Powrót do listy
1964
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

2. Józef Orlikowski (MKT Łódź)

3. Wielisław Nowicki (Legia Warszawa)

4. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

5-6. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław)

      Józef Piątek (Warta Poznań)

7-10. Wiesław Biełanowicz (Baildon Katowice)

        Ireneusz Łyżwiński (AZS Gliwice)

        Bogdan Maniewski (Sparta Warszawa)

        Adam Nowak (Nadwiślan Kraków)

1. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

2. Ewa Fogelman (Olsza Kraków)

3. Danuta Wieczorek (AKS Chorzów)

4. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

5-6. Barbara Olszowska (Sparta Warszawa)

       Barbara Panasiuk (Legia Warszawa)

7. Barbara Kral (Górnik Katowice)

8. Ilona Fudala (SKT Szczecin)

9. Alina Zdunówna (SKT Sopot)

10. Danuta Makulska (Broń Radom)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Bronisław Lewandowski (Legia)

2. Tadeusz Nowicki (MKT Łódź)

3-4. Andrzej Andrzejewski (SKT Sopot)

   Jacek Orzeł (AZS Gliwice)

5. Franciszek Strzelecki (Zagłębie Sosnowiec)

6. Andrzej Niziołek (Chełmek)

7. Andrzej Czapracki (Sokół Ostróda)

8. Edward Lewandowski (Sparta Warszawa)

9. Konrad Fudala (SKT Szczecin)

10. Czesław Szewczyk (Polonia Bydgoszcz)

1. Danuta Wieczorkówna (AKS Chorzów)

2. Barbara Kralówna (Górnik Katowice)

3. Ilona Fudala (SKT Szczecin)

4. Alina Zdunówna (SKT Sopot)

5. Irena Bulińska (Chełmek)

6. Krystyna Łapszówna (AZS Gdańsk)

7. Zofia Szachogłuchowicz (MZKS Gdynia)

8. Barbara Radzimińska (Broń Radom)

9. Krystyna Szambelan (MKT Łódź)

10. Halina Wódczakówna (Polonia Bydgoszcz)

Kadeci i młodsi

Młodzicy / Młodziczki rocznik 1949 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Czesław Dobrowolski

50

Orzeł Międzyrzecz

1.

Ewa Garbacz

50

Broń Radom

2.

Andrzej Kidoń

49

SKT Sopot

2.

Beata Brodnicka

51

SKT Szczecin

3.

Michał Zdun

50

SKT Sopot

3.

Krystyna Pilżyc

50

SKT Sopot

4-6.

Tomasz Dziewanowski

49

Warszawianka

4.

Maria Pacewicz

49

AZS Warszawa

 

Witold Meres

50

Nadwiślan Kraków

5.

Elżbieta Ciepka

51

AZS Gliwice

 

Zbigniew Tywonek

49

Baildon Katowice

6.

Krystyna Sylwestrzak

49

Warszawianka

7.

Mirosław Chmela

49

SKT Sopot

7.

Danuta Sobesto

49

Kolejarz Bielsko

8.

Grzegorz Niestrój

50

Górnik Katowice

8.

 

 

 

9.

Henryk Czupała

50

AKS Chorzów

9.

 

 

 

10.

Marian Janiszek

49

Warszawianka

10.

 

 

 

Powrót do listy