Powrót do listy
2003
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Łukasz Kubot (KKT Wrocław)

2. Michał Przysiężny (KKT Wrocław)

3. Mariusz Fyrstenberg (Mera Warszawa)

4. Adam Chadaj (Mera Warszawa)

5. Bartłomiej Dąbrowski (MKT Łódź)

6. Filip Urban (AZS Poznań)

7. Tomasz Bednarek (Masters Szczecin)

8. Bojan Szumański (UKS GM Tenis Club Opole)

9. Dawid Olejniczak (Mera Warszawa)

10. Łukasz Pelowski (AZS Poznań)

  1. Marta Domachowska (Warszawianka)

  2. Joanna Sakowicz (Wawel Kraków)

  3. Anna Żarska (SKT Sopot)

  4. Marta Leśniak (KKT Wrocław)

  5. Karolina Kosińska (Warszawianka)

  6. Monika Schneider (Mera Warszawa)

  7. Alicja Rosolska (Warszawianka)

  8. Olga Brózda (AZS Poznań)

  9. Klaudia Jans (SKT Sopot)

10. Magdalena Kiszczyńska (Masters Szczecin)

Sklasyfikowano 190 zawodników i 107 zawodniczek.

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Jakub Nijaki (Nafta Zielona Góra)

2. Przemysław Stęc (AZS Poznań)

3. Piotr Banaś (KKS Bielsko-Biała)

4. Zygmunt Kraiński (SKT Sopot)

5. Wiktor Skugariew (BO-GO Szczecin)

6. Mateusz Czyżewski (AZS Poznań)

7. Kacper Owsian (AZS Poznań)

8. Dawid Celt (SKF Grom-Victoria Częstochowa)

9. Jakub Dybała (MKT Łódź)

10. Michał Walków (AZS Poznań)

1. Marta Domachowska (WKT Mera Warszawa)

2. Marta Leśniak (KKT Wrocław)

3. Magdalena Kiszczyńska (Masters Szczecin)

4. Karolina Kosińska (Warszawianka)

5. Alicja Rosolska (Warszawianka)

6. Olga Brózda (AZS Poznań)

7. Patrycja Sanduska (PKT Pabianice)

8. Kinga Kozłowska (SKT Szczecin)

9. Patrycja Komarska (Górnik Bytom)

10. Katarzyna Siwosz (PKT Pabianice)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki - rocznik 1987 i młodsi

1.

PANFIL Grzegorz (KS "Górnik" Bytom)

88

1.

LEŚNIAK Marta (KKT Wrocław)                       

88

2.

KOWALCZYK Mateusz (KS "Mostostal" Zabrze)

87

2.

KISZCZYŃSKA Magdalena (KT "Masters" Szczecin)

88

3.

OLECHOWSKI Piotr (WKT "Mera" Warszawa)            

87

3.

ORCHOLSKA Alina (KS "Start-Wisła" Toruń)          

88

4.

SEKUŁA Michał (KS "Górnik" Bytom)                 

88

4.

RADWAŃSKA Agnieszka (KS "Nadwiślan" Kraków)

89

5.

SKOREK Mateusz (SKT Sopot)                        

87

5.

TOKARCZYK Magdalena (PKT Pabianice)               

88

6.

BARAN Marcin (KS "Mostostal" Zabrze)              

88

6.

SPENCELEY Maria (SKT Sopot)                       

88

7.

ZIELIŃSKI Piotr (UKT "Radość 90" Warszawa)

87

7.

KOŁAT Natalia (KT "Masters" Szczecin)             

87

8.

ROMANOWSKI Artur (UKT "Radość 90" Warszawa)

87

8.

FILIPIAK Karolina (AZS Poznań)                    

87

9.

LORENZ Maciej (AZS Poznań)                        

87

9.

SYDORSKA Anna (UKS "Piątka" Rzeszów)              

87

10.

KRZYSZKOWSKI Tomasz (TKS "Arka" Gdynia)

88

10.

SIARA Dagmara (KT "Return" Radom)                 

88

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1989 i młodsi

1.

SZMIGIEL Mateusz (KS "Górnik" Bytom)

89

1.

RADWAŃSKA Agnieszka (KS "Nadwiślan" Kraków)       

89

2.

STYCZYŃSKI Piotr (TTT Tychy)                      

89

2.

MATUSZCZYK Joanna (TKS "Gem" Zabierzów)           

89

3.

POZIOMSKI Paweł (TKS "Arka" Gdynia)

90

3.

RADWAŃSKA Urszula (KS "Nadwiślan" Kraków)         

90

4.

GĄSIOREK Hubert (AZS Poznań)                      

89

4.

PITER Katarzyna (UKS Sokół Ceradz Kościelny)      

91

5.

KAPAŚ Andrzej (KS "Mostostal" Zabrze)

89

5.

KOPCZYŃSKA Ewa (RKS "Okęcie" Warszawa)            

89

6.

RAMS Filip (ChTT Chorzów)                         

89

6.

WIECHA Magdalena (MZKS "Okocimski" Brzesko-Okocim)

89

7.

TATARCZYK Szymon (KS "Górnik" Bytom)

90

7.

SOBASZKIEWICZ Barbara (UKS Sokół Ceradz Kościelny)

90

8.

JUSZCZYK Daniel (CzKT "Victoria" Częstochowa)

89

8.

PODOLAK Sandra (TKS "Arka" Gdynia)

90

9.

BANASIK Wojciech (AZS Poznań)

90

9.

KAPUSTKA Hanna (KS "Start-Wisła" Toruń)

90

10.

MROZOWSKI Tomasz (AZS Poznań)

90

10.

ZAGÓRSKA Sylwia (AZS Poznań)

89

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1991 i młodsi

1.

LEWICKI Filip (KS "Start-Wisła" Toruń)

91

1.

PITER Katarzyna (UKS Sokół Ceradz Kościelny)

91

2.

NOWAK Igor (KS "Mostostal" Zabrze)

91

2.

DOMAGAŁA Weronika (KT "Return" Radom)             

91

3.

CENTKOWSKI Przemysław (AZS Olsztyn)               

91

3.

LINETTE Magda (KS "Posnania" Poznań)              

92

4.

BARTOSIAK Damian (KS "Górnik" Bytom)

91

4.

SOBKOWIAK Aleksandra (KT "Masters" Szczecin)

91

5.

ŁUCZAK Maciej (TS "Olimpia" Poznań)

91

5.

MIKOŁAJCZUK Sylwia (MKS "Pogoń" Siedlce)          

92

6.

GADOMSKI Piotr (ST "TieBreak" Warszawa)

91

6.

DARCZUK Martyna (KS Piaseczno)                    

91

7.

GARGULA Roman (KS "Górnik" Bytom)

91

7.

AŁASZEWSKA Katarzyna (MKT Łódź)                   

91

8.

NOWAK Kamil (TKS "Arka" Gdynia)

91

8.

MARCHOCKA Kamila (KT "Masters" Szczecin)

91

9.

WIĄCEK Jacek (AZS Poznań)

91

9.

KALETA Katarzyna (PKT Pabianice)                  

92

10.

STARMACH Łukasz (KKKS Kraków)

91

10.

JASIUN Agnieszka (WTS "DeSki" Warszawa)

91

Klasyfikacja klubów

1.

AZS Poznań

2.

SKT Sopot

3.

WKT Mera Warszawa

4.

TKS Arka Gdynia

5.

MKT Łódź

6.

KKT Wrocław

7.

KS Górnik Bytom

8.

KS Mostostal Zabrze

9.

KT Masters Szczecin

10.

BKS Polonia Bydgoszcz

Sklasyfikowano 177 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Województwa - WZT

1.

Mazowieckie

2.

Wielkopolskie

3.

Pomorskie

4.

Śląskie

5.

Łódzkie

6.

Kujawsko-pomorskie

7.

Dolnośląskie

8.

Małopolskie

9.

Zachodniopomorskie

10.

Warmińsko-Mazurskie

11.

Lubuskie

12.

Lubelskie

13.

Opolskie

14.

Podkarpackie

15.

Świętokrzyskie

16.

Podlaskie

Powrót do listy