Powrót do listy
1964 Seniorzy
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Wyniki końcowe

I miejsce: WKS Legia Warszawa
Danuta Rylska, Barbara Panasiukówna, Władysław Skonecki, Wielisław Nowicki
II miejsce: Warta Poznań
Teresa Sobańska, Maria Kubaszewska, Józef Piątek, Wiesław Gąsiorek,
III miejsce: Gwardia Wrocław
Krystyna Dałkowska, Piotr Jamroz, Roman Prystrom
IV miejsce: AZS Gliwice
Krystyna Popławska, Irmina Popławska, Józef Osadca, Ireneusz Łyżwiński
V miejsce: MKT Łódź
Krystyna Szambelanówna, Pruszczyńska, Józef Orlikowski, Tadeusz Nowicki,
VI miejsce: Warszawianka
Hanna Kucharska, Krystyna Prószyńska, Mieczysław Rybarczyk, Kazimierz Kowalczewski, Zbigniew Lutkowski
VII Nadwiślan Kraków
Elżbieta Rogowska, Adam Nowak, Mieczysław Kubaty
VIII miejsce: Olsza Kraków
Ewa Fogelman, Józef Szyłkiewicz, Józef Maciantowicz, Stanisław Wajda

Organizacja rozgrywek

Klasa państwowa (wydzielona) – I liga, 8 najlepszych drużyn z sezonu 1963 oraz mistrzowie i wicemistrzowie 4 grup:
Południowo-zachodnia: Baildon Katowice, Grunwald Poznań
Środkowa: Broń Radom, ŁKS Łódź
Północna: SKT Sopot, Olimpia Poznań
Południowo-wschodnia: Nadwiślan Kraków, AZS Gliwice
Rozgrywki prowadzone systemem pucharowym z grą o miejsca 3-8.

Formuła spotkania

7 gier (7 punktów): 4 x SM na krzyż, 1 x SK, 1 x DM, 1 x Mikst.

Wyniki szczegółowe

Warszawianka

4-5.08 Poznań

 

 

 

 

Warszawianka

 

 

 

Grunwald Poznań

5:2

8-9.08 Warszawa

 

 

 

 

Gwardia Wrocław

 

 

Gwardia Wrocław

4-5.08 Poznań

4:3

 

 

 

Gwardia Wrocław

 

 

 

Olimpia Poznań

5:2

 

5-6.09 Wrocław

 

 

 

 

Warta Poznań

 

Olsza Kraków

4-5.08 Łódź

 

5:2

 

 

Olsza Kraków

 

 

 

ŁKS Łódź

5:2

25-26.08 Kraków

 

 

 

 

Warta Poznań

 

 

SKT Sopot

4-5.08 Sopot

5:2

 

 

 

Warta Poznań

 

 

 

Warta Poznań

5:2

 

 

26-27.09 Poznań

 

 

 

 

WKS Legia Warszawa

Sparta Warszawa

4-5.08 Kraków

 

 

4:3

 

Nadwiślan Kraków

 

 

 

Nadwiślan Kraków

4:3

8-9.08 Kraków

 

 

 

 

AZS Gliwice

 

 

Zawisza Bydgoszcz

4-5.08 Gliwice

6:1

 

 

 

AZS Gliwice

 

 

 

AZS Gliwice

7:0 w/o

 

5-6.09 Warszawa

 

 

 

 

WKS Legia Warszawa

 

MKT Łódź

4-5.08 Radom

 

6:1

 

 

MKT Łódź

 

 

 

Broń Radom

4:3

8-9.08 Łódź

 

 

 

 

WKS Legia Warszawa

 

 

Baildon Katowice

4-5.08 Katowice

4:3

Mecz o III miejsce

 

 

WKS Legia Warszawa

 

Gwardia Wrocław

26-27.09  Wrocław

WKS Legia Warszawa

5:2

 

 

Gwardia Wrocław

 

 

 

AZS Gliwice

5:2

 

 

 

 

 

 

Mecze o miejsca 5-8

Warszawianka

15-16.09 Warszawa

 

 

 

 

Warszawianka

 

 

 

Olsza Kraków

4:3

26-27.09  Warszawa

 

 

 

 

Warszawianka

 

 

Nadwiślan Kraków

5-6.09

4:3

 

 

 

MKT Łódź

 

Mecz o VII miejsce

 

MKT Łódź

6:1

 

Olsza Kraków

2-3.10 korty Olszy

 

 

 

 

Nadwiślan Kraków

 

 

 

Nadwiślan Kraków

4:3

 

 

 

 

 

Wyniki szczegółowe
Finał
Termin: 26-27 września 1964
Miejsce: Poznań

 
Warta Poznań
3
WKS Legia Warszawa
4
 
 
I dzień
 
 
SM
Wiesław Gąsiorek
Władysław Skonecki
6:0, 8:6
SM
Józef Piątek
Wielisław Nowicki
5:7, 4:6
SK
Teresa Sobańska
Danuta Rylska
1:6, 1:6
DM
Wiesław Gąsiorek/ Józef Piątek
Władysław Skonecki/ Wielisław Nowicki
3:6, 4:6
 
II dzień
 
 
SM
Józef Piątek
Władysław Skonecki
6:1, 3:6, 7:5
SM
Wiesław Gąsiorek
Wielisław Nowicki
7:5, 6:0
Mikst
Teresa Sobańska/ Wiesław Gąsiorek
Danuta Rylska/ Władysław Skonecki
6:2, 5:7, 4:6

 

Mecz o III miejsce
Miejsce: Wrocław
Termin: 26-27 września 1964

 
Gwardia Wrocław
5
AZS Gliwice
2
 
SM
Piotr Jamroz
Józef Osadca
6:3, 10:8
SM
Roman Prystrom
Ireneusz Łyżwiński
4:6, 4:6
SM
Piotr Jamroz
Ireneusz Łyżwiński
6:3, 6:2
SM
Roman Prystrom
Józef Osadca
6:3, 4:6, 6:2
SK
Krystyna Dałkowska
Irmina Popławska
4:6, 8:6, 6:2
DM
Piotr Jamroz/ Roman Prystrom
Ireneusz Łyżwiński/ Józef Osadca
2:6, 6:4, 8:10
Mikst
Piotr Jamroz/ Krystyna Dałkowska
Ireneusz Łyżwiński/ Irmina Popławska
w/o Wrocław

 

Mecz o V miejsce
Termin: 26-27 września 1964
Miejsce: Warszawa

 
Warszawianka
4
MKT Łódź
3
 
SM
Kazimierz Kowalczewski
Józef Orlikowski
1:6, 3:6
SM
Mieczysław Rybarczyk
Józef Orlikowski
3:6, 4:6
SM
Mieczysław Rybarczyk
Tadeusz Nowicki
6:0, 6:1
SM
Kazimierz Kowalczewski
Tadeusz Nowicki
2:6, 6:1, 6:8
SK
Hanna Kucharska
Krystyna Szambelanówna
6:1, 9:7
DM
Mieczysław Rybarczyk/Kazimierz Kowalczewski
Tadeusz Nowicki/ Józef Orlikowski
6:3, 3:6, 6:1
Mikst
Hanna Kucharska/ Mieczysław Rybarczyk
Pruszczyńska/ Józef Orlikowski
6:2, 6:2

 

Półfinały
Termin: 5-6 września 1964
Miejsce: Wrocław

 
Warta Poznań
5
Gwardia Wrocław
2
 
SM
Wiesław Gąsiorek
Piotr Jamroz
6:2, 6:4
SM
Józef Piątek
Roman Prystrom
6:1, 8:6
SM
Józef Piątek
Piotr Jamroz
3:6, 6:3, 4:6
SM
Wiesław Gąsiorek
Roman Prystrom
6:2, 6:3
SK
Teresa Sobańska
Krystyna Dałkowska
6:4, 4:6, 3:6
DM
Wiesław Gąsiorek/ Józef Piątek
Piotr Jamroz/ Roman Prystrom
10:8, 6:2
Mikst
Teresa Sobańska/ Wiesław Gąsiorek
Piotr Jamroz/ Krystyna Dałkowska
6:3, 7:5

 

Termin: 5-6 września 1964
Miejsce: Warszawa

 
WKS Legia Warszawa
6
AZS Gliwice
1
 
SM
Władysław Skonecki
Józef Osadca
6:2, 6:2
SM
Wielisław Nowicki
Ireneusz Łyżwiński
6:3, 6:3
SM
Wielisław Nowicki
Józef Osadca
6:3, 6:4
SM
Władysław Skonecki
Ireneusz Łyżwiński
2:6, 3:6
SK
Danuta Rylska
Krystyna Popławska
6:0, 6:4
DM
Władysław Skonecki/Wielisław Nowicki
Ireneusz Łyżwiński/ Józef Osadca
11:9, 6:2
Mikst
Barbara Panasiuk/Wielisław Nowicki
Ireneusz Łyżwiński/ Krystyna Popławska
6:8, 6:3, 6:3

 

Ćwierćfinały
Termin: 8-9 sierpnia 1964
Miejsce: Warszawa

 
Warszawianka
3
Gwardia Wrocław
4
 
SM
Kazimierz Kowalczewski
Piotr Jamroz
6:4, 5:7, 3:6
SM
Mieczysław Rybarczyk
Roman Prystrom
6:1, 2:6, 6:4
SM
Mieczysław Rybarczyk
Piotr Jamroz
4:6, 6:0, 4:6
SM
Kazimierz Kowalczewski
Roman Prystrom
1:6, 1:6
SK
Hanna Kucharska
Krystyna Dałkowska
7:5, 6:0
DM
Mieczysław Rybarczyk/Kazimierz Kowalczewski
Piotr Jamroz/ Roman Prystrom
6:0, 6:3
Mikst
Hanna Kucharska/ Mieczysław Rybarczyk
Piotr Jamroz/ Krystyna Dałkowska
5:7, 2:6

 

Termin: 25-26 sierpnia 1964
Miejsce: Kraków

 
Olsza Kraków
2
Warta Poznań
5
 
 
I dzień
 
 
SM
Józef Szyłkiewicz
Wiesław Gąsiorek
2:6, 1:6
SM
Józef Maciantowicz
Józef Piątek
3:6, 1:6
SK
Ewa Fogelman
Maria Kubaszewska
6:0, 6:0
Mikst
Ewa Fogelman/ Józef Szyłkiewicz
Maria Kubaszewska / Wiesław Gąsiorek
6:3, 6:2
 
II dzień
 
 
SM
Józef Szyłkiewicz
Józef Piątek
2:6, 3:6
SM
Józef Maciantowicz
Wiesław Gąsiorek
0:6, 1:6
DM
Józef Maciantowicz/ Józef Szyłkiewicz
Wiesław Gąsiorek/ Józef Piątek
1:6, 2:6

 

Termin: 8-9 sierpnia 1964
Miejsce: Kraków

 
Nadwiślan Kraków
1
AZS Gliwice
6
 
SM
Adam Nowak
Józef Osadca
6:2, 3:6, 4:6
SM
Adam Nowak
Ireneusz Łyżwiński
0:6, 4:6
SM
Mieczysław Kubaty
Józef Osadca
2:6, 8:6, 2:6
SM
Mieczysław Kubaty
Ireneusz Łyżwiński
8:10, 6:8
SK
Elżbieta Rogowska
Krystyna Popławska
10:8, 4:6, 1:6
DM
Mieczysław Kubaty/ Adam Nowak
Ireneusz Łyżwiński/ Józef Osadca
6:3, 4:6, 3:6
Mikst
Elżbieta Rogowska /Mieczysław Kubaty
Ireneusz Łyżwiński/ Krystyna Popławska
6:1, 4:6, 6:4

 

Termin: 8-9 sierpnia 1964
Miejsce: Łódź

 
MKT Łódź
2
WKS Legia Warszawa
5
 
SM
Józef Orlikowski
Władysław Skonecki
6:2, 6:3
SM
Józef Orlikowski
Wielisław Nowicki
 
SM
Tadeusz Nowicki
Wielisław Nowicki
 
SM
Tadeusz Nowicki
Władysław Skonecki
3:6, 6:3, 6:3
SK
Krystyna Szambelanówna
Danuta Rylska
 
DM
Tadeusz Nowicki/ Józef Orlikowski
Władysław Skonecki/Wielisław Nowicki
4:6, 4:6
Mikst
Krystyna Szambelanówna/ Józef Orlikowski
Barbara Panasiuk/Wielisław Nowicki
 
Powrót do listy