Powrót do listy
2010
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Michał Przysiężny (Matchpoint Wrocław)

  2. Jerzy Janowicz (AZS Łódź)

  3. Marcin Gawron (Tuan Club Warszawa)

  4. Dawid Olejniczak (Mera Warszawa)

  5. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

  6. Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

  7. Andriej Kapaś (AZS Poznań)

  8. Dawid Celt (Mera Warszawa)

  9. Hubert Gąsiorek (AZS Poznań)

10. Piotr Gadomski (KT Legia Warszawa)

  1. Magda Linette (Grunwald Poznań)

  2. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

  3. Anna Korzeniak (Grzegórzecki Kraków)

  4. Paula Kania (ChTT Chorzów)

  5. Karolina Kosińska (Warszawianka)

  6. Barbara Sobaszkiewicz (AZS Poznań)

  7. Olga Brózda (AZS Poznań)

  8. Katarzyna Kaleta (PKT Pabianice)

  9. Katarzyna Kawa (KKT MOFO Krynica-Zdrój)

10. Aleksandra Rosolska (Warszawianka)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Marcel Stach (CKT Victoria Częstochowa)

2. Maciej Smoła (AZS Poznań)

3. Krzysztof Bartosiewicz (Legia Warszawa)

4. Wojciech Lutkowski (Legia Warszawa)

5. Bartosz Sawicki (AZS Poznań)

6. Patryk Janik (Mostostal Zabrze)

7. Maciej Romanowicz (WTS DeSki Warszawa)

8. Piotr Barański (Nafta Zielona Góra)

9. Arkadiusz Kocyła (Promasters Szczecin)

10. Antoni Orliński (WTS DeSki Warszawa)

1. Magda Linette (Grunwald Poznań)

2. Paula Kania (ChTT Chorzów)

3. Katarzyna Kaleta (PKT Pabianice)

4. Zuzanna Maciejewska (AZS Poznań)

5. Marcelina Cichoń (UKT Radość 90 Warszawa)

6. Sylwia Mikołajczuk (AZS Poznań)

7. Justyna Król (Mostostal Zabrze)

8. Paulina Czarnik (Grzegórzecki Kraków)

9. Iga Odrzywołek (ChTT Chorzów)

10. Monika Magusiak (Start-Wisła Toruń)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1994 i młodsi

1.

Ciaś Paweł (SKT Sopot)

94

1.

Maciejewska Zuzanna (AZS Poznań)

95

2.

Grzesiński Marcin (AZS Poznań)

94

2.

Czarnik Paulina (KS \'Grzegórzecki\' Kraków)

94

3.

Walków Szymon (Stow. REDECO SiR Wrocław)

95

3.

Karczewska Hanna (TTZ Iława)

95

4.

Łomacki Piotr (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

95

4.

Stencel Magdalena (SKT Sopot)

94

5.

Gajewski Kamil (SKT Sopot)

95

5.

Żórawska Adrianna (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

95

6.

Gresk Phillip (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

96

6.

Staniszewska Kornelia (SKT Sopot)

95

7.

Nispoń Michał (WKS \'Grunwald\' Poznań)

95

7.

Rosik Adrianna (KT Szczecin)

94

8.

Chmielewski Daniel (KS Tęcza-Społem Kielce)

94

8.

Goławska Aleksandra (KT \'Nasza Lechia\' Gdańsk)

95

9.

Charkiewicz Rafał (UKS \'Activ\' Opole)

94

9.

Lewińska Natalia (KT Jelenia Góra)

95

10.

Chojnowski Sebastian (SKT Sopot)

95

10.

Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra)

96

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1996 i młodsi

1.

Gresk Phillip (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

96

1.

Łukasiak Roksana (Promasters Szczecin)

96

2.

Majchrzak Kamil (PKTZ \'Winner\' Piotrków Tryb.)

96

2.

Lewandowska Paulina (KS \'Górnik\' Bytom)

96

3.

Zieliński Jan (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

96

3.

Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom)

97

4.

Michałek Oskar (STT Fakro Nowy Sącz)

96

4.

Fręch Magdalena (ŁKT Łódź)

97

5.

Dembek Michał (KT \'Legia\' Warszawa)

97

5.

Kozub Kasandra (STT Fakro Nowy Sącz)

96

6.

Oleksy Krzysztof (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

96

6.

Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra)

96

7.

Hurkacz Hubert (KKT Wrocław)

97

7.

Borgman Agata (KS \'Górnik\' Bytom)

96

8.

Duś Karol (MKS Szczawno Zdrój)

96

8.

Polańska Patrycja (RKT Return Radom)

97

9.

Prządka Remigiusz (KS \'Promień\' Opalenica)

96

9.

Śnita Karolina (GTT Głogów)

96

10.

Zawisza Paweł (PKTZ \'Winner\' Piotrków Tryb.)

96

10.

Karolak Patrycja (MKT Łódź)

96

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1998 i młodsi

1.

Słowik Konrad (UKS Czarna)

98

1.

Sierzputowska Alicja (TKS \'Arka\' Gdynia)

98

2.

Klukowski Bartosz (UKS Okęcie Sport Warszawa)

98

2.

Świątek Agata (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

98

3.

Matuszewski Piotr (KT \'Start\' Łódź)

98

3.

Buchla Aleksandra (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

98

4.

Raupuk Maksymilian (SKT Sopot)

98

4.

Pindelska Maja (TKS \'Arka\' Gdynia)

98

5.

Wrzesiński Robert (UKS Okęcie Sport Warszawa)

98

5.

Szymczuch Oliwia (NST (małopolskie))

98

6.

Mol Marcin (ChTT Chorzów)

98

6.

Żyłka Ewa (MKT Łódź)

98

7.

Miller Piotr (TUKS \'Kozica\' Piotrków Tryb.)

98

7.

Kądzielewska Magdalena (KS "Śnieżka" Karpacz)

99

8.

Sikorski Michał (TUKS \'Kozica\' Piotrków Tryb.)

99

8.

Świtajska Anna (SKT Sopot)

98

9.

Fryze Konrad (RKT Return Radom)

99

9.

Szmit Karolina (KS "Śnieżka" Karpacz)

99

10.

Śmietana Piotr (UKS Czarna)

98

10.

Grzywocz Sonia (KS \'Górnik\' Bytom)

98

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

SKT Sopot

3.

KS Warszawianka

4.

KS Górnik Bytom

5.

KT Legia Warszawa

6.

ChTT Chorzów

7.

TKS Arka Gdynia

8.

Promasters Szczecin

9.

WTS Deski Warszawa

10.

RKT Return Radom

Sklasyfikowano 88 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Wielkopolskie

3.

Śląskie

4.

Pomorskie

5.

Łódzkie

6.

Dolnośląskie

7.

Małopolskie

8.

Zachodniopomorskie

9.

Lubelskie

10.

Warmińsko-Mazurskie

11.

Podkarpackie

12.

Kujawsko-pomorskie

13.

Lubuskie

14.

Świętokrzyskie

15.

Podlaskie

16.

Opolskie

Powrót do listy