Powrót do listy
1974
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Jacek Niedźwiedzki (Legia Warszawa)

2. Wojciech Fibak (AZS Poznań)

3. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

4. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

5. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

6. Jerzy Sonsalla (Piast Gliwice)

7. Tomasz Kamiński (Legia Warszawa)

8. Adam Mincberg (Legia Warszawa)

9-10. Stanisław Kończak (Baildon Katowice)

        Czesław Szewczyk (Polonia Bydgoszcz)

  1. Barbara Kral (GKS Katowice)

  2. Małgorzata Rejdych (Zagłębie Wałbrzych)

  3. Danuta Szwaj-Wieczorek (Piast Gliwice)

  4. Wanda Rybarczyk (SKT Sopot)

  5. Jolanta Rozala (Olimpia Poznań)

  6. Barbara Włochowicz (Budowlani Katowice)

  7. Zofia Woroń (Nadwiślan Kraków)

  8. Barbara Kocyga (Błękitni Kielce)

  9. Elżbieta Ileczko (Arka Gdynia)

10. Elżbieta Ślesicka (AZS Warszawa)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Zenon Rode (SKT Sopot)

2. Łukasz Kamiński (Legia)

3-4. Kazimierz Gajda (Błękitni Kielce)

   Włodzimierz Stefański (Legia)

5. Dariusz Kotulski (AZS Warszawa)

6. Jan Denisiewicz (Lumel Zielona Góra)

7. Marek Górny (Start Wisła Toruń)

8. Maciej Zoga (Nadwiślan Kraków)

9. Zbigniew Chendyński (Sparta Szczecin)

10. Franciszek Andrzejczuk (Lumel Zielona Góra)

1. Małgorzata Rejdych (Zagłębie Wałbrzych)

2. Małgorzata Bogacka (AKS Chorzów)

3. Kamila Jednaka (AKS Chorzów)

4. Grażyna Gudaszewska (Warszawianka)

5. Paulina Kajetanowicz (Zagłębie Wałbrzych)

6. Zofia Huppental (Start Wisła Toruń)

7. Teresa Ćwierz (Górnik Wieliczka)

8. Anna Dyna (Górnik Wieliczka)

9. Iwona Pawlik (Błękitni Kielce)

10. Judyta Słaboszewska (Gwardia Wrocław)

Kadeci i młodsi

Młodzicy / Młodziczki rocznik 1959 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Michał Niemiec

59

AZS Warszawa

1.

Gabriela Jarosz

60

KS Piast Gliwice

2.

Witold Osoliński

59

CWKS Legia Warszawa

2.

Judyta Słaboszewska

59

KS Gwardia Wrocław

3.

Mirosław Najfeld

59

CWKS Legia Warszawa

3.

Beata Zajączkowska

59

CWKS Legia Warszawa

4.

Andrzej Jagielski

60

AZS Warszawa

4.

Barbara Sikorska

59

SKS Nadwiślan Kraków

5-6.

Alfred Chrobok

60

Naprzód Rydułtowy

5.

Marzenna Sieracka

60

KS Start Wisła Toruń

 

Stanisław Górszczak

59

SKS Nadwiślan Kraków

6.

Katarzyna Manys

59

GKS Olimpia Poznań

7.

Marek Kwaśnicki

59

AKS Chorzów

7.

Awa Garlińska

59

KS Gwardia Wrocław

8.

Marek Trojan

60

KS Piast Gliwice

8.

Anna Rudnik

61

Start Grudziądz

9.

Grzegorz Klak

60

Lumel Zielona Góra

9.

Joanna Krzywda

59

SKS Nadwiślan Kraków

10.

Michał Stachurski

59

GKS Olimpia Poznań

10.

Anna Liszkowska

59

AZS Poznań

Klasyfikacja klubów

1.

CWKS Legia Warszawa

2.

GKS Piast Gliwice

3.

Nadwiślan Kraków

4.

GKS Zagłębie Wałbrzych

5.

GKS Polonia Bydgoszcz

6.

SKS Warszawianka

7.

GKS Olimpia Poznań

8.

GKS Gwardia Wrocław

9.

SKT Sopot

10.

SKS Start-Wisła Toruń

Sklasyfikowano 43 kluby (59 bez punktów)

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Sekcje tenisowe WFS

1.

Warszawa miasto

2.

Katowice

3.

Wrocław

4.

Bydgoszcz

5.

Poznań

6.

Kraków

7.

Gdańsk

8.

Kielce

9.

Zielona Góra

10.

Szczecin

11.

Rzeszów

12.

Łódź

13.

Olsztyn

14.

Opole

15.

Koszalin

16.

Lublin

17.

Warszawa województwo

Pełne listy klasyfikacyjne

Powrót do listy