Powrót do listy
1984
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (niestowarzyszony)

  2. Waldemar Rogowski (Górnik Bytom)

  3. Lech Bieńkowski (SKT Sopot)

  4. Tomasz Maliszewski

      (KKT Energomontaż Wrocław)

  5. Alfred Chrobok (Budowlani Katowice)

  6. Bogdan Hrones (Górnik Zabrze)

  7. Maciej Kośka (CWKS Legia Warszawa)

  8. Marcin Maziarczyk (Mera Warszawa)

  9. Marek Królicki (Górnik Wesoła)

10. Andrzej Michałek (Budowlani Katowice)

  1. Dorota Dziekońska (Piast Gliwice)

  2. Elżbieta Żaboklicka (CWKS Legia Warszawa)

  3. Danuta Szwaj (Piast Gliwice)

  4. Marzenna Sieracka (Polonia Bydgoszcz)

  5. Katarzyna Ślęczek (Nadwiślan Kraków)

  6. Judyta Słaboszewska (CWKS Legia W-wa)

  7. Monika Waniek (Budowlani Katowice)

  8. Katarzyna Łapińska (CWKS Legia)

  9. Małgorzata Kaczyńska (Aurum Złotoryja)

10. Małgorzata Serwińska

      (KKT Energomontaż Wrocław)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Wojciech Kowalski (Goplania Inowrocław)

2. Robert Gołębiowski (MKS-MDK Legnica)

3. Marek Kaczyński (Aurum Złotoryja)

4. Wojciech Jamroz (Energomontaż Wrocław)

5. Grzegorz Zambok (Budowlani Katowice)

6. Ryszard Major (Nadwiślan Kraków)

7. Janusz Przybylski (AZS Poznań)

8. Krzysztof Gańszczyk (Budowlani Katowice)

9. Paweł Jaroch (Energomontaż Wrocław)

10. Tomasz Tarczyński (Stal Stalowa Wola)

1. Monika Waniek (Budowlani Katowice)

2. Ewa Żerdecka (Stal Stalowa Wola)

3. Małgorzata Serwińska (Energomontaż Wrocław)

4. Beata Gumuła (Goplania Inowrocław)

5. Zofia Maliszewska (Energomontaż Wrocław)

6. Karolina Czopek (Nadwiślan Kraków)

7. Joanna Łysiak (Energomontaż Wrocław)

8. Monika Tic (Baildon Katowice)

9. Katarzyna Nowak (MKT Łódź)

10. Iwona Kowalska (Spartakus Jelenia Góra)

Kadeci i młodsi

Juniorzy młodsi / Juniorki młodsze - rocznik 1968 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Grzegorz Zambok

69

TKS Budowlani Katowice

1.

Katarzyna Nowak

69

MKT Łódź

2.

Paweł Jaroch

68

KKT Energomontaż Wrocław

2.

Zofia Maliszewska

68

KKT Energomontaż Wrocław

3.

Krzysztof Gańszczyk

68

TKS Budowlani Katowice

3.

Karolina Czopek

70

SKS Nadwiślan Kraków

4.

Paweł Bobik

69

MKS-MDK Legnica

4.

Justyna Rogowska

68

SKS Start-Wisła Toruń

5.

Szymon Maćkowiak

69

KKS Goplania Inowrocław

5.

Anna Listowska

69

MKS Mera Warszawa

6.

Arkadiusz Wróbel

68

GKS Górnik Wesoła

6.

Kinga Nowakowska

69

CWKS Legia Warszawa

7.

Mikołaj Łuczak

68

KKS Goplania Inowrocław

7.

Zyta Jeremin

68

MKT Łódź

8.

Lech Sidor

70

MKS Mera Warszawa

8.

Anna Drabczyńska

68

KKS Bielsko-Biała

9.

Maciej Mikita

68

KKT Energomontaż Wrocław

9.

Magdalena Mróz

70

SKT Sopot

10.

Waldemar Skrzypczak

68

MKS-MDK Legnica

10.

Agnieszka Jaroszyńska

69

SKS Nadwiślan Kraków

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1970 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Lech Sidor

70

MKS Mera Warszawa

1.

Karolina Czopek

70

SKS Nadwiślan Kraków

2.

Grzegorz Garczyński

70

AZS Poznań

2.

Magdalena Mróz

70

SKT Sopot

3.

Wojciech Listek

70

KS Górnik Zabrze

3.

Katarzyna Kunysz

70

KS Górnik Wieliczka

4.

Artur Szostaczko

71

MKS-MDK Legnica

4.

Małgorzata Winiarska

70

KS Piast Gliwice

5.

Tomasz Kaczmarek

70

KS Tęcza Kielce

5.

Małgorzata Kowalik

70

KKS Olsza Kraków

6.

Sławomir Senger

70

KKT Energomontaż Wrocław

6.

Joanna Undas

70

KKS Olsza Kraków

7.

Cezary Potocki

70

KS Sokół Ostróda

7.

Magdalena Wołosz

71

MKS Mera Warszawa

8.

Wojciech Stawarz

70

MKS Mera Warszawa

8.

Agata Werblińska

72

KKT Energomontaż Wrocław

9.

Paweł Domański

70

CWKS Legia Warszawa

9.

Adrianna Beker

70

KKT Energomontaż Wrocław

10.

Tomasz Hatalski

70

KS Piast Gliwice

10.

Małgorzata Listowska

73

KS Budowlani Olsztyn

Klasyfikacja klubów

1.

KKT Energomontaż Wrocław

2.

SKS Nadwiślan Kraków

3.

MKS Mera Warszawa

4.

SKT Sopot

5.

MKT Łódź

6.

TKS Budowlani Katowice

7.

CWKS Legia Warszawa

8.

KS Piast Gliwice

9.

KKS Goplania Inowrocław

10.

KS Stal Stalowa Wola

Sklasyfikowano ???  kluby

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Okręgowe Związki Sportowe

1.

Katowice

2.

Warszawa

3.

Wrocław

4.

Kraków

5.

Gdańsk

6.

 

7.

Łódź

8.

Poznań

9.

 

10.

 

11.

Bielsko-Biała

12.

 

13.

 

14.

 

 

 

 

 

Pełne listy klasyfikacyjne

Powrót do listy