Powrót do listy
2012
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

  2. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  3. Marcin Gawron (STT Nowy Sącz)

  4. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

  5. Andriej Kapaś (AZS Poznań)

  6. Piotr Gadomski (AZS Poznań)

  7. Arkadiusz Kocyła (AZS Poznań)

  8. Paweł Ciaś (Warszawianka)

  9. Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa)

10. Adam Chadaj (Mera Warszawa)

  1. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  2. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  3. Sandra Zaniewska (Górnik Bytom)

  4. Paula Kania (Górnik Bytom)

  5. Magda Linette (Grunwald Poznań)

  6. Sylwia Zagórska (AZS Poznań)

  7. Katarzyna Kawa (AZS Poznań)

  8. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

  9. Barbara Sobaszkiewicz (AZS Poznań)

10. Olga Brózda (AZS Poznań)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Paweł Ciaś (Warszawianka)

2. Kamil Majchrzak (PKTZ Winner Piotrków Trybunalski)

3. Piotr Łomacki (Warszawianka)

4. Jan Zieliński (Warszawianka)

5. Szymon Walków (REDECO SiR Wrocław)

6. Pascal Kłos (Centrum Bydgoszcz)

7. Kamil Gajewski (SKT Sopot)

8. Phillip Gresk (Warszawianka)

9. Julian Turosieński (Warszawianka)

10. Michał Nispoń (Grunwald Poznań)

1. Zuzanna Maciejewska (AZS Poznań)

2. Katarzyna Pyka (UKS Beskidy Ustroń)

3. Magdalena Stencel (SKT Sopot)

4. Justyna Pająk (ŁKT Łódź)

5. Iga Odrzywołek (Górnik Bytom)

6. Zofia Stanisz (KT Jelenia Góra)

7. Paulina Lewandowska (Górnik Bytom)

8. Marta Kowalska (Grzegórzecki Kraków)

9. Kasandra Kozub (AZS Poznań)

10.  Karolina Śnita (Nafta Zielona Góra)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1996 i młodsi

1.

Majchrzak Kamil (PKTZ \'Winner\' Piotrków Tryb.)

1996

1.

Pyka Katarzyna (KTT Pro-Ten Katowice)

1996

2.

Zieliński Jan (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

1996

2.

Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra)

1996

3.

Gresk Phillip (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

1996

3.

Lewandowska Paulina (KS \"Górnik\" Bytom)

1996

4.

Zawisza Paweł (KS Match Point Wrocław)

1996

4.

Kowalska Marta (KS \'Grzegórzecki\' Kraków)

1996

5.

Hurkacz Hubert (KKT Wrocław)

1997

5.

Iwaniuk Elżbieta (AZS Poznań)

1997

6.

Dembek Michał (WKT \"Mera\" Warszawa)

1997

6.

Polańska Patrycja (RKT Return Radom)

1997

7.

Królik Patryk (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

1997

7.

Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom)

1997

8.

Prządka Remigiusz (KS \"Promień\" Opalenica)

1996

8.

Przybylska Julia (AZS Poznań)

1996

9.

Michocki Przemysław (AZS Poznań)

1997

9.

Wysoczańska Katarzyna (KTA Wrocław)

1997

10.

Szabo Oliver (SKT Sopot)

1996

10.

Nosek Wiktoria (KS Tęcza-Społem Kielce)

1997

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1998 i młodsi

1.

Matuszewski Piotr (TUKS \'Kozica\' Piotrków Tryb.)

1998

1.

Sierzputowska Alicja (TKS \'Arka\' Gdynia)

1998

2.

Żuk Kacper (KT \"Legia\" Warszawa)

1999

2.

Świątek Agata (WKT \"Mera\" Warszawa)

1998

3.

Śmietana Piotr (UKS Czarna)

1998

3.

Szymczuch Oliwia (RKT Return Radom)

1998

4.

Wrzesiński Robert (UKS Okęcie Sport Warszawa)

1998

4.

Kulik Wiktoria (OKT "Jodłowa" Olsztyn)

1999

5.

Słowik Konrad (UKS Czarna)

1998

5.

Buchla Aleksandra (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

1998

6.

Radwan Wiktor (KS \"Górnik\" Bytom)

1998

6.

Pindelska Maja (TKS \'Arka\' Gdynia)

1998

7.

Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń)

1998

7.

Silwanowicz Karolina (TT \'Stanley\' Białystok)

1998

8.

Mol Marcin (KS \"Górnik\" Bytom)

1998

8.

Grzywocz Sonia (KS \"Górnik\" Bytom)

1998

9.

Miller Piotr (TUKS \'Kozica\' Piotrków Tryb.)

1998

9.

Szczygielska Dorota (SKT Sopot)

1998

10.

Kwaśniewski Mieszko (AZS Poznań)

1998

10.

Foryś Weronika (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

1998

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2000 i młodsi

1.

Dudek Tomasz (TKKF "Falenica" Warszawa)

2000

1.

Hertel Anna (KT \"Legia\" Warszawa)

2000

2.

Michalski Daniel (ST \"TieBreak\" Warszawa)

2000

2.

Zakordoniec Emma (Promasters Szczecin)

2000

3.

Kwiatkowski Adam (ST \"TieBreak\" Warszawa)

2000

3.

Oczachowska Julia (ITT \'Goplania\' Inowrocław)

2000

4.

Marek Wojciech (KS \"Górnik\" Bytom)

2001

4.

Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)

2000

5.

Szymański Filip (ST \"TieBreak\" Warszawa)

2000

5.

Jaśkiewicz Marta (KT \"Legia\" Warszawa)

2000

6.

Paluch Karol (UKT Winner Kraków)

2000

6.

Aleksandrowicz Karolina (KS \Warszawianka\" Warszawa

2000

7.

Ziomber Maciej (KS \"Górnik\" Bytom)

2001

7.

Psut Kinga (KT \"Legia\" Warszawa)

2000

8.

Piekarek Kacper (KTA Wrocław)

2000

8.

Kostuj Zuzanna (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

2000

9.

Wojtkowiak Paweł (Tenis Klub Toruń)

2000

9.

Bednarczyk Paulina (WTT Wejherowo)

2000

10.

Kolasiński Filip (KT \"Legia\" Warszawa)

2000

10.

Świątek Iga (WKT \"Mera\" Warszawa)

2001

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

KS Górnik Bytom

3.

KS Warszawianka

4.

SKT Sopot

5.

Promasters Szczecin

6.

KT Legia Warszawa

7.

SKT Centrum Bydgoszcz

8.

RKT Return Radom

9.

WKT Mera Warszawa

10.

ŁKT Łódź

Sklasyfikowano 104 kluby

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Wielkopolskie

3.

Śląskie

4.

Dolnośląskie

5.

Łódzkie

6.

Pomorskie

7.

Zachodniopomorskie

8.

Kujawsko-pomorskie

9.

Małopolskie

10.

Podkarpackie

11.

Warmińsko-Mazurskie

12.

Świętokrzyskie

13.

Lubelskie

14.

Lubuskie

15.

Opolskie

16.

Podlaskie

Powrót do listy