Powrót do listy
2005
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  2. Dawid Olejniczak (Mera Warszawa)

  3. Michał Przysiężny (KKT Wrocław)

  4. Filip Urban (AZS Poznań)

  5. Maciej Diłaj (Lechia Gdańsk)

  6. Robert Godlewski (AZS Poznań)

  7. Mariusz Fyrstenberg (Mera Warszawa)

  8. Marcin Matkowski (Arka Gdynia)

  9. Bartłomiej Dąbrowski (Arka Gdynia)

10. Paweł Diłaj (Lechia Gdańsk)

  1. Marta Domachowska (Mera Warszawa)

  2. Joanna Sakowicz (Wawel Kraków)

  3. Karolina Kosińska (Warszawianka)

  4. Magdalena Kiszczyńska (Masters Szczecin)

  5. Olga Brózda (AZS Poznań)

  6. Anna Korzeniak (Grzegórzecki Kraków)

  7. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

  8. Magdalena Tokarczyk (PKT Pabianice)

  9. Karolina Filipiak (AZS Poznań)

10. Natalia Kołat (Masters Szczecin)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Błażej Koniusz (ChTT Koniusz)

2. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

3. Marcin Gawron (STT Nowy Sącz)

4. Piotr Zieliński (UKT Radość 90 Warszawa)

5. Maciej Lorenz (AZS Poznań)

6. Szymon Judek (AZS Poznań)

7. Marcin Omieciński (UKT Radość 90 Warszawa)

8. Jakub Piter (Grunwald Poznań)

9. Aleksander Allecou (AZS Poznań)

10. Paweł Turzański (MKT Łódź)

1. Magdalena Kiszczyńska (Masters Szczecin)

2. Anna Korzeniak (Grzegórzecki Kraków)

3. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

4. Urszula Radwańska (Nadwiślan Kraków)

5. Joanna Matuszczyk (TKS Gem Zabierzów)

6. Magdalena Tokarczyk (PKT Pabianice)

7. Karolina Filipiak (AZS Poznań)

8. Sylwia Zagórska (AZS Poznań)

9. Alina Orcholska (Start-Wisła Toruń)

10. Barbara Sobaszkiewicz (AZS Poznań)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1989 i młodsi

1.

TATARCZYK Szymon (TKS "Arka" Gdynia)

90

1.

RADWAŃSKA Agnieszka (KS "Nadwiślan" Kraków)

89

2.

SZMIGIEL Mateusz (KS "Górnik" Bytom)              

89

2.

RADWAŃSKA Urszula (KS "Nadwiślan" Kraków)

90

3.

CHLEBOWSKI Marcin (MKS "Atrii" Wałbrzych)

90

3.

MATUSZCZYK Joanna (TKS "Gem" Zabierzów)

89

4.

GĄSIOREK Hubert (KS "Warta" Poznań)               

89

4.

ZAGÓRSKA Sylwia (AZS Poznań)                      

89

5.

MROZOWSKI Tomasz (AZS Poznań)                     

90

5.

KAPUSTKA Hanna (KS "Start-Wisła" Toruń)

90

6.

POZIOMSKI Paweł (TKS "Arka" Gdynia)

90

6.

KOPCZYŃSKA Ewa (RKS "Okęcie" Warszawa)

89

7.

ANTOS Dawid (KKKS Kraków)                         

89

7.

MAJEWSKA Martyna (TKS "Arka" Gdynia)              

90

8.

JANOWICZ Jerzy Filip (AZS Łódź)                   

90

8.

KAZIMIERUK Maja (KS "Warta" Poznań)               

90

9.

OSUCH Kajetan (AZS Poznań)                        

89

9.

GŁÓDKOWSKA Małgorzata (TKS "Arka" Gdynia)

89

10.

MARCINIAK Jacek (MKS "Atrii" Wałbrzych)

90

10.

ŚRUTWA Agnieszka (KKT Wrocław)                    

90

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1991 i młodsi

1.

BUJDO (NOWAK) Igor (UKS PGST Gliwice)

91

1.

PITER Katarzyna (WKS "Grunwald" Poznań)

91

2.

LEWICKI Filip (KS "Start-Wisła" Toruń)            

91

2.

DOMAGAŁA Weronika (KT "Return" Radom)

91

3.

STEFANIAK Piotr (GKT "Nafta" Zielona Góra)

91

3.

KANIA Paula (ChTT Chorzów)                        

92

4.

BARTOSIAK Damian (UKS PGST Gliwice)

91

4.

LINETTE Magda (KS "Posnania" Poznań)

92

5.

CHYLIŃSKI Sebastian (SKT "Centrum" Bydgoszcz)

91

5.

DASZKIEWICZ Adrianna (TKS "Arka" Gdynia)

91

6.

GADOMSKI Piotr (ST "TieBreak" Warszawa)

91

6.

ZANIEWSKA Sandra (ChTT Chorzów)                   

92

7.

LUTKOWSKI Wojciech (KT GINTER Warszawa)

92

7.

MARCHOCKA Kamila (SKT Szczecin)                   

91

8.

MULARCZYK Kacper (ZTT Złotoryja)                  

91

8.

MIKOŁAJCZUK Sylwia (MKS "Pogoń" Siedlce)

92

9.

RAJSKI Maciej (TUKS "Nortenis" Piotrków Tryb.)

91

9.

JEGIOŁKA Justyna (UKS "Gem" Leśnica)              

91

10.

GARGULA Roman (UKS PGST Gliwice)                  

91

10.

KOWALCZYK Elżbieta (ST "TieBreak" Warszawa)

91

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1993 i młodsi

1.

JASIŃSKI Michał (KT "Return" Radom)               

93

1.

NALBORSKA Joanna (GKS "Górnik" Łęczna)

93

2.

MOCZEK Tomasz (KT "Return" Radom)                 

93

2.

KRÓL Justyna (ChTT Chorzów)                       

93

3.

BRACISZEWICZ Maciej (KKT Wrocław)                 

93

3.

SZYMKOWIAK Patrycja (KS "Warta" Poznań)

93

4.

KONIECZNY Michał (TS "Olimpia" Poznań)            

93

4.

NOWAK Katarzyna (KS "Warta" Poznań)               

93

5.

JĘDRUSZCZAK Mikołaj (TTT "Real" Toruń)            

93

5.

BARAŃSKA Agata (WTS "DeSki" Warszawa)             

93

6.

PYDYSZEWSKI Patryk (TKS "Arka" Gdynia)            

93

6.

CERBIŃSKA Katarzyna (GKT "Nafta" Zielona Góra)

93

7.

ROMANOWICZ Maciej (WTS "DeSki" Warszawa)

93

7.

PUJANEK Katarzyna (RKT Radom)                     

93

8.

KUBACH Mateusz (KS "Budowlani" Olsztyn)           

93

8.

ŚWIDERSKA Karolina (TKS "Arka" Gdynia)            

93

9.

KOWALSKI Rafał (RKT Radom)                        

93

9.

BANASZEWSKA Alicja (ChTT Chorzów)                 

93

10.

GEWERT Jakub (TS "Olimpia" Poznań)                

93

10.

MIKUTOWICZ Iga (KS "Posnania" Poznań)             

93

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

TKS Arka Gdynia

3.

WKT Mera Warszawa

4.

ChTT Chorzów

5.

SKT Sopot

6.

UKT Radość 90 Warszawa

7.

ST Tiebreak Warszawa

8.

KT Return Radom

9.

SKT Szczecin

10.

KS Warszawianka

Sklasyfikowano 179 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Wielkopolskie

3.

Pomorskie

4.

Śląskie

5.

Małopolskie

6.

Łódzkie

7.

Zachodniopomorskie

8.

Dolnośląskie

9.

Kujawsko-pomorskie

10.

Lubuskie

11.

Lubelskie

12.

Warmińsko-Mazurskie

13.

Świętokrzyskie

14.

Opolskie

15.

Podlaskie

16.

Podkarpackie

Powrót do listy