Powrót do listy
1993
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Kowalski (Goplania Inowrocław)

  2. Bartłomiej Dąbrowski (Górnik Bytom)

  3. Adam Skrzypczak (KKS Bielsko-Biała)

  4. Tomasz Iwański (MKT Łódź)

  5. Lech Sidor (Naprzód Rydułtowy)

  6. Robert Śliwiński (Warszawianka)

  7. Grzegorz Zgoła (AZS Poznań)

  8. Maciej Kost (Mera Warszawa)

  9. Tomasz Lichoń (Górnik Wesoła)

10. Robert Wójcik (Mera Warszawa)

  1. Katarzyna Teodorowicz (Górnik Bytom)

  2. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

  3. Katarzyna Nowak (MKT Łódź)

  4. Monika Starosta (Mera Warszawa)

  5. Katarzyna Malec (Spójnia Warszawa)

  6. Aleksandra Olsza (GTT Katowice)

  7. Anna Listowska (Mera Warszawa)

  8. Sylwia Rynarzewska (Lechia Gdańsk)

  9. Karolina Bułat (Olimpia Poznań)

10. Anna Moll (MKT Łódż)

Sklasyfikowano 190 zawodników i 107 zawodniczek.

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Dariusz Bandurowski (Górnik Bytom)

2. Michał Gawłowski (SKT Sopot)

3. Artur Rusiecki (Legia Warszawa)

4. Marcin Rozpędski (Legia Warszawa)

5. Bartłomiej Sztąpka (Górnik Bytom)

6. Michał Jordan (AZS Poznań)

7. Radosław Szymanik (Lechia Gdańsk)

8. Maciej Lubiak (Lechia Gdańsk)

9. Michał Piękoś (Górnik Bytom)

10. Bernard Kaczorowski (MKT Łódź)

1. Magdalena Grzybowska (Olsza Kraków)

2. Sylwia Rynarzewska (Lechia Gdańsk)

3. Patrycja Gajdzik (SKT Szczecin)

4. Dominika Gerwin (SKT Sopot)

5. Aleksandra Olsza (GTT Katowice)

6. Anna Bek (MKT Łódź)

7. Olga Rembielińska (MKT Łódź)

8. Dominika Olszewska (MKT Łódź)

9. Monika Woźniewska (MKT Łódź)

10. Patrycja Bandurowska (Górnik Bytom)

   Dorota Głowacka (WKT Mera Warszawa)

   Karolina Głowacka (WKT Mera Warszawa)

Kadeci i młodsi

Juniorzy / Juniorki do lat 16-tu - rocznik 1977 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Artur Idzik

77

MKT Trzebinia

1.

Dorota Głowacka

77

WKT Mera Warszawa

2.

Krystian Pfeiffer

78

MKS Bolesławiec

2.

Ewa Radzikowska

79

KS Energetyk Gryfino

3.

Paweł Sebastyański

77

KKT Energomontaż Wrocław

3.

Ewa Grusiecka

78

SKT Sopot

4.

Rafał Jurowski

78

S.T. CHAMP Warszawa

4.

Anna Żarska

79

TKS Kędzierzyn Koźle

5.

Maciej Domka

78

S.T. CHAMP Warszawa

5.

Karolina Głowacka

78

WKT Mera Warszawa

6.

Adrian Ludwikiewicz

77

MKT Łódź

6-7.

Katarzyna Strączy

79

SKS Nadwiślan Kraków

7.

Filip Anioła

80

AZS Poznań

 

Monika Woźniewska

77

MKT Łódź

8.

Przemysław Sobecki

77

STKS Kędzierzyn Koźle

8.

Karina Przystolik

77

GKS Górnik Wesoła

9.

Tomasz Mossakowski

79

SKS Start Wisła Toruń

9.

Dorota Falęta

78

MTT Wrocław

10.

Piotr Szczepanik

78

SKS Warszawianka

10.

Dominika Olszewska

78

MKT Łódź

 

 

 

 

 

Sasin Agata

77

MKT Łódź

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1979 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Tomasz Wawrzyniak

79

KKS Goplania Inowrocław

1.

Monika Brzuskiewicz

79

SKS Start Wisła Toruń

2.

Tomasz Stefański

79

GKS Górnik Wesoła

2.

Paulina Janus

80

WKT Mera Warszawa

3.

Maciej Diłaj

79

GTT Lechia Gdańsk

3.

Agata Kurowska

80

KS Mostostal Zabrze

4.

Tomasz Mossakowski

79

SKS Start Wisła Toruń

4.

Sabina Kochan

79

KS Górnik Bytom

5.

Kamil Lewandowicz

79

WKT Mera Warszawa

5.

Justyna Świtała

80

OKS Odra Opole

6.

Michał Radecki

79

OSiR Piotrków

6.

Olga Rejniak

80

Nst Warszawa

7.

Jacek Listek

79

KS Górnik Zabrze

7.

Katarzyna Strączy

79

SKS Nadwiślan Kraków

8.

Tomasz Romanowski

80

MKT Łódź

8.

Justyna Richter

79

GTT Katowice

9.

Filip Anioła

80

AZS Poznań

9.

Tatiana Wietrzykowska

80

KS Energetyk Gryfino

10.

Jakub Iłowski

80

KKS Bielsko-Biała

10.

Marta Jędrzejak

80

MOSiR Sieradz

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1981 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Łukasz Myrna

81

KKT Energomontaż Wrocław

1.

Magdalena Mrozek

81

KKS Bielsko-Biała

2.

Paweł Danielski

81

SKS Warszawianka

2.

Anna Gąsiorek

81

S.T. Ginter Warszawa

3.

Paweł Polcyn

81

LZS Pobiedziska

3.

Monika Gieczys

81

KDK Szczecinek

4.

Piotr Stopa

81

SKS Nadwiślan Kraków

4.

Agnieszka Abram

81

WKT Mera Warszawa

5.

Andrzej Grusiecki

82

SKT Sopot

5.

Ewa Kłeczek

81

KKS Olsza Kraków

6.

Tomasz Zabrocki

81

AZS MKS Łódź

6.

Martyna Kandel

82

Nst Gdynia

7.

Błażej Tondel

81

KTT Wrocław

7.

Magdalena Wojdyło

82

KKS Olsza Kraków

8.

Adam Potocki

81

MKT Łódź

8.

Emilia Kopczyńska

81

SKS Start Wisła Toruń

9.

Tomasz Sarnecki

82

CWKS Legia Warszawa

9.

Dorota Żaboklicka

81

CWKS Legia Warszawa

10.

Łukasz Arcimowicz

81

MOS Zgorzelec

10.

Karolina Sądaj

82

KS Mostostal Zabrze

Krasnale / Krasnalki - rocznik 1983 i młodsi – lista pomocnicza

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Aleksander Charpantidis

83

KTT Wrocław

1.

Monika Schneider

83

Nst Siedlce

2.

Filip Adamczak

83

MKT Trzebinia

2.

Anna Dziubłowska

83

Nst Wyszków

3.

Jakub Kmita

83

SKS Start Wisła Toruń

3.

Ewa Adamczak

83

Nst Trzebinia

4.

Konrad Matyas

83

SKS Nadwiślan Kraków

4.

Anna Rynarzewska

83

KKS Goplania Inowrocław

5.

Dawid Olejniczak

83

Nst Bełchatów

5-6.

Małgorzata Szymonek

83

ZTT Złotoryja

6-7.

Bartłomiej Chodyra

83

MKT Bolesławiec

 

Malwina Terka

83

KKT Energomontaż Wrocław

 

Adam Święcicki

83

KKT Kamienna Góra

7.

Joanna Sakowicz

84

KKS Olsza Kraków

8.

Robert Godlewski

84

Nst Gorzów Wlkp.

8.

Anna Mokrzycka

84

Nst Kolbuszowa

9.

Bartosz Sadowski

83

AZS AWF Wrocław

9.

Maja Dobrowolska

83

OSiR Szczecinek

10.

Szymon Deręgowski

83

SKS Start Wisła Toruń

10.

Sylwia Wojtala

83

KS Victoria Częstochowa

 

Przemysław Pawlak

83

KKS Goplania Inowrocław

 

 

 

 

 

Maciej Wściubiak

83

PST Slajs Piotrków Tryb.

 

 

 

 

Klasyfikacja klubów

1.

MKT Łódź

2.

WKT Mera Warszawa

3.

SKT Sopot

4.

KS Górnik Bytom

5.

CWKS Legia Warszawa

6.

KKS Olsza Kraków

7.

GTT Lechia Gdańsk

8.

SKS Warszawianka

9.

KKT Energomontaż Wrocław

10.

KKS Bielsko-Biała

Sklasyfikowano 103 kluby

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Regiony

1.

Śląsk

2.

Warszawa-Wschód

3.

Północ Polski

4.

Północno-Zachodni

5.

Centralny Polski

6.

Dolny Śląsk

7.

Małopolska

Pełne listy klasyfikacyjne

Powrót do listy