Powrót do listy
1978
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Wojciech Fibak (Olimpia Poznań)

2. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

3. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

4. Andrzej Wiśniewski (Baildon Katowice)

5. Stanisław Kończak (Baildon Katowice)

6. Wojciech Wojciechowski (Nadwiślan Kraków)

7. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

8. Zenon Rode (Piast Gliwice)

9. Zbigniew Górszczak (Nadwiślan Kraków)

10. Dariusz Wieczorek (Legia Warszawa)

  1. Danuta Szwaj (Piast Gliwice)

  2. Barbara Włochowicz (Budowlani Katowice)

  3. Dorota Dziekońska (Piast Gliwice)

  4. Barbara Olsza (GKS Katowice)

  5. Jolanta Rozala (Olimpia Poznań)

  6. Gabriela Jarosz (Piast Gliwice)

  7. Wanda Rybarczyk-Diłaj (Arka Gdynia)

  8. Małgorzata Rejdych (Zagłębie Wałbrzych)

  9. Barbara Kocyga (Błękitni Kielce)

10. Iwona Kuczyńska (Gwardia Wrocław)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Alfred Chrobok (Budowlani Katowice)

2. Tomasz Garliński (Gwardia Wrocław)

3. Wacław Jarek (Baildon Katowice)

4. Grzegorz Klak (Nafta Zielona Góra)

5. Andrzej Jagielski (AZS-AWF Warszawa)

6. Roman Dutka (Budowlani Katowice)

7. Andrzej Zwierz (MKT Łódź)

8. Bogdan Hrones (Górnik Zabrze)

9. Gabriel Kilanowski (Budowlani Katowice)

10. Dariusz Hrynkiewicz (Sparta Szczecin)

1. Dorota Dziekońska (Piast Gliwice)

2. Gabriela Jarosz (Piast Gliwice)

3. Marzena Sieracka (Start Wisła Toruń)

4. Iwona Kuczyńska (Gwardia Wrocław)

5. Ewa Świątek (SKT Sopot)

6. Elżbieta Baranowska (Legia)

7. Hanna Wyszyńska (Legia)

8. Anita Sitko (Start Wisła Toruń)

9. Danuta Beer (Budowlani Katowice)

10. Monika Sikora (Budowlani Katowice)

Kadeci i młodsi

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1963 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Dariusz Hrynkiewicz

63

KS Sparta Szczecin

1.

Katarzyna Ślęczek

64

SKS Nadwiślan Kraków

2.

Gabriel Kilanowski

63

TKS Budowlani Katowice

2.

Małgorzata Kurzawska

64

GKT Nafta Zielona Góra

3.

Zbigniew Nadrasik

64

KS Start Wisła Toruń

3.

Monika Lech

63

SKS Nadwiślan Kraków

4.

Michał Klak

63

GKT Nafta Zielona Góra

4.

Hanna Szustakowska

63

GKS Gwardia Wrocław

5.

Krzysztof Jagielski

63

AZS-AWF Warszawa

5.

Renata Marcinkowska

65

KS Sparta Szczecin

6.

Tomasz Górka

64

KS Budowlani Radom

6.

Monika Ziółkowska

63

SKS Nadwiślan Kraków

7.

Marcin Maziarczyk

63

AZS-AWF Warszawa

7.

Iwona Roszkiewicz

63

SKS Nadwiślan Kraków

8.

Robert Rudnicki

63

Elektryczność Warszawa

8.

Joanna Misztal

64

KKS Goplania Inowrocław

9.

Tomasz Kalarus

63

CWKS Legia Warszawa

9.

Bożena Odachowska

64

KS Warszawianka

10.

Tomasz Ulatowski

63

KS Warszawianka

10.

Iwona Waligórska

63

MKT Łódź

Klasyfikacja klubów

1.

Warszawianka

2.

Nadwiślan Kraków

3.

Legia Warszawa

4.

Budowlani Katowice

5.

Nafta Zielona Góra

6.

AZS Warszawa

7.

Start-Wisła Toruń

8.

Gwardia Wrocław

9.

MKT Łódź

10.

SKT Sopot

Sklasyfikowano 58 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Okręgowe Związki Sportowe

1.

Katowice

2.

Warszawa

3.

Bydgoszcz

4.

Kraków

5.

Poznań

6.

Łódź

7.

Wrocław

8.

Wałbrzych

9.

Gdańsk

10.

Zielona Góra

11.

Szczecin

12.

Radom

13.

Koszalin

14.

Opole

15.

Lublin

16.

Rzeszów

17.

Olsztyn

Pełne listy klasyfikacyjne

Powrót do listy