Powrót do listy
1996
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Bartłomiej Dąbrowski (MKT Łódź)

  2. Krystian Pfeiffer (MKT Bolesławiec)

  3. Adam Skrzypczak (Olimpia Poznań)

  4. Michał Chmela (SKT Sopot)

  5. Piotr Szczepanik (Warszawianka)

  6. Michał Piękoś (Górnik Bytom)

  7. Jakub Iłowski (KKS Bielsko-Biała)

  8. Paweł Motylewski (MKT Łódź)

  9. Artur Rusiecki (CWKS Legia Warszawa)

10. Michał Gawłowski (SKT Sopot)

  1. Aleksandra Olsza (SKT Sopot)

  2. Magdalena Grzybowska (Olsza Kraków)

  3. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

  4. Katarzyna Strączy (Nadwiślan Kraków)

  5. Ewa Radzikowska (SKT Sopot)

  6. Anna Żarska (STKS Kędzierzyn-Koźle)

  7. Katarzyna Teodorowicz (Górnik Bytom)

  8. Sylwia Rynarzewska (SKT Sopot)

  9. Dominika Olszewska (PKT MOSiR Pabianice)

10. Aleksandra Durska (PKT Pobiedziska)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Filip Anioła (AZS Poznań)

2. Tomasz Wawrzyniak (Start Wisła Toruń)

3. Krystian Pfeiffer (MKT Bolesławiec)

4. Piotr Szczepanik (Warszawianka)

5. Jakub Iłowski (KKS Bielsko-Biała)

6. Maciej Domka (Warszawianka)

7. Wojciech Milewski (Warszawianka)

8. Tomasz Romanowski (MKT Łódź)

9. Borys Czarnecki (KKS Bielsko-Biała)

10. Maciej Diłaj (Lechia Gdańsk)

1. Magdalena Grzybowska (Olsza Kraków)

2. Katarzyna Strączy (Nadwiślan Kraków)

3. Ewa Radzikowska (Energetyk Gryfino)

4. Anna Żarska (STKS Kędzierzyn Koźle)

5. Agata Kurowska (Mostostal Zabrze)

6. Olga Rejniak (Tiebreak Warszawa)

7. Paulina Janus (WKT Mera Warszawa)

8. Agnieszka Abram (WKT Mera Warszawa)

9. Dominika Olszewska (PKT Pabianice)

10. Aleksandra Durska (PKT Pobiedziska)

Kadeci i młodsi

Kadeci / Kadetki do lat 16-tu - rocznik 1980 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Filip Anioła

80

AZS Poznań

1.

Agata Kurowska

80

KS Mostostal Zabrze

2.

Aleksander Zygmunt

80

RKS Okęcie

2.

Olga Rejniak

80

ST Tiebreak Warszawa

3.

Łukasz Mazur

80

MTT MOSiR Zielona Góra

3.

Paulina Janus

80

WKT Mera Warszawa

4.

Jakub Iłowski

80

KKS Bielsko Biała

4.

Agnieszka Abram

81

WKT Mera Warszawa

5.

Tomasz Romanowski

80

MKT Łódź

5.

Tatiana Wietrzykowska

80

KS Energetyk Gryfino

6.

Łukasz Grzegorzek

80

KS Mostostal Zabrze

6.

Aleksandra Durska

80

PKT Pobiedziska

7.

Krzysztof Długi

80

MKS Zagłębie Lubin

7.

Marta Jędrzejak

80

SKT Sieradz

8.

Bartosz Dąbrowski

80

KKT Wrocław

8.

Katarzyna Finkowska

80

WKT Mera Warszawa

9.

Mariusz Fyrstenberg

80

CWKS Legia Warszawa

9.

Magdalena Mrozek

81

KKS Bielsko-Biała

10.

Paweł Wykrzykowski

80

SKT Sopot

10.

Monika Domańska

80

Nst Dąbrowa Górnicza

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1982 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Radosław Nijaki

82

MTT MOSiR Zielona Góra

1.

Marta Malinowska

82

MKT Łódź

2.

Aleksander Charpantidis

83

KKT Wrocław

2.

Magdalena Wojdyło

82

KKS Olsza Kraków

3.

Łukasz Kubot

82

MKS Zagłębie Lubin

3.

Monika Schneider

83

Nst Siedlce

4.

Łukasz Pelowski

82

KKS Goplania Inowrocław

4.

Joanna Sakowicz

84

WKS Wawel Kraków

5.

Przemysław Zawiła

82

KS Mostostal Zabrze

5.

Martyna Kandel

82

ST Olik Gdańsk

6.

Piotr Dzikiewicz

82

CWKS Legia Warszawa

6.

Anna Rynarzewska

83

BTT Bydgoszcz

7.

Tomasz Sarnecki

82

CWKS Legia Warszawa

7.

Maria Bogucka

82

SKT Sopot

8.

Maciej Borowiak

83

SKT Szamotuły

8.

Agata Anioła

83

AZS Poznań

9.

Krzysztof Zabłocki

82

RKS Okęcie Warszawa

9.

Hanna Zborowska

82

WKT Mera Warszawa

10.

Marcin Gołąb

82

KKT Wrocław

10.

Magdalena Kester

82

ST Olik Gdańsk

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1984 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Tomasz Malmiga

84

DTT Dąbrowa Górnicza

1.

Joanna Sakowicz

84

Wawel Kraków

2.

Adam Chadaj

84

RKS Okęcie Warszawa

2.

Sylwia Domańska

84

KS Mostostal Zabrze

3.

Marcin Szymczak

84

KKT Wrocław

3.

Anna Poturalska

84

TS Olimpia Poznań

4.

Robert Godlewski

84

KTZ Arka Gorzów Wlkp.

4.

Weronika Wilczek

84

KS Promień Opalenica

5.

Sandra Kuridze

84

ST Tiebreak Warszawa

5.

Klaudia Jans

84

SKT Sopot

6.

Robert Fiszer

85

SKT Sopot

6.

Magdalena Tokarska

85

Nst Biała Podlaska

7-9.

Bartłomiej Przybył

84

WKS Wawel Kraków

7.

Małgorzata Sidorowska

84

WKT Mera Warszawa

 

Michał Przysiężny

84

KT As Głogów

8.

Justyna Pacelt

84

CWKS Legia Warszawa

 

Michał Wojnar

84

WKS Wawel Kraków

9.

Natalia Bzdęga

84

KS Górnik Bytom

10.

Dominik Celary

85

KS Warszawianka

10.

Anna Pisula

85

Nst Bielsko-Biała

 

Bojan Szumański

84

DTT Dąbrowa Górnicza

 

 

 

 

Krasnale / Krasnalki - rocznik 1986 i młodsi – lista pomocnicza

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Sławomir Szeremeta

86

KS Pogoń Siedlce

1.

Ewa Bujło

86

MOS Zgorzelec

2.

Patrycjusz Antczak

86

GTT Gudziądz

2-3.

Martyna Gwizdała

86

GTT Grudziądz

3.

Radosław Gładyś

86

WeMAn Kielce

 

Marta Sołtys

86

WeMAn Kielce

4-6.

Michał Chudziński

86

KKT Wrocław

4.

Aleksandra Gąsiorowska

86

KS Olymp Błonie

 

Bartłomiej Kozak

86

GTT Lechia Gdańsk

5.

Aleksandra Kruczkowska

86

KS Start-Wisła Toruń

 

Dariusz Rydz

87

Spartakus Jelenia Góra

6-7.

Monika Pędzich

86

KKT Wrocław

7.

Maciej Wójcik

86

STT Nowy Sącz

 

Katarzyna Siwosz

86

PKT Pabianice

8.

Robert Szadkowski

86

ITT Inowrocław

8.

Anna Piotrowska

87

TKS Szczawno-Zdrój

9.

Michał Kominek

86

Nst Szprotawa

9-10.

Agata Chojnacka

86

Topspin Łódź

10.

Marcin Gawron

88

STT Nowy Sącz

 

Kamila Przybył

86

TKS Szczawno-Zdrój

Klasyfikacja klubów

1.

SKT Sopot

2.

WKT Mera Warszawa

3.

CWKS Legia Warszawa

4.

KKS Olsza Kraków

5.

MKT Łódź

6.

KKT Wrocław

7.

KS Warszawianka

8.

KKS Bielsko-Biała

9.

KS Górnik Bytom

10.

KS Mostostal Zabrze

Sklasyfikowano 103 kluby

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Regiony

1.

Mazursko-Warszawski

2.

Śląski

3.

Zachodni

4.

Północny

5.

Dolnośląski

6.

Centralny

7.

Małopolski

8.

Kujawsko-Pomorski

Powrót do listy