Powrót do listy
2006
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  2. Michał Przysiężny (KKT Wrocław)

  3. Dawid Olejniczak (Mera Warszawa)

  4. Filip Urban (AZS Poznań)

  5. Robert Godlewski (AZS Poznań)

  6. Jakub Nijaki (AZS Poznań)

  7. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

  8. Piotr Banaś (Mera Warszawa)

  9. Maciej Diłaj (Lechia Gdańsk)

10. Dawid Celt (Mera Warszawa)

  1. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  2. Joanna Sakowicz (Wawel Kraków)

  3. Anna Korzeniak (Grzegórzecki Kraków)

  4. Magdalena Kiszczyńska (SKT Szczecin)

  5. Karolina Kosińska (KWarszawianka)

  6. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  7. Olga Brózda (AZS Poznań)

  8. Natalia Kołat (Masters Szczecin)

  9. Alicja Rosolska (Warszawianka)

10. Karolina Filipiak (AZS Poznań)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

2. Błażej Koniusz (ChTT Koniusz)

3. Marek Mrozek (KKS Bielsko-Biała)

4. Marcin Gawron (STT Fakro Nowy Sącz)

5. Mateusz Szmigiel (Górnik Bytom)

6. Andrzej Kapaś (WKT Mera Warszawa)

7. Marcin Omieciński (UKT Radość 90 Warszawa)

8. Krzysztof Muzalewski (AZS Poznań)

9. Jakub Piter (Grunwald Poznań)

10. Hubert Gąsiorek (AZS Poznań)

1. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

2. Anna Korzeniak (Grzegórzecki Kraków)

3. Magdalena Kiszczyńska (Masters Szczecin)

4. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

5. Katarzyna Piter (Grunwald Poznań)

6. Sylwia Zagórska (AZS Poznań)

7. Edyta Cieplucha (PKT Pabianice)

8. Barbara Sobaszkiewicz (AZS Poznań)

9. Joanna Szymczyk (UKT Radość 90 Warszawa)

10. Joanna Dobrowolska (RKS Okęcie Warszawa)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1990 i młodsi

1.

TATARCZYK Szymon (TKS "Arka" Gdynia)

90

1.

RADWAŃSKA Urszula (KS "Nadwiślan" Kraków)

90

2.

MARCINIAK Jacek (KKT Wrocław)                     

90

2.

PITER Katarzyna (WKS "Grunwald" Poznań)

91

3.

CHYLIŃSKI Sebastian (SKT "Centrum" Bydgoszcz)

91

3.

CIEPLUCHA Edyta (PKT Pabianice)                   

90

4.

GADOMSKI Piotr (ST "TieBreak" Warszawa)

91

4.

SOBASZKIEWICZ Barbara (AZS Poznań)                

90

5.

GOZDUR Rafał (SKT Szczecin)                       

91

5.

MAJEWSKA Martyna (TKS "Arka" Gdynia)

90

6.

KWAŚNIEWICZ Krzysztof (MKS "Atrii" Wałbrzych)

90

6.

ŁOŚ Paulina (TKS "Arka" Gdynia)                   

90

7.

PIEKART Tomasz (SKT Sopot)                        

90

7.

MARCHOCKA Kamila (SKT Szczecin)                   

91

8.

POZIOMSKI Paweł (TKS "Arka" Gdynia)

90

8.

ZANIEWSKA Sandra (ChTT Chorzów)                   

92

9.

MOJ Mateusz (ChTT Chorzów)                        

91

9.

KAZIMIERUK Maja (KS "Warta" Poznań)               

90

10.

KUR Paweł (TKKF "Falenica" Warszawa)

90

10.

JAGODZIŃSKA Julia (ST "TieBreak" Warszawa)

91

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1992 i młodsi

1.

LUTKOWSKI Wojciech (KT "Legia" Warszawa)

92

1.

ZANIEWSKA Sandra (ChTT Chorzów)

92

2.

SAWICKI Bartosz (AZS Poznań)                      

92

2.

KANIA Paula (ChTT Chorzów)                        

92

3.

KŁYS Damian (WKT "Mera" Warszawa)

92

3.

LINETTE Magda (KS "Posnania" Poznań)

92

4.

BARTOSIEWICZ Krzysztof (WKT "Mera" Warszawa)

92

4.

MIKOŁAJCZUK Sylwia (MKS "Pogoń" Siedlce)          

92

5.

LAAKEL Adam (ST "TieBreak" Warszawa)

92

5.

KRÓL Justyna (ChTT Chorzów)                       

93

6.

STACH Marcel (WKT "Mera" Warszawa)                

92

6.

PIETRKIEWICZ Barbara (KS "Posnania" Poznań)       

92

7.

GRYŃKOWSKI Piotr (ŁKS Łódź)                       

92

7.

NALBORSKA Joanna (WKT "Mera" Warszawa)            

93

8.

PYDYSZEWSKI Patryk (TKS "Arka" Gdynia)            

93

8.

KALETA Katarzyna (KT "Start" Łódź)                

92

9.

BRACISZEWICZ Maciej (GKS "Górnik" Łęczna)

93

9.

BACHANEK Agata (TKS "Arka" Gdynia)                

92

10.

SMOŁA Maciej (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

93

10.

ADAMSKA Aleksandra (KS "Slavia" Ruda Śląska)      

92

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1994 i młodsi

1.

OKRUTNY Damian (KT "Return" Radom)

94

1.

CZARNIK Paulina (KS "Grzegórzecki" Kraków)

94

2.

GRZESIŃSKI Marcin (AZS Poznań)                    

94

2.

SZUBA Kaja (WTS "DeSki" Warszawa)                 

94

3.

LUTKOWSKI Piotr (KT "Legia" Warszawa)

94

3.

MACIEJEWSKA Zuzanna (KS "Start-Wisła" Toruń)

95

4.

JAKUBSKI Jacek (GKT "Nafta" Zielona Góra)

94

4.

KAPUSTKA Katarzyna (KS "Start-Wisła" Toruń)

94

5.

RONDUDA Filip (TKS "Arka" Gdynia)                 

94

5.

CHOLEWA Olga (GKS "Górnik" Łęczna)                

94

6.

CIAŚ Paweł (SKT Sopot)                            

94

6.

SIEDLISKA Natalia (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

95

7.

DZIEDZIC Kamil (KT "Legia" Warszawa)              

94

7.

STENCEL Magdalena (SKT Sopot)                     

94

8.

KIERKUŚ Maciej (UKT "Radość 90" Warszawa)

94

8.

KOWALAK Martyna (KS "Promień" Opalenica)

94

9.

MAREK Konrad (KS "Grzegórzecki" Kraków)

94

9.

BOCHYŃSKA Małgorzata (SKT "AS" Lublin)            

94

10.

KUTA Wojciech (TKT Tarnów)                        

94

10.

SIEMBAB Gabriela (KS "Mostostal" Zabrze) 

94

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

TKS Arka Gdynia

3.

SKT Sopot

4.

WKT Mera Warszawa

5.

ChTT Chorzów

6.

KS Grzegórzecki Kraków

7.

KKT Wrocław

8.

UKT Radość 90 Warszawa

9.

SKT Szczecin

10.

GKT Nafta Zielona Góra

Sklasyfikowano 166 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Pomorskie

3.

Wielkopolskie

4.

Śląskie

5.

Małopolskie

6.

Łódzkie

7.

Dolnośląskie

8.

Zachodniopomorskie

9.

Kujawsko-pomorskie

10.

Lubelskie

11.

Lubuskie

12.

Świętokrzyskie

13.

Podlaskie

14.

Warmińsko-Mazurskie

15.

Opolskie

16.

Podkarpackie

Powrót do listy