Powrót do listy
2008
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Dawid Olejniczak (Mera Warszawa)

  2. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

  3. Marcin Gawron (STT Nowy Sącz)

  4. Jerzy Janowicz (AZS Łódź)

  5. Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

  6. Mateusz Kowalczyk (Górnik Bytom)

  7. Andrzej Mach (KKT Wrocław)

  8. Adam Chadaj (Mera Warszawa)

  9. Robert Godlewski (AZS Poznań)

10. Jędrzej Żarski (Mera Warszawa)

  1. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  2. Marta Domachowska (Warszawianka)

  3. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  4. Olga Brózda (AZS Poznań)

  5. Anna Korzeniak (Grzegórzecki Kraków)

  6. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

  7. Magdalena Kiszczyńska (Masters Szczecin)

  8. Karolina Kosińska (Warszawianka)

  9. Sylwia Zagórska (AZS Poznań)

10. Anna Niemiec (UKT Radość 90 Warszawa)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Jerzy Janowicz (AZS Łódź)

2. Rafał Gozdur (SKT Szczecin)

3. Piotr Gadomski (Legia Warszawa)

4. Jakub Kowalski (Grzegórzecki Kraków)

5. Mariusz Jóźwicki (Arka Gdynia)

6. Bartłomiej Fedyna (SKT Szczecin)

7. Tomasz Olfans (Legia Warszawa)

8. Bartosz Sawicki (AZS Poznań)

9. Krzysztof Bartosiewicz (Legia Warszawa)

10. Paweł Zieliński (UKT Radość 90 Warszawa)

1. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

2. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

3. Sandra Zaniewska (ChTT Chorzów)

4. Magda Linette (Grunwald Poznań)

5. Katarzyna Kawa (KKT MOFO Krynica Zdrój)

6. Martyna Darczuk (Okęcie Warszawa)

7. Paula Kania (ChTT Chorzów)

8. Weronika Domagała (Return Radom)

9. Marcelina Cichoń (UKT Radość 90 Warszawa)

10. Joanna Nalborska (WKT Mera Warszawa)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1992 i młodsi

1.

SAWICKI Bartosz (AZS Poznań)                      

92

1.

ZANIEWSKA Sandra (ChTT Chorzów)                   

92

2.

BARTOSIEWICZ Krzysztof (KT "Legia" Warszawa)

92

2.

LINETTE Magda (WKS "Grunwald" Poznań)

92

3.

LUTKOWSKI Wojciech (KT "Legia" Warszawa)

92

3.

KAWA Katarzyna (KKT MOFO Krynica Zdrój)

92

4.

STACH Marcel (CzKT "Victoria" Częstochowa)

92

4.

KANIA Paula (ChTT Chorzów)                        

92

5.

ROMANOWICZ Maciej (WTS "DeSki" Warszawa)  

93

5.

BARAŃSKA Agata (KS "Warszawianka" Warszawa)

93

6.

JĘDRUSZCZAK Mikołaj (KS "Start-Wisła" Toruń)

93

6.

NALBORSKA Joanna (WKT "Mera" Warszawa)

93

7.

SMOŁA Maciej (AZS Poznań)                         

93

7.

KALETA Katarzyna (PKT Pabianice)                  

92

8.

PYDYSZEWSKI Patryk (AZS Poznań)                   

93

8.

ANUSIEWICZ Kinga (WKT "Mera" Warszawa)

93

9.

DASZKIEWICZ Szymon (TKS "Arka" Gdynia)

92

9.

KRÓL Justyna (ChTT Chorzów)                       

93

10.

HOŁOWIŃSKI Marcin (GKS "Górnik" Łęczna)

92

10.

KOZEL Natalia (SKT Szczecin)                      

92

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1994 i młodsi

1.

CIAŚ Paweł (SKT Sopot)                            

94

1.

CZARNIK Paulina (KS "Grzegórzecki" Kraków)

94

2.

GRZESIŃSKI Marcin (AZS Poznań)                    

94

2.

MACIEJEWSKA Zuzanna (KS "Start-Wisła" Toruń)

95

3.

JAKUBSKI Jacek (GKT "Nafta" Zielona Góra)

94

3.

ROSIK Adrianna (SKT Szczecin)                     

94

4.

OKRUTNY Damian (KT "Return" Radom)                

94

4.

ŻÓRAWSKA Adrianna (KS "Warszawianka" Warszawa)

95

5.

GAJEWSKI Kamil (SKT Sopot)                        

95

5.

SIEMBAB Gabriela (UKT "YONEX" Trzebinia)

94

6.

KOSICKI Jakub (KS "Groclin-Dyskobolia" Grodzisk)

94

6.

STENCEL Magdalena (SKT Sopot)                     

94

7.

LUTKOWSKI Piotr (KT "Legia" Warszawa)             

94

7.

SASIM Kamila (SKT Szczecin)                       

94

8.

RONDUDA Filip (TKS "Arka" Gdynia)                 

94

8.

ODRZYWOŁEK Iga (ChTT Chorzów)                     

95

9.

DZIEDZIC Kamil (KT "Legia" Warszawa)

94

9.

KAPUSTKA Katarzyna (KS "Start-Wisła" Toruń)

94

10.

KAMIŃSKI Michał (KKT Wrocław)                     

94

10.

SZUBA Kaja (WTS "DeSki" Warszawa)                 

94

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1996 i młodsi

1.

GÓRSKI Mateusz (SKT Sopot)

96

1.

LEWANDOWSKA Paulina (WTS "DeSki" Warszawa)

96

2.

DEMBEK Michał (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

97

2.

DURZYŃSKA Aleksandra (WTS "DeSki" Warszawa)

96

3.

GRESK Phillip (KS "Warszawianka" Warszawa)

96

3.

OLSZEWSKA Aleksandra (KT "Break" Warszawa)

96

4.

MICHAŁEK Oskar (STT Fakro Nowy Sącz)

96

4.

SIEMIANOWSKA Diana (PKT Pabianice)

96

5.

OLEKSY Krzysztof (STT Fakro Nowy Sącz)

96

5.

GRZESZCZYK Maria (KT "Return" Radom)

97

6.

ZIELIŃSKI Jan (KS "Warszawianka" Warszawa)

96

6.

FRĘCH Magdalena (UKS SP-41 Łódź)                  

97

7.

KOZICA Paweł (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

96

7.

ŁUKASIAK Roksana (SKT Szczecin)                   

96

8.

BORUCH Maciej (TKT "Tikkurila" Tarnów)

96

8.

KOWALSKA Marta (KS "Grzegórzecki" Kraków)

96

9.

ZAWISZA Paweł (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

96

9.

MORKOWSKA Ewa (KS "Groclin-Dyskobolia" Grodzisk)

96

10.

KONOPACKI Konrad (STT Fakro Nowy Sącz)

96

10.

RUSTECKA Paulina (UKS "Net" Ożarów Maz.)

96

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

SKT Sopot

3.

TKS Arka Gdynia

4.

ChTT Chorzów

5.

KT Legia Warszawa

6.

KS Warszawianka

7.

KS Grzegórzecki Kraków

8.

SKT Szczecin

9.

WKT Mera Warszawa

10.

UKT Radość 90 Warszawa

Sklasyfikowano 158 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Pomorskie

3.

Wielkopolskie

4.

Śląskie

5.

Małopolskie

6.

Dolnośląskie

7.

Łódzkie

8.

Zachodniopomorskie

9.

Lubelskie

10.

Kujawsko-pomorskie

11.

Warmińsko-Mazurskie

12.

Podlaskie

13.

Świętokrzyskie

14.

Lubuskie

15.

Podkarpackie

16.

Opolskie

Powrót do listy