22 kwietnia
|
Polska 6 |
Niemcy 1 |
|
|
Józef Hebda |
Edgar Dettmer |
6:2, 6:3, 6:2 |
|
Ignacy
Tłoczyński |
Rolf Goepfert |
9:7, 6:4, 6:1 |
23 kwietnia
|
Jadwiga Jędrzejowska |
Gisela Enger |
7:5, 6:0 |
|
Adam Baworowski / Czesław Spychała |
Werner Beuthner / Rolf
Goepfert |
2:6, 4:6, 7:5, 6:0,
5:7 |
24 kwietnia
|
Józef Hebda |
Rolf Goepfert |
10:8, 8:6, 2:6, 6:1 |
|
Ignacy Tłoczyński |
Edgar Dettmer |
7:5, 6:3, 6:3 |
|
Jadwiga
Jędrzejowska / Adam Baworowski |
Gisela Enger/ Edgar
Dettmer |
6:3, 6:2 |
"Przegląd Sportowy", 25 kwietnia 1938 r.:
"Jędrzejowska wygrała [swój] mecz... stojąc. Noga ja bolała, z trudem chodziła po placu, o bieganiu nie było mowy. Na domiar złego Enger skracała jej piłki, ciągnęła do siatki. W tych warunkach baliśmy się przez chwilę o wynik meczu zwłaszcza, że liczne drajwy szły na aut. Ale potem Polka wpadła wreszcie w trans i zobaczyliśmy szereg przepięknych piłek.
Frekwencja publiczności była nadspodziewanie dobra, gdyż pogoda nie była zachęcająca. Jedynym minusem był fatalny stan placu."