Powrót do listy
2009
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jerzy Janowicz (AZS Łódź)

  2. Marcin Gawron (AZS Poznań)

  3. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

  4. Michał Przysiężny (KKT Wrocław)

  5. Andriej Kapaś (AZS Poznań)

  6. Mateusz Szmigiel (Górnik Bytom)

  7. Dawid Olejniczak (Mera Warszawa)

  8. Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

  9. Adam Chadaj (Mera Warszawa)

10. Andrzej Mach (KKT Wrocław)

  1. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  2. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  3. Marta Domachowska (Warszawianka)

  4. Karolina Kosińska (Warszawianka)

  5. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

  6. Anna Korzeniak (Grzegórzecki Kraków)

  7. Sylwia Zagórska (AZS Poznań)

  8. Magdalena Kiszczyńska (Masters Szczecin)

  9. Sandra Zaniewska (ChTT Chorzów)

10. Sonia Klamczyńska

      (UKT Radość 90 Warszawa)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Bartosz Sawicki (AZS Poznań)

2. Wojciech Lutkowski (Legia Warszawa)

3. Krzysztof Bartosiewicz (Legia Warszawa)

4. Maciej Smoła (AZS Poznań)

5. Patryk Janik (Mostostal Zabrze)

6. Marcel Stach (CzKT Victoria Częstochowa)

7. Rafał Gozdur (Promasters Szczecin)

8. Mikołaj Jędruszczak (Start-Wisła Toruń)

9. Adam Laakel (WTS DeSki Warszawa)

10. Piotr Gadomski (Legia Warszawa)

1. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

2. Magda Linette (Grunwald Poznań)

3. Sandra Zaniewska (ChTT Chorzów)

4. Paula Kania (ChTT Chorzów)

5. Katarzyna Kaleta (PKT Pabianice)

6. Sylwia Mikołajczuk (UKS Dwójka Siedlce)

7. Natalia Kozel (KT Szczecin)

8. Agata Barańska (Warszawianka)

9. Barbara Pietrkiewicz (AZS Poznań)

10. Marcelina Cichoń (UKT Radość 90 Warszawa)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1993 i młodsi

1.

Smoła Maciej (AZS Poznań)

1993

1.

Barańska Agata (KS Warszawianka Warszawa)

1993

2.

Jędruszczak Mikołaj (KS Start-Wisła Toruń)

1993

2.

Anusiewicz Kinga (NST mazowieckie)

1993

3.

Romanowicz Maciej (WTS Deski Warszawa)

1993

3.

Stencel Magdalena (SKT Sopot)

1994

4.

Grzesiński Marcin (AZS Poznań)

1994

4.

Kałuzińska Marta (ZTT Złotoryja)

1993

5.

Ciaś Paweł (SKT Sopot)

1994

5.

Magusiak Monika (KS Start-Wisła Toruń)

1993

6.

Zbroja Filip (SKT Sopot)

1993

6.

Siembab Gabriela (UKT Yonex Trzebinia)

1994

7.

Tokarz Jakub (GKT Nafta Zielona Góra)

1993

7.

Odrzywołek Iga (ChTT Chorzów)

1995

8.

Sołtyka Tomasz (SKT Sopot)

1993

8.

Sobiecka Angelika (KS Warszawianka Warszawa)

1994

9.

Tarasewicz Paweł (TT Stanley Białystok)

1993

9.

Kapustka Katarzyna (KS Start-Wisła Toruń)

1994

10.

Lutkowski Piotr (KT Legia Warszawa)

1994

10.

Kowalak Martyna (KS Promień Opalenica)

1994

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1995 i młodsi

1.

Gajewski Kamil (SKT Sopot)

95

1.

Odrzywołek Iga (ChTT Chorzów)

1995

2.

Łomacki Piotr (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

95

2.

Żurawska Adrianna (KS Warszawianka Warszawa)

1995

3.

Sulgostowski Borys (UKS Drwęckie TK Ostróda)

95

3.

Maciejewska Zuzanna (AZS Poznań)

1995

4.

Gresk Phillip (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

96

4.

Halicka Weronika (ŁKT Łódź)

1995

5.

Chojnowski Sebastian (SKT Sopot)

95

5.

Karczewska Hanna (TTZ Iława)

1995

6.

Michałek Oskar (STT Fakro Nowy Sącz)

96

6.

Siuta Angelika (STT Fakro Nowy Sącz)

1995

7.

Nispoń Michał (WKS \'Grunwald\' Poznań)

95

7.

Lewandowska Paulina (WTS Deski Warszawa)

1996

8.

Szyca Ignacy (SKT Sopot)

95

8.

Przybył Monika (KT Jelenia Góra)

1995

9.

Majchrzak Kamil (PKTZ \'Winner\' Piotrków Tryb.)

96

9.

Parchowska Natalia (SKT Sopot)

1995

10.

Zieliński Jan (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

96

10.

Lewińska Natalia (KT Jelenia Góra)

1995

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1997 i młodsi

1.

Dembek Michał (TUKS Kozica Piotrków Tryb.)

1997

1.

Fręch Magdalena (ŁKT Łódź)

1997

2.

Hurkacz Hubert (KTT Wrocław)

1997

2.

Buchla Aleksandra (KT Break Warszawa)

1998

3.

Michocki Przemysław (AZS Poznań)

1997

3.

Grzeszczyk Maria (RKT Return Radom)

1997

4.

Królik Patryk (KS Warszawianka Warszawa)

1997

4.

Polańska Patrycja (RKT Return Radom)

1997

5.

Piątek Mateusz (KT Avia Świdnik)

1997

5.

Maślanka Patrycja (UKS Śląsk Zabrze)

1997

6.

Jantos Wojciech (TUKS Kozica Piotrków Tryb.)

1997

6.

Sierzputowska Alicja (TKS Arka Gdynia)

1998

7.

Walkusz Cezary (SKT Sopot)

1997

7.

Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom)

1997

8.

Krawczyński Karol (KS Górnik Bytom)

1997

8.

Nosek Wiktoria (KS Tęcza-Społem Kielce)

1997

9.

Słowik Konrad (TKT Tikkurila Tarnów)

1998

9.

Robowska Maria (ŁKT Łódź)

1997

10.

Matuszewski Piotr (KT Start Łódź)

1998

10.

Pindelska Maja (TKS Arka Gdynia)

1998

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

SKT Sopot

3.

KS Warszawianka

4.

ChTT Chorzów

5.

KS Górnik Bytom

6.

KT Legia Warszawa

7.

RKT Return Radom

8.

TKS Arka Gdynia

9.

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

10.

WTS Deski Warszawa

Sklasyfikowano 95 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Wielkopolskie

3.

Śląskie

4.

Pomorskie

5.

Łódzkie

6.

Małopolskie

7.

Kujawsko-pomorskie

8.

Lubelskie

9.

Dolnośląskie

10.

Zachodniopomorskie

11.

Warmińsko-Mazurskie

12.

Świętokrzyskie

13.

Lubuskie

14.

Podkarpackie

15.

Podlaskie

16.

Opolskie

Powrót do listy