Powrót do listy
1965
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

  2. Tadeusz Nowicki (MKT Łódź)

  3. Bogdan Maniewski (Spójnia Warszawa)

  4. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

  5. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

  6. Józef Piątek (Warta Poznań)

  7. Adam Nowak (Nadwiślan Kraków)

  8. Jan Radzio (Legia Warszawa)

  9. Ireneusz Łyżwiński (AZS Gliwice)

10. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław)   

  1. Danuta Calińska (Spójnia Warszawa)

  2. Danuta Wieczorek (AKS Chorzów)

  3. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

  4. Barbara Kral (Górnik Katowice)

  5. Ilona Fudala (Sparta Szczecin)

  6. Barbara Olszowska (Spójnia Warszawa)

  7. Krystyna Makowska (Baildon Katowice)

  8. Barbara Białek (Chełmek)

  9. Alina Zdunówna (SKT Sopot)

10. Maria Lewandowska (MKT Łódź)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Bronisław Lewandowski (Legia)

2. Czesław Szewczyk (Polonia Bydgoszcz)

3. Zbigniew Filipowicz (Górnik Świętochłowice)

4. Leszek Stępowski (Sokół Ostróda)

5. Andrzej Czapracki (Sokół Ostróda)

6. Henryk Drzymalski (Start Grudziądz)

7. Krzysztof Juchnicki (Sparta Szczecin)

8. Marek Graczyk (Wisła Toruń)

9. Marek Czyżewski (Gwardia Wrocław)

10-11. Mirosław Chmela (SKT Sopot)

   Stanisław Kończak (Baildon Katowice)

1. Danuta Wieczorkówna (AKS Chorzów)

2. Barbara Kralówna (Górnik Katowice)

3. Ilona Fudala (Sparta Szczecin)

4. Barbara Białek (Chełmek)

5. Alina Zdunówna (SKT Sopot)

6. Krystyna Łapszówna (AZS Gdańsk)

7. Małgorzata Rakowska (MKT Łódź)

8. Zofia Szachogłuchowicz (MZKS Gdynia)

9. Elżbieta Jankowska (Wisła Toruń)

10. Halina Wódczakówna (Polonia Bydgoszcz)

Kadeci i młodsi

Młodzicy / Młodziczki rocznik 1950 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Czesław Dobrowolski

50

Lubuszanka

1.

Krystyna Pilżyc

50

SKT Sopot

2.

Witold Meres

50

Nadwiślan Kraków

2.

Ewa Garbacz

50

Broń Radom

3.

Michał Zdun

50

SKT Sopot

3.

Elżbieta Kidoń

50

SKT Sopot

4.

Grzegorz Niestrój

50

Górnik Katowice

4.

Elżbieta Ciepka

51

AZS Gliwice

5.

Krzysztof Kraus

50

KKS Bielsko Biała

5.

Beata Brodnicka

51

Sparta Szczecin

6.

Jacek Niedźwiedzki

51

SKT Sopot

6.

Klara Gieloch

52

Slavia Ruda Śląska

7.

Jerzy Lewandowski

50

SKT Sopot

7.

Grażyna Torowska

52

AZS Gliwice

8.

Tomasz Sztejter

50

Legia Warszawa

8.

Maria Wojdała

52

Baildon Katowice

9.

J.Andysik

50

Nadwiślan Kraków

9.

Barbara Grajkowska

50

Górnik Katowice

10.

Wojciech Krzyszkowski

52

MZKS Gdynia

10.

Bożena Stachurska

51

Nadwiślan Kraków

Pełne listy klasyfikacyjne

Powrót do listy