Powrót do listy
2011
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jerzy Janowicz (MKT Łódź)

  2. Marcin Gawron (MW Tenis S.A. Poznań)

  3. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

  4. Piotr Gadomski (AZS Poznań)

  5. Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa)

  6. Andriej Kapaś (MW Tenis S.A. Poznań)

  7. Mateusz Szmigiel (Górnik Bytom)

  8. Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

  9. Marek Pokrywka (KKT Wrocław)

10. Dawid Piątkowski (ChTT Chorzów)

  1. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  2. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  3. Marta Domachowska (Mera Warszawa)

  4. Magda Linette (Grunwald Poznań)

  5. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

  6. Paula Kania (ChTT Chorzów)

  7. Natalia Kołat (Masters Szczecin)

  8. Katarzyna Kawa (KKT MOFO Krynica-Zdrój)

  9. Barbara Sobaszkiewicz (AZS Poznań)

10. Karolina Kosińska (DeSki Warszawa)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Grzegorz Szałas (Górnik Łęczna)

2. Arkadiusz Kocyła (Promasters Szczecin)

3. Maciej Romanowicz (WTS DeSki Warszawa)

4. Maciej Smoła (POZ BRUK Sobota)

5. Piotr Łomacki (Warszawianka)

6. Piotr Barański (Nafta Zielona Góra)

7. Zbyszko Siekierczak (AZS Poznań)

8. Tomasz Sołtyka (SKT Sopot)

9. Jakub Tokarz (Nafta Zielona Góra)

10. Szymon Walków (REDECO SiR Wrocław)

1. Zuzanna Maciejewska (AZS Poznań)

2. Paulina Lewandowska (Górnik Bytom)

3. Magdalena Stencel (SKT Sopot)

4. Justyna Pająk (ŁKT Łódź)

5. Weronika Halicka (ŁKT Łódź)

6. Adrianna Rosik (KT Masters Szczecin)

7. Adrianna Żórawska (Warszawianka)

8. Iga Odrzywołek (ChTT Chorzów)

9. Karolina Śnita (GTT Głogów)

10. Martyna Kowalak (Promień Opalenica)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1995 i młodsi

1.

Łomacki Piotr (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

95

1.

Maciejewska Zuzanna (AZS Poznań)

95

2.

Walków Szymon (Stow. REDECO SiR Wrocław)

95

2.

Lewandowska Paulina (KS \'Górnik\' Bytom)

96

3.

Zieliński Jan (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

96

3.

Halicka Weronika (ŁKT Łódź)

95

4.

Gajewski Kamil (SKT Sopot)

95

4.

Żórawska Adrianna (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

95

5.

Majchrzak Kamil (PKTZ \'Winner\' Piotrków Tryb.)

96

5.

Odrzywołek Iga (ChTT Chorzów)

95

6.

Terczyński Mateusz (KS Match Point Wrocław)

96

6.

Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra)

96

7.

Lemiesz Kacper (STZ Polkowice)

95

7.

Kowalska Marta (KS \'Grzegórzecki\' Kraków)

96

8.

Dmochowski Michał (KS Match Point Wrocław)

95

8.

Łukasiak Roksana (Promasters Szczecin)

96

9.

Zawisza Paweł (KS Match Point Wrocław)

96

9.

Staniszewska Kornelia (SKT Sopot)

95

10.

Drzewiecki Karol (WKS \'Grunwald\' Poznań)

95

10.

Goławska Aleksandra (KT \'Nasza Lechia\' Gdańsk)

95

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1997 i młodsi

1.

Dembek Michał (WKT \'Mera\' Warszawa)

97

1.

Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom)

97

2.

Królik Patryk (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

97

2.

Fręch Magdalena (ŁKT Łódź)

97

3.

Hurkacz Hubert (KKT Wrocław)

97

3.

Sierzputowska Alicja (TKS \'Arka\' Gdynia)

98

4.

Michocki Przemysław (AZS Poznań)

97

4.

Wysoczańska Katarzyna (KTA Wrocław)

97

5.

Wrzesiński Robert (UKS Okęcie Sport Warszawa)

98

5.

Nosek Wiktoria (PKTZ \'Winner\' Piotrków Tryb.)

97

6.

Krawczyński Karol (KS \'Górnik\' Bytom)

97

6.

Świątek Agata (WKT \'Mera\' Warszawa)

98

7.

Piątek Mateusz (KT \'Avia\' Świdnik)

97

7.

Maślanka Patrycja (KS Sport-Med Zabrze)

97

8.

Mol Marcin (KS \'Górnik\' Bytom)

98

8.

Polańska Patrycja (RKT Return Radom)

97

9.

Dziewa Stanisław (AZS Poznań)

97

9.

Buchla Aleksandra (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

98

10.

Słowik Konrad (UKS Czarna)

98

10.

Szymczuch Oliwia (RKT Return Radom)

98

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1999 i młodsi

1.

Żuk Kacper (KT \'Legia\' Warszawa)

1999

1.

Szmit Karolina (MKS Szczawno Zdrój)

1999

2.

Fryze Konrad (RKT Return Radom)

1999

2.

Kądzielewska Magdalena (MKS Szczawno Zdrój)

1999

3.

Sikorski Michał (TUKS \'Kozica\' Piotrków Tryb.)

1999

3.

Hertel Anna (KT \'Legia\' Warszawa)

2000

4.

Franko Andrzej (TKS \'Arka\' Gdynia)

1999

4.

Kuczer Daria (Promasters Szczecin)

1999

5.

Michalski Daniel (ST \'TieBreak\' Warszawa)

2000

5.

Podlińska Marcelina (KT \'Legia\' Warszawa)

1999

6.

Dudek Tomasz (TKKF "Falenica" Warszawa)

2000

6.

Zakordoniec Emma (WKT \'Mera\' Warszawa)

2000

7.

Łosiak Bartosz (AZS Poznań)

1999

7.

Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)

2000

8.

Sadal Aleksander (RKT Return Radom)

1999

8.

Kromolicka Nina (AZS Poznań)

1999

9.

Gawroński Mateusz (KT \'Legia\' Warszawa)

1999

9.

Bogucka Marta (KT \'Nasza Lechia\' Gdańsk)

1999

10.

Piekarek Kacper (KTA Wrocław)

2000

10.

Wilk Zuzanna (KS \'Górnik\' Bytom)

1999

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

KS Górnik Bytom

3.

SKT Sopot

4.

KS Warszawianka

5.

KT Legia Warszawa

6.

Promasters Szczecin

7.

TKS Arka Gdynia

8.

RKT Return Radom

9.

WKT Mera Warszawa

10.

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

Sklasyfikowano 92 kluby

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Wielkopolskie

3.

Śląskie

4.

Dolnośląskie

5.

Pomorskie

6.

Łódzkie

7.

Zachodniopomorskie

8.

Lubelskie

9.

Kujawsko-pomorskie

10.

Małopolskie

11.

Warmińsko-Mazurskie

12.

Podkarpackie

13.

Lubuskie

14.

Świętokrzyskie

15.

Opolskie

16.

Podlaskie

Powrót do listy