Powrót do listy
1975
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Wojciech Fibak (Olimpia Poznań)

2. Jacek Niedźwiedzki (Legia Warszawa)

3-4. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

      Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

5. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

6. Jerzy Sonsalla (Arka Gdynia)

7. Aleksander Harasym (Piast Gliwice)

8. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

9. Jerzy Jasiński (Zagłębie Wałbrzych)

10-11. Janusz Gąsior (Piast Gliwice)

          Jerzy Płotkowiak (Olimpia Poznań)

1. Barbara Kral (GKS Katowice)

2. Danuta Szwaj (Piast Gliwice)

3. Małgorzata Rejdych (Zagłębie Wałbrzych)

4. Jolanta Rozala (Olimpia Poznań)

5. Wanda Rybarczyk (SKT Sopot)

6. Elżbieta Ślesicka (AZS SZS Warszawa)

7. Barbara Włochowicz

    (Naprzód Świętochłowice)

8-9. Wanda Ostrowska (Piast Gliwice)

       Barbara Kocyga (Błękitni Kielce)

10. Krystyna Filip (Olimpia Poznań)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Włodzimierz Stefański (Legia)

2. Dariusz Wieczorek (Elektryczność Warszawa)

3. Marek Górny (Start Wisła Toruń)

4. Dariusz Kotulski (AZS Warszawa)

5. Maciej Zoga (Nadwiślan Kraków)

6. Witold Osoliński (Legia)

7. Roman Wędrocha (Baildon Katowice)

8. Michał Niemiec (AZS Warszawa)

9. Robert Brzozowski (Warszawianka)

10. Marian Działecki (Warszawianka)

1. Małgorzata Bogacka (AKS Chorzów)

2. Barbara Kocyga (Błękitni Kielce)

3. Marzena Sieracka (Start Wisła Toruń)

4. Judyta Słaboszewska (Gwardia Wrocław)

5. Beata Zajączkowska (Legia)

6. Małgorzata Szwarc (SKT Sopot)

7. Urszula Chmielnicka (Warszawianka)

8. Małgorzata Balant (AKS Chorzów)

9. Paulina Kajetanowicz (Zagłębie Wałbrzych)

10. Barbara Sikorska (Nadwiślan Kraków)

Kadeci i młodsi

Juniorzy / Juniorki rocznik 1959 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Alfred Chrobok

60

Naprzód Rydułtowy

1-2.

Marzena Sieracka

60

KS Start Wisła Toruń

2.

Marek Kwaśnicki

59

AKS Chorzów

 

Barbara Sikorska

59

SKS Nadwiślan Kraków

3.

Mirosław Najfeld

59

CWKS Legia Warszawa

3.

Elżbieta Baranowska

60

Varsovia Warszawa

4.

Wacław Jarek

60

Baildon Katowice

4.

Dorota Morawska

59

MKT Łódź

5-6.

Andrzej Jagielski

60

AZS Warszawa

5.

Dorota Dziekońska

62

Chemik Kędzierzyn

 

Witold Osoliński

59

CWKS Legia Warszawa

6-7.

Beata Zajączkowska

59

CWKS Legia Warszawa

7.

Michał Niemiec

59

AZS Warszawa

 

Anna Liszkowska

59

AZS Poznań

8-10.

Stanisław Górszczak

59

SKS Nadwiślan Kraków

8.

Gabriela Jarosz

60

KS Piast Gliwice

 

Piotr Jankowski

59

Wisła Toruń

9.

Ewa Garlińska

59

KS Gwardia Wrocław

 

Krzysztof Korczak

60

KS Warszawianka

10-13

Elwira Krajewska

61

AZS Warszawa

 

 

 

 

 

Iwona Kuczyńska

61

KS Gwardia Wrocław

 

 

 

 

 

Katarzyna Manys

59

GKS Olimpia Poznań

 

 

 

 

 

Bożena Zegarowska

60

Chemik Kędzierzyn

Młodzicy/młodziczki rocznik 1961 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Piotr Szyłkiewicz

61

SKS Nadwiślan Kraków

1.

Dorota Dziekońska

62

Chemik Kędzierzyn

2.

Tomasz Garliński

61

KS Gwardia Wrocław

2.

Iwona Kuczyńska

61

KS Gwardia Wrocław

3-4.

Jan Chytrowski

61

Baildon Katowice

3.

Marianna Stróżyk

61

KS Piast Gliwice

 

Andrzej Michałek

61

Naprzód Rydułtowy

4.

Jolanta Karapka

61

Lumel Zielona Góra

5.

Zbigniew Uruski

61

Naprzód Rydułtowy

5-6.

Anna Amarowicz

61

KS Górnik Bytom

6.

Andrzej Ferencz

61

Lubuszanka Zielona Góra

 

Beata Wyrzykowska

61

Start Łódź

7.

Marek Nowak

61

AZS Poznań

7-10.

Ewa Kazimierczak

61

GKS Olimpia Poznań

8.

Robert Danisiuk

61

Sparta Szczecin

 

Barbara Puchała

61

Polonia Bydgoszcz

9.

Jacek Szypulewski

61

KS Warszawianka

 

Anita Sitko

62

KS Start Wisła Toruń

10.

Marcin Wroński

62

CWKS Legia Warszawa

 

Ilona Wrona

61

KS Górnik Bytom

Klasyfikacja klubów

1.

CWKS Legia Warszawa

2.

GKS Piast Gliwice

3.

Nadwiślan Kraków

4.

GKS Zagłębie Wałbrzych

5.

GKS Olimpia Poznań

6.

GKS Gwardia Wrocław

7.

GKS Polonia Bydgoszcz

8.

KS Baildon Katowice

9.

AZS-SZS Warszawa

10.

SKT Sopot

Sklasyfikowano 45 klubów (57 bez punktów)

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Okręgowe Związki Sportowe

1.

Warszawa

2.

Katowice

3.

Wrocław

4.

Bydgoszcz

5.

Kraków

6.

Gdańsk

7.

Poznań

8.

Kielce

9.

Rzeszów

10.

Łódź

11.

Zielona Góra

12.

Opole

13.

Szczecin

14.

Olsztyn

15.

Lublin

16.

Koszalin

17.

Białystok

Pełne listy klasyfikacyjne

Powrót do listy