Powrót do listy
2004
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

  2. Adam Chadaj (Mera Warszawa)

  3. Michał Przysiężny (KKT Wrocław)

  4. Filip Urban (AZS Poznań)

  5. Dawid Olejniczak (Mera Warszawa)

  6. Radosław Nijaki (AZS Poznań)

  7. Mariusz Fyrstenberg (Mera Warszawa)

  8. Maciej Diłaj (Lechia Gdańsk)

  9. Jędrzej Żarski (Mera Warszawa)

10. Paweł Diłaj (Lechia Gdańsk)

  1. Marta Domachowska (Mera Warszawa)

  2. Joanna Sakowicz (Wawel Kraków)

  3. Karolina Kosińska (Warszawianka)

  4. Anna Bieleń-Żarska (SKT Sopot)

  5. Klaudia Jans (SKT Sopot)

  6. Magdalena Kiszczyńska (Masters Szczecin)

  7. Olga Brózda (AZS Poznań)

  8. Marta Leśniak (KKT Wrocław)

  9. Monika Schneider (Mera Warszawa)

10. Alicja Rosolska (Warszawianka)

Sklasyfikowano 270 zawodników i 95 zawodniczek.

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

2. Paweł Syrewicz (ZTT Złotoryja)

3. Mateusz Kowalczyk (Mostostal Zabrze)

4. Michał Walków (AZS Poznań)

5. Kacper Owsian (AZS Poznań)

6. Przemysław Stęc (AZS Poznań)

7. Piotr Zieliński (UKT Radość 90 Warszawa)

8. Karol Urbański (Wawel Kraków)

9. Błażej Koniusz (ChTT Koniusz)

10. Mateusz Skorek (SKT Sopot)

1. Marta Domachowska (WKT Mera Warszawa)

2. Karolina Kosińska (Warszawianka)

3. Magdalena Kiszczyńska (Masters Szczecin)

4. Olga Brózda (AZS Poznań)

5. Marta Leśniak (KKT Wrocław)

6. Anna Korzeniak (Grzegórzecki Kraków)

7. Joanna Matuszczyk (TKS Gem Zabierzów)

8. Agnieszka Radwańska (Nadwiślan Kraków)

9. Karolina Filipiak (AZS Poznań)

10. Anna Niemiec (UKT Radość 90 Warszawa)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1988 i młodsi

1.

PANFIL Grzegorz (KS "Górnik" Bytom)

88

1.

KISZCZYŃSKA Magdalena (KT "Masters" Szczecin)

88

2.

SZMIGIEL Mateusz (KS "Górnik" Bytom)

89

2.

LEŚNIAK Marta (KKT Wrocław)                       

88

3.

KONIUSZ Błażej (ChTT Chorzów)                     

88

3.

KORZENIAK Anna (KS "Grzegórzecki" Kraków)         

88

4.

TURZAŃSKI Paweł (MKT Łódź)                        

88

4.

MATUSZCZYK Joanna (TKS "Gem" Zabierzów)           

89

5.

KAPAŚ Andrzej (KS "Mostostal" Zabrze)

89

5.

RADWAŃSKA Agnieszka (KS "Nadwiślan" Kraków)

89

6.

MROZEK Marek (KKS Bielsko-Biała)                  

88

6.

RADWAŃSKA Urszula (KS "Nadwiślan" Kraków)         

90

7.

MAJCHRZAK Marcin (AZS Poznań)                     

88

7.

SZATKOWSKA Ewa (KS "Start-Wisła" Toruń)           

88

8.

GŁÓDKOWSKI Paweł (TKS "Arka" Gdynia)

88

8.

KOPCZYŃSKA Ewa (RKS "Okęcie" Warszawa)            

89

9.

GRZYS Jakub (GPTT Świdnik)                        

88

9.

ORCHOLSKA Alina (KS "Start-Wisła" Toruń)          

88

10.

GĄSIOREK Hubert (KS "Warta" Poznań)

89

10.

DOBROWOLSKA Joanna (RKS "Okęcie" Warszawa)

88

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1990 i młodsi

1.

POZIOMSKI Paweł (TKS "Arka" Gdynia)               

90

1.

RADWAŃSKA Urszula (KS "Nadwiślan" Kraków)

90

2.

TATARCZYK Szymon (TKS "Arka" Gdynia)              

90

2.

SOBASZKIEWICZ Barbara (WKS "Grunwald" Poznań)

90

3.

JANOWICZ Jerzy Filip (KT "Orkan" Łódź)            

90

3.

PODOLAK Sandra (TKS "Arka" Gdynia)                

90

4.

BANASIK Wojciech (AZS Poznań)                     

90

4.

KAPUSTKA Hanna (KS "Start-Wisła" Toruń)           

90

5.

MARCINIAK Jacek (MKS "Atrii" Wałbrzych)           

90

5.

PITER Katarzyna (UKS Sokół Ceradz Kościelny)

91

6.

LEWICKI Filip (KS "Start-Wisła" Toruń)            

91

6.

MAJEWSKA Martyna (TKS "Arka" Gdynia)              

90

7.

GADOMSKI Piotr (ST "TieBreak" Warszawa)           

91

7.

DOMAGAŁA Weronika (KT "Return" Radom)

91

8.

NOWAK Igor (KS "Mostostal" Zabrze)                

91

8.

BŁAŻEWICZ Katarzyna (RKT Radom)                   

90

9.

ŁAGUNA Piotr (KS "Budowlani" Olsztyn)             

90

9.

KAZIMIERUK Maja (KS "Warta" Poznań)               

90

10.

MROZOWSKI Tomasz (AZS Poznań)                     

90

10.

SADOWSKA Joanna (KS "Start-Wisła" Toruń)

90

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1992 i młodsi

1.

PIOTROWSKI Mateusz (UKS Trzebinia)

92

1.

LINETTE Magda (KS "Posnania" Poznań)

92

2.

LAAKEL Adam (ST "TieBreak" Warszawa)

92

2.

ZANIEWSKA Sandra (ChTT Chorzów)                   

92

3.

LUTKOWSKI Wojciech (KS "Warszawianka" Warszawa)

92

3.

MIKOŁAJCZUK Sylwia (MKS "Pogoń" Siedlce)

92

4.

BILSKI Wiktor (TKS "Arka" Gdynia)

92

4.

GAWLIK Klaudia (STT Nowy Sącz)                    

92

5.

SAWICKI Bartosz (TS "Olimpia" Poznań)

92

5.

KANIA Paula (ChTT Chorzów)                        

92

6.

BARTOSIEWICZ Krzysztof (ST "TieBreak" Warszawa)

92

6.

KAWA Katarzyna (UKS "Gem" Krynica)                

92

7.

JASIŃSKI Michał (KT "Return" Radom)               

93

7.

KALETA Katarzyna (PKT Pabianice)                  

92

8.

WINIARZ Maciej (KS "Grzegórzecki" Kraków)

92

8.

PIETRKIEWICZ Barbara (KS "Posnania" Poznań)

92

9.

BRANDYS Roy (RTT Radom)

92

9.

KORALEWSKA Marta (MKT Łódź)                       

92

10.

KŁYS Damian (ST "TieBreak" Warszawa)

92

10.

KOTAS Hanna (KT "Return" Radom)

92

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

TKS Arka Gdynia

3.

SKT Sopot

4.

WKT Mera Warszawa

5.

KS Start-Wisła Toruń

6.

KKT Wrocław

7.

KS Warszawianka

8.

ChTT Chorzów

9.

KS Górnik Bytom

10.

UKT Radość 90 Warszawa

Sklasyfikowano 173 kluby

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Pomorskie

3.

Wielkopolskie

4.

Śląskie

5.

Łódzkie

6.

Małopolskie

7.

Kujawsko-pomorskie

8.

Dolnośląskie

9.

Zachodniopomorskie

10.

Lubuskie

11.

Lubelskie

12.

Warmińsko-Mazurskie

13.

Opolskie

14.

Podkarpackie

15.

Świętokrzyskie

16.

Podlaskie

Powrót do listy