Powrót do listy
1977
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Wojciech Fibak (Olimpia Poznań)

2. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

3. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

4. Stanisław Kończak (Baildon Katowice)

5. Zenon Rode (Piast Gliwice)

6. Andrzej Wiśniewski (Baildon Katowice)

7. Wojciech Wojciechowski (Nadwiślan Kraków)

8. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

9. Aleksander Harasym (Piast Gliwice)

10. Włodzimierz Turkowski (Piast Gliwice)

  1. Danuta Szwaj (Piast Gliwice)

  2. Małgorzata Rejdych (Zagłębie Wałbrzych)

  3. Barbara Włochowicz (Budowlani Katowice)

  4. Wanda Rybarczyk (Arka Gdynia)

  5. Barbara Kocyga (Błękitni Kielce)

  6. Zofia Woron (Nadwiślan Kraków

  7. Elżbieta Ślesicka (AZS Warszawa)

  8. Jolanta Rozala (Olimpia Poznań)

  9. Paulina Kajetanowicz (Zagłębie Wałbrzych)

10. Gabriela Jarosz (Piast Gliwice)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Michał Niemiec (AZS Warszawa)

2. Włodzimierz Stefański (Legia)

3. Robert Brzozowski (Warszawianka)

4. Franciszek Andrzejczuk (Nafta Zielona Góra)

5. Mirosław Najfeld (Legia)

6. Andrzej Jagielski (AZS Warszawa)

7. Dariusz Kotulski (AZS Warszawa)

8. Witold Osoliński (Legia)

9. Maciej Zoga (Nadwiślan Kraków)

10. Tomasz Garliński (Gwardia Wrocław)

1. Marzena Sieracka (Start Wisła Toruń)

2. Iwona Kuczyńska (Gwardia Wrocław)

3. Gabriela Jarosz (Piast Gliwice)

4. Paulina Kajetanowicz (Zagłębie Wałbrzych)

5. Dorota Dziekońska (Piast Gliwice)

6. Dorota Morawska (MKT Łódź)

7. Judyta Słaboszewska (Legia)

8. Urszula Chmielnicka (Warszawianka)

9. Elżbieta Baranowska (Legia)

10. Anna Liszkowska (AZS Poznań)

Uwaga: lista do lat 19-tu

Kadeci i młodsi

Juniorzy młodsi / Juniorki młodsze - rocznik 1960 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Andrzej Jagielski

60

AZS-AWF Warszawa

1.

Iwona Kuczyńska

61

KS Gwardia Wrocław

2.

Tomasz Garliński

61

KS Gwardia Wrocław

2.

Marzena Sieracka

60

KS Start Wisła Toruń

3.

Grzegorz Klak

60

GKT Nafta Zielona Góra

3.

Gabriela Jarosz

60

KS Piast Gliwice

4.

Krzysztof Korczak

60

KS Warszawianka

4.

Dorota Dziekońska

62

KS Piast Gliwice

5.

Wacław Jarek

60

KS Baildon Katowice

5.

Elżbieta Baranowska

60

CWKS Legia Warszawa

6.

Piotr Salwik

60

KS Górnik Zabrze

6.

Ewa Świątek

61

SKT Sopot

7.

Marek Trojan

60

KS Piast Gliwice

7.

Hanna Wyszyńska

60

CWKS Legia Warszawa

8.

Roman Dutka

60

KS Budowlani Katowice

8.

Urszula Plaza

60

GKT Nafta Zielona Góra

9.

Marek Nowak

61

AZS Poznań

9.

Teresa Czakańska

62

GKS Katowice

10.

Wojciech Bartłomiejczyk

61

KS Warszawianka

10.

Anita Sitko

62

KS Start Wisła Toruń

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1962 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Zbigniew Korczak

62

KS Warszawianka

1.

Dorota Dziekońska

62

KS Piast Gliwice

2.

Gabriel Kilanowski

63

KS Budowlani Katowice

2.

Teresa Czakańska

62

GKS Katowice

3.

Piotr Iżyński

62

KS Warszawianka

3.

Anita Sitko

62

KS Start Wisła Toruń

4.

Piotr Serwiński

62

KS Gwardia Wrocław

4.

Monika Sikora

62

GKS Katowice

5.

Tomasz Mroczek

62

CWKS Legia Warszawa

5.

Małgorzata Harań

62

KS Budowlani Katowice

6.

Michał Klak

63

GKT Nafta Zielona Góra

6.

Renata Martyniak

62

Piast Brzeg

7.

Tomasz Morawski

62

MKT Łódź

7.

Bożena Odachowska

64

KS Warszawianka

8.

Tomasz Zbonikowski

62

KS Warszawianka

8.

Katarzyna Kopyto

62

KS Warszawianka

9.

Krzysztof Jagielski

63

Elektryczność Warszawa

9.

Katarzyna Ślęczek

64

SKS Nadwiślan Kraków

10.

Piotr Malicki

62

KS Start Wisła Toruń

10.

Małgorzata Kurzawska

64

GKT Nafta Zielona Góra

Klasyfikacja klubów

1.

Warszawianka

2.

Legia Warszawa

3.

Piast Gliwice

4.

AZS-AWF Warszawa

5.

Nadwiślan Kraków

6.

Gwardia Wrocław

7.

Nafta Zielona Góra

8.

Zagłębie Wałbrzych

9.

Start-Wisła Toruń

10.

SKT Sopot

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Okręgowe Związki Sportowe

1.

Warszawa

2.

Katowice

3.

Bydgoszcz

4.

Gdańsk

5.

Kraków

6.

Wałbrzych

7.

Poznań

8.

Wrocław

9.

Zielona Góra

10.

Łódź

11.

Koszalin

12.

Radom

13.

Szczecin

14.

Opole

15.

Rzeszów

16.

Olsztyn

17.

Lublin

Pełne listy klasyfikacyjne

Powrót do listy