Powrót do listy
1976
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (Olimpia Poznań)

  2. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

  3. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

  4. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

  5. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

  6. Jacek Niedźwiedzki (Legia Warszawa)

  7. Jerzy Jasiński (Zagłębie Wałbrzych)

  8. Zbigniew Górszczak (Nadwiślan Kraków)

  9. Grzegorz Gołaski (Olimpia Poznań)

10. Aleksander Harasym (Piast Gliwice)

1. Barbara Kral-Olsza (GKS Katowice)

2. Danuta Wieczorek (Piast Gliwice)

3. Elżbieta Ślesicka (AZS Warszawa)

4. Alina Zdun (SKT Sopot)

5. Barbara Włochowicz (Górnik Świętochłowice)

6. Jolanta Rozala (Olimpia Poznań)

7. Wanda Ostrowska (Piast Gliwice)

8. Elżbieta Ciepka (MZKS Gdynia)

9. Krystyna Filip (Olimpia Poznań)

10. Maria Wojdała (Legia Warszawa)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Michał Niemiec (AZS Warszawa)

2. Maciej Zoga (Nadwiślan Kraków)

3. Robert Brzozowski (Warszawianka)

4. Witold Osoliński (Legia)

5. Włodzimierz Stefański (Legia)

6. Mirosław Najfeld (Legia)

7. Andrzej Jagielski (AZS Warszawa)

8. Franciszek Andrzejczuk (Nafta Zielona Góra)

9. Jarosław Krajowski (Warszawianka)

10. Dariusz Kotulski (AZS Warszawa)

1. Marzena Sieracka (Start Wisła Toruń)

2. Judyta Słaboszewska (Gwardia Wrocław)

3. Barbara Sikorska (Nadwiślan Kraków)

4. Gabriela Jarosz (Piast Gliwice)

5. Urszula Chmielnicka (Warszawianka)

6-7. Elżbieta Baranowska (Legia)

   Iwona Kuczyńska (Gwardia Wrocław)

8. Dorota Dziekońska (Piast Gliwice)

9. Elwira Krajewska (AZS Warszawa)

10. Dominika Frączek (Legia)

  Paulina Kajetanowicz (Zagłębie Wałbrzych)

Kadeci i młodsi

Juniorzy / Juniorki rocznik 1960 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Grzegorz Klak

60

Nafta Zielona Góra

1.

Marzena Sieracka

60

KS Start Wisła Toruń

2.

Andrzej Jagielski

60

AZS Warszawa

2.

Iwona Kuczyńska

61

KS Gwardia Wrocław

3.

Tomasz Garliński

61

KS Gwardia Wrocław

3.

Dorota Dziekońska

62

Piast Gliwice

4.

Wacław Jarek

60

Baildon Katowice

4.

Elżbieta Baranowska

60

Varsovia Warszawa

5.

Marek Trojan

60

KS Piast Gliwice

5.

Gabriela Jarosz

60

KS Piast Gliwice

6.

Marek Nowak

61

AZS Poznań

6.

Elwira Krajewska

61

AZS Warszawa

7.

Piotr Szyłkiewicz

61

SKS Nadwiślan Kraków

7.

Marianna Stróżyk

61

KS Piast Gliwice

8-9.

Jan Chytrowski

61

Baildon Katowice

8.

Ewa Świątek

61

SKT Sopot

 

Jarosław Król

61

Flota Świnoujście

9.

Bożena Zegarowska

60

ŁTS Łabędy

10.

Piotr Salwik

60

Górnik Zabrze

10.

Anita Sitko

62

KS Start Wisła Toruń

Chłopcy/dziewczęta rocznik 1962 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Piotr Serwiński

62

KS Gwardia Wrocław

1.

Dorota Dziekońska

62

Piast Gliwice

2.

Michał Klak

63

Nafta Zielona Góra

2.

Anita Sitko

62

KS Start Wisła Toruń

3.

Marcin Wroński

62

CWKS Legia Warszawa

3.

Teresa Czakańska

62

GKS Katowice

4.

Tomasz Zbonikowski

62

KS Warszawianka

4.

Katarzyna Ślęczek

64

SKS Nadwiślan Kraków

5.

Zbigniew Nadrasik

64

KS Start Wisła Toruń

5.

Monika Sikora

62

GKS Katowice

6.

Tomasz Mroczek

62

CWKS Legia Warszawa

6.

Małgorzata Kurzawska

64

Nafta Zielona Góra

7.

Zbigniew Korczak

62

KS Warszawianka

7.

Jolanta Wachowiak

64

AZS Poznań

8.

Ryszard Musioł

62

Sparta Szczecin

8.

Bożena Odachowska

64

KS Warszawianka

9-10.

Radosław Czestkowski

64

Nafta Zielona Góra

9.

Anita Lutkowska

63

Elektryczność Warszawa

 

Zbigniew Rzepka

62

KKS Olsza Kraków

10.

Beata Walentynowicz

62

KS Start Wisła Toruń

Klasyfikacja klubów

1.

GKS Piast Gliwice

2.

CWKS Legia Warszawa

3.

TS Olimpia Poznań

4.

 

5.

 

6.

 

7.

 

8.

 

9.

KS Baildon Katowice

10.

GKS Katowice

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Okręgowe Związki Sportowe

1.

Katowice

2.

Warszawa

3.

Poznań

4.

Kraków

5.

Bydgoszcz

6.

 

7.

 

8.

 

9.

 

10.

 

11.

 

12.

 

13.

 

14.

 

 

 

 

 

Pełne listy klasyfikacyjne

Powrót do listy