Powrót do listy
1982
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (Olimpia Poznań)

  2. Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

  3. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

  4. Aleksander Harasym (Piast Gliwice)

  5. Marek Królicki (Górnik Wesoła)

  6. Alfred Chrobok (Budowlani Katowice)

  7. Jerzy Jasiński (Zagłębie Wałbrzych)

  8. Andrzej Jagielski (CWKS Legia Warszawa)

  9. Waldemar Rogowski (Górnik Wesoła)

10. Andrzej Mierzwiński (Górnik Wesoła)

  1. Dorota Dziekońska (Piast Gliwice)

  2. Danuta Szwaj (Piast Gliwice)

  3. Wanda Diłaj (SKT Sopot)

  4. Małgorzata Żydek (Zagłębie Wałbrzych)

  5. Magdalena Witczak (Olimpia Poznań)

  6. Teresa Czakańska (GKS Katowice)

  7. Elżbieta Ślesicka (AZS PW Warszawa)

  8. Elżbieta Baranowska-Żaboklicka

      (CWKS Legia)

  9. Jolanta Rozala (Polonia Bydgoszcz)

10. Katarzyna Ślęczek (Nadwiślan Kraków)

Sklasyfikowano 163 zawodników i 86 zawodniczek.

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Waldemar Rogowski (Górnik Wesoła)

2. Maciej Kośka (MKT Łódź)

3. Lech Bieńkowski (SKT Sopot)

4. Tomasz Maliszewski (Energomontaż Wrocław)

5. Tomasz Kopczyński (MKT Łódź)

6. Jarosław Dobrowolski (Energomontaż Wrocław)

7. Jakub Strzemiński (Budowlani Katowice)

8-9. Janusz Przybylski (AZS Poznań)

   Marcin Moszczak (Nadwiślan Kraków)

10. Michał Lewandowski (MKT Łódź)

1. Magdalena Witczak (Olimpia Poznań)

2. Katarzyna Ślęczek (Nadwiślan Kraków)

3. Jolanta Kosiec (Piast Gliwice)

4. Katarzyna Filip (Olsza Kraków)

5. Renata Wojtkiewicz (Nafta Zielona Góra)

6. Barbara Kołakowska (Górnik Bytom)

7. Jolanta Gawin (Mera Warszawa)

8. Bożena Odachowska (Warszawianka)

9. Monika Waniek (Budowlani Katowice)

10. Małgorzata Kurzawska (Nafta Zielona Góra)

Kadeci i młodsi

Juniorzy młodsi / Juniorki młodsze - rocznik 1966 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Janusz Przybylski

66

AZS Poznań

1.

Renata Wojtkiewicz

66

GKT Nafta Zielona Góra

2.

Wojciech Kowalski

67

KKS Goplania Inowrocław

2.

Joanna Sokołowska

66

KS Piast Gliwice

3.

Lech Maliszewski

66

KKT Energomontaż Wrocław

3.

Monika Waniek

67

TKS Budowlani Katowice

4.

Wojciech Jamroz

67

KKT Energomontaż Wrocław

4.

Beata Gumuła

67

KKS Goplania Inowrocław

5.

Sławomir Kerber

67

GKS Olimpia Poznań

5.

Ewa Żerdecka

67

KS Stal Stalowa Wola

6.

Ryszard Major

66

SKS Nadwiślan Kraków

6.

Katarzyna Nowak

69

MKT Łódź

7.

Dariusz Skrzypczak

66

MKS-MDK Legnica

7.

Monika Tic

66

KS Baildon Katowice

8.

Robert Gołębiowski

66

MKS-MDK Legnica

8.

Zyta Jeremin

68

MKT Łódź

9.

Adam Kala

66

KS Piast Gliwice

9.

Małgorzata Serwińska

67

KKT Energomontaż Wrocław

10.

Jacek Kasperowski

66

TKS Budowlani Katowice

10.

Ewa Cecot

66

MKT Łódż

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1968 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Piotr Skałecki

68

KS Avia Świdnik

1.

Katarzyna Nowak

69

MKT Łódź

2.

Krzysztof Gańszczyk

68

TKS Budowlani Katowice

2.

Zyta Jeremin

68

MKT Łódź

3.

Paweł Jaroch

68

KKT Energomontaż Wrocław

3.

Zofia Maliszewska

68

KKT Energomontaż Wrocław

4.

Mikołaj Łuczak

68

KKS Goplania Inowrocław

4.

Anna Listowska

69

KS Budowlani Olsztyn

5.

Waldemar Skrzypczak

68

MKS-MDK Legnica

5.

Anna Drabczyńska

68

KKS Bielsko-Biała

6.

Adam Malotki

68

SKT Sopot

6.

Justyna Rogowska

68

SKS Start-Wisła Toruń

7.

Grzegorz Zambok

69

TKS Budowlani Katowice

7.

Karolina Czopek

70

SKS Nadwiślan Kraków

8.

Paweł Bobik

69

MKS-MDK Legnica

8.

Anna Kociuba

69

KS Budowlani Olsztyn

9.

Maciej Mikita

68

KKT Energomontaż Wrocław

9.

Monika Grzegowska

69

SKT Sopot

10.

Krzysztof Biernacki

68

KS Sokół Ostróda

10.

Iwona Gumienna

68

KS Warta Zielona Góra

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1970 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Lech Sidor

70

MKS Mera Warszawa

1.

Karolina Czopek

70

SKS Nadwiślan Kraków

2.

Artur Szostaczko

71

MKS-MDK Legnica

2.

Magdalena Mróz

70

SKT Sopot

3.

Paweł Stadniczenko

70

MKS-MDK Legnica

3.

Agata Werblińska

70

KKT Energomontaż Wrocław

4.

Witold Paczkowski

70

KS Budowlani Olsztyn

4.

Elżbieta Jabłońska

70

KS Budowlani Olsztyn

5.

Radosław Ciuba

70

KS Sokół Ostróda

5.

Izabela Bukowska

70

KKT Energomontaż Wrocław

6.

Paweł Rynczarski

70

ZKS Czarni Żywiec

6.

Monika Ochnik

71

KS Budowlani Olsztyn

7.

Mariusz Linette

70

GKS Gwardia Wrocław

7.

Jolanta Kołakowska

70

KS Sokół Ostróda

8-9.

Adam Skrzypczak

74

MKS-MDK Legnica

8.

Monika Żeromska

70

GKS Olimpia Poznań

 

Wojciech Listek

70

KS Górnik Zabrze

9.

Joanna Undas

70

KKS Olsza Kraków

10.

Cezary Potocki

70

KS Sokół Ostróda

10.

Ewa Szczech

70

KKS Bielsko-Biała

 

 

 

 

 

Katarzyna Teodorowicz

72

KS Górnik Bytom

Klasyfikacja klubów

1.

MKT Łódź

2.

KS Piast Gliwice

3.

KKT Energomontaż Wrocław

4.

SKS Nadwiślan Kraków

5.

TKS Budowlani Katowice

6.

CWKS Legia Warszawa

7.

GKS Olimpia Poznań

8.

SKT Sopot

9.

SKS Start-Wisła Toruń

10.

SKS Warszawianka

 Sklasyfikowano ??? klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

Okręgowe Związki Sportowe

1.

Katowice

2.

Warszawa

3.

Wrocław

4.

Bydgoszcz

5.

Kraków

6.

Łódź

7.

Poznań

8.

Gdańsk

9.

Zielona Góra

10.

Wałbrzych

11.

Olsztyn

12.

Bielsko-Biała

13.

Rzeszów

14.

Opole

15.

Kielce

16.

Lublin

17.

Gorzów Wlkp.

18.

Szczecin

19.

Koszalin

20.

Radom

Pełne listy klasyfikacyjne

Powrót do listy