula Kania (Górnik Bytom)

  6. Katarzyna Kawa (AZS Poznań)

  7. Sandra Zaniewska (Górnik Bytom)

  8. Justyna Jegiołka (UKS Smecz Leśnica)

  9. Sylwia Zagórska (AZS Poznań)

10. Magdalena Fręch (ŁKT Łódź)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Karol Drzewiecki (Grunwald Poznań)

2. Piotr Łomacki (Warszawianka)

3. Kamil Majchrzak (ST Winner Piotrków Trybunalski)

4. Kamil Gajewski (SKT Sopot)

5. Phillip Gresk (Warszawianka)

6. Mateusz Terczyński (Matchpoint Ślęza)

7. Hubert Hurkacz (KKT Wrocław)

8. Jan Zieliński (Warszawianka)

9. Szymon Walków (REDECO SiR Wrocław)

10. Paweł Zawisza (Matchpoint Ślęza)

1. Magdalena Fręch (ŁKT Łódź)

2. Marta Kowalska (Grzegórzecki Kraków)

3. Katarzyna Pyka (UKS Beskidy Ustroń)

4. Zofia Stanisz (KT Jelenia Góra)

5. Iga Odrzywołek (Górnik Bytom)

6. Agata Bieńkowska (WTT Wejcherowo)

7. Julia Przybylska (AZS Poznań)

8. Aleksandra Buchla (Warszawianka)

9. Aleksandra Buczyńska (RKT Return Radom)

10. Katarzyna Wysoczańska (Klub Tenisowych Asów Wrocław)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1997 i młodsi

1.

Hurkacz Hubert (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

1997

1.

Oczachowska Julia (Inowrocławskie TT Goplania)

2000

2.

Dembek Michał (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

1997

2.

Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)

2000

3.

Matuszewski Piotr (AZS Poznań)

1998

3.

Sosnowska Adrianna (WINNERS ST J. Wolniak Łódź)

1999

4.

Michocki Przemysław (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

1997

4.

Jaśkiewicz Karolina (Stow.KS Match Point Ślęza)

2000

5.

Kowalski Adrian (Sopocki Klub Tenisowy)

1997

5.

Siłka Klara (Niezrzeszony)

1999

6.

Śmietana Piotr (KS Grzegórzecki Kraków)

1998

6.

Tomczyk Aleksandra (KT Warszawianka Warszawa)

1999

7.

Smolicki Mateusz (KS Warszawianka Warszawa)

1997

7.

Hertel Anna (Klub Tenisowy "Legia")

2000

8.

Królik Patryk (KS Warszawianka Warszawa)

1997

8.

Rojek Aleksandra (MKS Szczawno Zdrój)

1998

9.

Żuk Kacper (Klub Tenisowy "Legia")

1999

9.

Bogus Karolina (KS Sport-Med Zabrze)

1998

10.

Raupuk Maksymilian (Sopocki Klub Tenisowy)

1998

10.

Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin)

1999

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1999 i młodsi

1.

Żuk Kacper (Klub Tenisowy "Legia")

1999

1.

Kulik Wiktoria (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

1999

2.

Fryze Konrad (RKT Return Radom)

1999

2.

Oczachowska Julia (Inowrocławskie TT Goplania)

2000

3.

Sikorski Michał (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

1999

3.

Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin)

1999

4.

Michalski Daniel (Klub Tenisowy "Legia")

2000

4.

Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)

2000

5.

Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa)

2000

5.

Zakordoniec Emma (KS Górnik Bytom)

2000

6.

Jankowiak Paweł (AZS Poznań)

1999

6.

Podlińska Marcelina (KS Budowlani Olsztyn)

1999

7.

Skowroński Marcin (RKT Return Radom)

1999

7.

Sosnowska Adrianna (WINNERS ST J. Wolniak Łódź)

1999

8.

Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)

1999

8.

Kania Marta (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

1999

9.

Łosiak Bartosz (AZS Poznań)

1999

9.

Hertel Anna (Klub Tenisowy "Legia")

2000

10.

Pawlicki Aleksander (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

1999

10.

Siłka Klara (Niezrzeszony)

1999

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2001 i młodsi

1.

Marek Wojciech (KS Górnik Bytom)

2001

1.

Świątek Iga (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

2001

2.

Matuszewski Michał (Pabianicki Klub Tenisowy)

2001

2.

Wierzbowska Aleksandra (WKS Wawel Kraków)

2002

3.

Niełacny Patryk (Pabianicki Klub Tenisowy)

2001

3.

Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2001

4.

Taczała Dawid (AZS Poznań)

2002

4.

Rogozińska-Dzik Stefania (KS Warszawianka Warszawa)

2001

5.

Lorens Mikołaj (AZS Poznań)

2002

5.

Baszak Weronika (Niezrzeszony)

2002

6.

Konopko Witold (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2001

6.

Kubka Martyna (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra)

2001

7.

Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom)

2001

7.

Nadajewska Aleksandra (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2001

8.

Kaliszewski Paweł (WTS DeSki Warszawa)

2001

8.

Pociej Weronika (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

2001

9.

Szczęsny Wojciech (WTS DeSki Warszawa)

2001

9.

Wędrocha Julia (Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe )

2001

10.

Rządkowski Kamil (A.M. Tenis Warszawa)

2001

10.

Okopniak Nikola (MKS Szczawno Zdrój)

2001

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

KS Górnik Bytom

3.

KS Warszawianka

4.

KT Legia Warszawa

5.

SKT Sopot

6.

AT Promasters Szczecin

7.

WKS Grunwald Poznań

8.

WTS Deski Warszawa

9.

ŁKT Łódź

10.

WKT Mera Warszawa

Sklasyfikowano 115 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Wielkopolskie

3.

Śląskie

4.

Dolnośląskie

5.

Łódzkie

6.

Pomorskie

7.

Zachodniopomorskie

8.

Kujawsko-pomorskie

9.

Małopolskie

10.

Warmińsko-Mazurskie

11.

Lubelskie

12.

Lubuskie

13.

Świętokrzyskie

14.

Opolskie

15.

Podkarpackie

16.

Podlaskie

Powrót do listy