Powrót do listy
1972
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Seniorzy

Mężczyźni

Kobiety

1. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

2. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

3. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

4. Wojciech Fibak (AZS Poznań)

5. Jacek Niedźwiedzki (Legia Warszawa)

6. Jerzy Sonsalla (Piast Gliwice)

7. Czesław Dobrowolski (Zagłębie Wałbrzych)

8. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

9. Antoni Świłło (MZKS Gdynia)

10-11. Mirosław Chmela (SKT Sopot)

          Henryk Drzymalski (Polonia Bydgoszcz)

1. Barbara Kral (GKS Katowice)

2. Danuta Wieczorek (Piast Gliwice)

3. Alina Zdun (SKT Sopot)

4. Barbara Włochowicz (Górnik Świętochłowice)

5. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

6. Elżbieta Ciepka (MZKS Gdynia)

7. Maria Wojdała (Baildon)

8-9. Krystyna Filip (Olimpia Poznań)

       Barbara Dracz (Nadwiślan Kraków)

10. Barbara Kowalska (Warszawianka)

Juniorzy

Chłopcy

Dziewczęta

1. Romuald Szczepanik (SKT Sopot)

2. Andrzej Tyro (Baildon Katowice)

3-4. Krzysztof Kidoń (SKT Sopot)

   Wojciech Wojciechowski (Nadwiślan Kraków)

5. Leszek Radziemski (Lumel Zielona Góra)

6. Włodzimierz Turkowski (Lumel Zielona Góra)

7. Zbigniew Górszczak (Nadwiślan Kraków)

8. Grzegorz Gołaski (Grunwald Poznań)

9. Marek Królicki (Nadwiślan Kraków)

10. Jerzy Dobrzański (AKS Chorzów)

1. Elżbieta Ślesicka (AZS Warszawa)

2. Małgorzata Rejdych (Zagłębie Wałbrzych)

3-4. Kamila Jednaka (AKS Chorzów)

   Ilona Perko (SKT Sopot)

5. Longina Kubiak (Lumel Zielona Góra)

6. Małgorzata Bogacka (AKS Chorzów)

7. Bożena Para (Sparta Szczecin)

8. Maria Andrzejewska (Warta Poznań)

9. Monika Banaszak (Lumel Zielona Góra)

10. Ewa Bruchman (SKT Sopot)

Kadeci i młodsi

Młodzicy / Młodziczki rocznik 1957 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Stanisław Czauderna

57

KKS Bielsko-Biała

1.

Małgorzata Bogacka

57

AKS Chorzów

2.

Dariusz Wieczorek

57

AZS Warszawa

2-3.

Anna Dyna

57

KS Górnik Wieliczka

3.

Dariusz Kotulski

58

AZS Warszawa

 

Barbara Kocyga

57

KS Victoria Częstochowa

4.

Roman Woitiuk

57

SKT Sopot

4-5.

Teresa Ćwierz

58

KS Górnik Wieliczka

5.

Marek Górny

57

SKS Wisła Toruń

 

Iwona Pawlik

57

KS Błękitni Kielce

6.

Maciej Zoga

58

SKS Nadwiślan Kraków

6.

Małgorzata Szwarc

57

SKT Sopot

7.

Roman Wędrocha

57

RKS Siemianowiczanka

7.

Bernadetta Traczykowska

57

KS Chełmiec Wałbrzych

8.

Marek Domański

57

SKS Warszawianka

8.

Jolanta Nożewska

58

KS Chełmiec Wałbrzych

9.

Franciszek Andrzejczuk

58

KS Lumel Zielona Góra

9.

Urszula Chmielnicka

58

MKS Varsovia Warszawa

10.

Włodzimierz Stefański

58

WKS Legia Warszawa

10.

Elżbieta Raczyńska

58

MKT Łódź

 

Dzieci rocznik 1959 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Michał Niemiec

59

AZS Warszawa

1.

Marzena Sieracka

60

SKS Wisła Toruń

2.

Piotr Jankowski

59

SKS Wisła Toruń

2.

Hanna Lewandowska

59

KS Sparta Szczecin

3.

Witold Osoliński

59

WKS Legia Warszawa

3.

Maria Klemens

60

SKS Wisła Toruń

4.

Zbigniew Górszczak

59

SKS Nadwiślan Kraków

4.

Beata Zajączkowska

59

WKS Legia Warszawa

5.

Alfred Chrobok

60

KS Naprzód Rydułtowy

5-6.

Barbara Sikorska

59

SKS Nadwiślan Kraków

6.

Piotr Piwoński

59

KS Sparta Szczecin

 

Joanna Krzywda

59

SKS Nadwiślan Kraków

7.

Andrzej Wierzbicki

59

KS Chełmiec Wałbrzych

7.

Judyta Słaboszewska

59

KS Gwardia Wrocław

8.

Mirosław Najfeld

59

WKS Legia Warszawa

8.

Irena Golańska

59

KS Start Namysłów

9-11.

Wacław Jarek

60

KS Baildon Katowice

9-10.

Barbara Batóg

59

KS Stal Stalowa Wola

 

Grzegorz Klak

60

KS Lubuszanka

 

Gabriela Jarosz

60

KS Piast Gliwice

 

Andrzej Traczykowski

59

KS Chełmiec Wałbrzych

 

 

 

 

Klasyfikacja klubów

1.

SKT Sopot

2.

Nadwiślan Kraków

3.

WKS Legia Warszawa

4.

Warszawianka

5.

Zagłębie Wałbrzych

6.

Piast Gliwice

7.

MZKS Gdynia

8.

Lumel Zielona Góra

9.

MKS-AZS Warszawa

10.

Baildon Katowice

Sklasyfikowano 48 klubów

Klasyfikacja regionów/OZT/WZT

1.

Warszawa

2.

Katowice

3.

Gdańsk

4.

Poznań

5.

Wrocław

6.

Kraków

7.

Bydgoszcz

8.

Zielona Góra

9.

Szczecin

10.

Łódź

11.

Kielce

12.

Koszalin

13.

Opole

14.

Rzeszów

Pełne listy klasyfikacyjne

Powrót do listy