Powrót do listy
1946 (24.6–6.7)
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

KOBIETY

Singiel

II runda

Simone Lafargue FRA, nr 8 – Jadwiga Jędrzejowska 6:4, 6:4

Joan Curry GBR – Joanna Rusocki 6:1, 6:1

Turniej pocieszenia, I runda: Jadwiga Jędrzejowska – Audrey Roberts GBR 6:0, 6:3; Billie Woodgate GBR – Joanna Russocki 7:5, 6:1; II runda: Jadwiga Jędrzejowska – Billie Woodgate GBR 6:2, 6:1; 1/8 finału: Jadwiga Jędrzejowska – Milly Vagn Nielsen DEN 4:6, 6:2, 6:4; 1/4 finału: Jadwiga Jędrzejowska – Miriamme de Borman BEL 6:4, 6:3; 1/2 finału: Jadwiga Jędrzejowska – Sheila Kenyon GBR 6:2, 7:5; finał: Jadwiga Jędrzejowska – Patsy O’Connell GBR 6:4, 7:5

Debel

I runda

Jadwiga Jędrzejowska, Effie Peters GBR – Freda Hammersley, Betty Hilton GBR walkower

Penny Durlac, Joan Strawson GBR – Joey David GBR, Joanna Russocki 6:3, 6:1

II runda

Betty Nuthall, Peggy Vivian GBR – Jadwiga Jędrzejowska, Effie Peters GBR 6:2, 6:4

 

MĘŻCZYŹNI

Singiel

I runda

Ernest Wittmann – Frank Beeman USA 6:1, 6:2, 6:2

Roger Dubuc FRA – Maksymilian Stolarow walkower

Czesław Spychała – Jimmy Jones GBR 6:1, 6:4, 9:7

Ignacy Tłoczyński – Jean Lesueur FRA 6:2, 4:6, 6:3, 6:4

II runda

Ernest Wittmann – Stanley Drobac USA 6:2, 6:1, 6:3

Jaroslav Drobný CZE – Czesław Spychała 6:4, 6:4, 6:2

Ignacy Tłoczyński – Cliff Hovell GBR 6:3, 6:2, 6:1

III runda

Geoff Brown AUS, nr 3 – Ernest Wittmann 6:0, 6:0, 6:2

Jack Kramer USA, nr 2 – Ignacy Tłoczyński 6:1, 6:0, 6:0

Turniej pocieszenia, I runda: Czesław Spychała – Andre Najar EGY 5:7, 6:2, 6:3; II runda: Czesław Spychała – Howard Walton GBR 6:4, 6:3; 1/8 finału: Czesław Spychała – Murray Deloford GBR 7:5, 2:6, 6:4; 1/4 finału: Czesław Spychała – Bobby Nicoll GBR 6:2, 7:5; 1/2 finału: Czesław Spychała – Wai-Chuen Choy CHN 6:0, 6:4; finał: Bobby Abdesselam FRA – Czesław Spychała 7:5, 6:3

Debel

I runda

Czesław Spychała, Ignacy Tłoczyński – Edward Hansom Harold Marsland GBR 8:6, 6:2, 6:3

Jaanik Ipsen, Helge Johansen DEN – C. F. Duncan GBR, Maksymilian Stolarow walkower

Budge Patty USA, Pancho Segura EQU – Herman David GBR, Ernest Wittmann 7:5, 6:1, 8:6

II runda

Czesław Spychała, Ignacy Tłoczyński – Frank Mehner, J. E. Slater USA 6:4, 6:2, 6:2

III runda

Geoff Brown, Dinny Pails AUS, nr 1 – Czesław Spychała, Ignacy Tłoczyński 6:2, 6:3, 6:4


Mikst

II runda

Joanna Russocki, Howard Walton GBR – L. M. Godefroy NED, Johan Haanes NOR 6:4, 7:5

Billie Woodgate GBR, Fin Rune Karlsen NOR – Jadwiga Jędrzejowska, Ignacy Tłoczyński walkower

Joan Curry, John Olliff GBR – Edith Middleton GBR, Ernest Wittmann 6:3, 6:4

III runda

Pat Todd USA, Bernard Destremau FRA – Joanna Russocki, Howard Walton GBR 6:2, 6:2

Powrót do listy