Powrót do listy
2007
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  2. Dawid Olejniczak (Mera Warszawa)

  3. Marcin Gawron (STT Nowy Sącz)

  4. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

  5. Robert Godlewski (AZS Poznań)

  6. Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

  7. Adam Chadaj (Mera Warszawa)

  8. Maciej Wójcik (KT Rudawa)

  9. Jędrzej Żarski (Mera Warszawa)

10. Kacper Owsian (AZS Poznań)

  1. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  2. Anna Korzeniak (Grzegórzecki Kraków)

  3. Marta Domachowska (Mera Warszawa)

  4. Olga Brózda (AZS Poznań)

  5. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  6. Joanna Sakowicz (Wawel Kraków)

  7. Magdalena Kiszczyńska (Masters Szczecin)

  8. Karolina Kosińska (Warszawianka)

  9. Natalia Kołat (Masters Szczecin)

10. Magdalena Tokarczyk (niestowarzyszona)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Jerzy Janowicz (NST)

2. Szymon Tatarczyk (Arka Gdynia)

3. Paweł Poziomski (Arka Gdynia)

4. Hubert Gąsiorek (AZS Poznań)

5. Mateusz Szmigiel (Górnik Bytom)

6. Krzysztof Kwaśniewski (KKT Wrocław)

7. Mariusz Jóźwicki (Arka Gdynia)

8. Gabriel Hetnar (KKT Wrocław)

9. Andrzej Kapaś (WKT Mera Warszawa)

10. Tomasz Mrozowski (AZS Poznań)

1. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

2. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

3. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

4. Sandra Zaniewska (ChTT Chorzów)

5. Sylwia Zagórska (AZS Poznań)

6. Paula Kania (ChTT Chorzów)

7. Anna Jęczmionka (Warta Poznań)

8. Weronika Domagała (Return Radom)

9. Edyta Cieplucha (PKT Pabianice)

10. Martyna Majewska (Arka Gdynia)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1991 i młodsi

1.

GADOMSKI Piotr (ST "TieBreak" Warszawa)

91

1.

PITER Katarzyna (WKS "Grunwald" Poznań)

91

2.

LUTKOWSKI Wojciech (KT "Legia" Warszawa)

92

2.

ZANIEWSKA Sandra (ChTT Chorzów)                   

92

3.

SAWICKI Bartosz (AZS Poznań)                      

92

3.

KANIA Paula (ChTT Chorzów)                        

92

4.

GOZDUR Rafał (SKT Szczecin)                       

91

4.

DOMAGAŁA Weronika (KT "Return" Radom)

91

5.

CENTKOWSKI Przemysław (OKT "Jodłowa" Olsztyn)

91

5.

KALETA Katarzyna (PKT Pabianice)                  

92

6.

GRYŃKOWSKI Piotr (ŁKS Łódź)                       

92

6.

BACHANEK Agata (TKS "Arka" Gdynia)                

92

7.

LAAKEL Adam (ST "TieBreak" Warszawa)

92

7.

CICHOŃ Marcelina (GKS "Górnik" Łęczna)            

92

8.

STEFANIAK Piotr (SKT "Centrum" Bydgoszcz)

91

8.

ADAMSKA Aleksandra (KS "Slavia" Ruda Śląska)

92

9.

OLFANS Tomasz (KT "Legia" Warszawa)               

91

9.

AŁASZEWSKA Katarzyna (KT "Start" Łódź)            

91

10.

PIOTROWSKI Mateusz (KS "Mostostal" Zabrze)

92

10.

DASZKIEWICZ Adrianna (TKS "Arka" Gdynia)

91

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1993 i młodsi

1.

PYDYSZEWSKI Patryk (TKS "Arka" Gdynia)

93

1.

NALBORSKA Joanna (WKT "Mera" Warszawa)

93

2.

BRACISZEWICZ Maciej (GKS "Górnik" Łęczna)

93

2.

MIKUTOWICZ Iga (TKS "Arka" Gdynia)                

93

3.

JĘDRUSZCZAK Mikołaj (KS "Start-Wisła" Toruń)

93

3.

CZARNIK Paulina (KS "Grzegórzecki" Kraków)

94

4.

ROMANOWICZ Maciej (WTS "DeSki" Warszawa)

93

4.

KRÓL Justyna (ChTT Chorzów)                       

93

5.

SMOŁA Maciej (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

93

5.

ŚWIDERSKA Karolina (TKS "Arka" Gdynia)            

93

6.

KOCYŁA Arkadiusz (SKT Szczecin)                   

93

6.

BARAŃSKA Agata (KS "Warszawianka" Warszawa)

93

7.

JASIŃSKI Michał (KT "Return" Radom)               

93

7.

BANASZEWSKA Alicja (ChTT Chorzów)                 

93

8.

JAKUBSKI Jacek (GKT "Nafta" Zielona Góra)

94

8.

SZYMKOWIAK Patrycja (KS "Warta" Poznań)

93

9.

KAŁUCKI Bartłomiej (UKS "Kserkom Tenis Klub"Tarnów)

93

9.

IRZMAŃSKA Katarzyna (RKT Radom)                   

93

10.

KUBACH Mateusz (KS "Budowlani" Olsztyn)

93

10.

SZUBA Kaja (WTS "DeSki" Warszawa)                 

94

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1995 i młodsi

1.

GAJEWSKI Kamil (SKT Sopot)                        

95

1.

MACIEJEWSKA Zuzanna (KS "Start-Wisła" Toruń)

95

2.

ŁOMACKI Piotr (KT "Legia" Warszawa)               

95

2.

ODRZYWOŁEK Iga (ChTT Chorzów)                     

95

3.

MICHALIK Stefan (UKS "Miętne 01" Garwolin)

95

3.

SIUTA Angelika (STT Fakro Nowy Sącz)

95

4.

SZYCA Ignacy (SKT Sopot)                          

95

4.

SIEDLISKA Natalia (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

95

5.

CHOJNOWSKI Sebastian (SKT Sopot)

95

5.

ŻÓRAWSKA Adrianna (KS "Warszawianka" Warszawa)

95

6.

BIELECKI Bartłomiej (MKS 1985 Szczawno Zdrój)

95

6.

HALICKA Weronika (UKS SP-41 Łódź)                 

95

7.

STYPUŁKOWSKI Karol (UKS "Activ" Opole)

95

7.

STANISZEWSKA Kornelia (SKT Sopot)                 

95

8.

WISZ Paweł (KS "Grzegórzecki" Kraków)

95

8.

LEWANDOWSKA Paulina (ChTT Chorzów)                

96

9.

SULGOSTOWSKI Borys (NST warmińsko-mazurskie)

95

9.

SAWICKA Nikola (ST "TieBreak" Warszawa)

95

10.

GÓRSKI Mateusz (SKT Sopot)

96

10.

DURZYŃSKA Aleksandra (WTS "DeSki" Warszawa)

96

Klasyfikacja klubów

1.

TKS Arka Gdynia

2.

AZS Poznań

3.

SKT Sopot

4.

ChTT Chorzów

5.

WKT Mera Warszawa

6.

KT Legia Warszawa

7.

SKT Szczecin

8.

KS Grzegórzecki Kraków

9.

UKT Radość 90 Warszawa

10.

KKT Wrocław

Sklasyfikowano 149 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Pomorskie

3.

Wielkopolskie

4.

Śląskie

5.

Małopolskie

6.

Łódzkie

7.

Dolnośląskie

8.

Zachodniopomorskie

9.

Kujawsko-pomorskie

10.

Lubelskie

11.

Warmińsko-Mazurskie

12.

Lubuskie

13.

Podlaskie

14.

Świętokrzyskie

15.

Podkarpackie

16.

Opolskie

Powrót do listy