Powrót do listy
1966
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

2-3. Tadeusz Nowicki (MKT Łódź)

       Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

4. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław

5. Bronisław Lewandowski (SKT Sopot)

6. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

7-8. Mieczysław Kubaty (Nadwiślan Kraków)

      Józef Piątek (Warta Poznań)

9. Adam Nowak (Nadwiślan Kraków)

10. Roman Prystrom (Gwardia Wrocław)   

1. Danuta Wieczorek (Baildon Katowice)

2. Barbara Kral (Górnik Katowice)

3. Danuta Calińska (Spójnia Warszawa)

4. Alina Zdunówna (SKT Sopot)

5. Maria Lewandowska (MKT Łódź)

6. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

7-8. Barbara Olszowska (Spójnia Warszawa)

       Danuta Rylska (Legia Warszawa)

9. Danuta Makulska (Broń Radom)

10. Ilona Fudala (Sparta Szczecin)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Mirosław Chmela (SKT Sopot)

2. Andrzej Kuźnik (MZKS Gdynia)

3. Jacek Niedźwiedzki (SKT Sopot)

4. Andrzej Czapracki (Sokół Ostróda)

5. Stanisław Kończak (Baildon Katowice)

6. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

7. Michał Zdun (SKT Sopot)

8. Czesław Dobrowolski (Orzeł Międzyrzecz)

9. Paweł Geldner (Grunwald Poznań)

10. Krzysztof Juchnicki (Sparta Szczecin)

1. Danuta Wieczorkówna (Baildon Katowice)

2. Barbara Kralówna (Górnik Katowice)

3. Alina Zdunówna (SKT Sopot)

4. Ilona Fudala (Sparta Szczecin)

5. Krystyna Łapszówna (AZS Gdańsk)

6. Zofia Szachogłuchowicz (MZKS Gdynia)

7. Krystyna Pilżyc (SKT Sopot)

8. Ewa Garbacz (Broń Radom)

9. Krystyna Sylwestrzak (AZS Warszawa)

10. Danuta Sobesto (KKS Kolejarz Bielsko)

Kadeci i młodsi

Młodzicy / Młodziczki rocznik 1950 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Jacek Niedźwiedzki

51

SKT Sopot

1.

Maria Wojdała

52

Baildon Katowice

2.

Bogdan Rogulski

52

Warszawianka

2.

Elżbieta Ciepka

51

AZS Gliwice

3.

Wojciech Krzyszkowski

52

MZKS Gdynia

3.

Hanna Cudzikówna

51

AZS Gdańsk

4.

Janusz Gąsior

53

Piast Gliwice

4.

Jolanta Leszczyńska

51

Spójnia Warszawa

5.

Andrzej Wiśniewski

51

Baildon Katowice

5-8.

Klara Gieloch

52

Slavia Ruda Śląska

6.

Zenon Owczarz

51

Piast Gliwice

 

Grażyna Torowska

52

AZS Gliwice

7.

Stanisław Zbonikowski

52

Warszawianka

 

Urszula Romańczyk

51

Baildon Katowice

8.

Andrzej Krzyszkowski

52

MZKS Gdynia

 

Elżbieta Żywar

51

Sparta Szczecin

9.

Józef Kubica

51

KKS Bielsko

9-15.

Bogusława Adamiec

51

KKS Bielsko

10.

Leszek Smorągiewicz

51

Budowlani Radom

 

Małgorzata Jarnicka

51

AZS Warszawa

 

 

 

 

 

Bożena Stachurska

51

Nadwiślan Kraków

 

 

 

 

 

Ewa Rychowska

53

SKT Sopot

 

 

 

 

 

Janina Mańkowska

52

Baildon Katowice

 

 

 

 

 

Alicja Resich

53

Legia Warszawa

 

 

 

 

 

Barbara Szemplińska

51

MZKS Gdynia

Klasyfikacja klubów

1.

SKT Sopot

2.

Baildon Katowice

3.

SKS Warszawianka

4.

MKT Łódź

5.

Nadwiślan Kraków

6.

Gwardia Wrocław

7.

Spójnia Warszawa

8.

Warta Poznań

9.

MZKS Gdynia

10.

Sparta Szczecin

Sklasyfikowano 44 kluby

Pełne listy klasyfikacyjne

Powrót do listy