Szefowie Wyszkolenia /Dyrektorzy Sportowi

okres

imię i nazwisko

tytuł

23.01.1949  ???

Józef Hebda

Kierownik wyszkoleniowy

1.05.1961–1.11.1963

Tadeusz Piotrowski

Trener koordynator

/ Kierownik Wyszkolenia

1.01.1965–31.08.1971

Stanisław Szczukiewicz

Kierownik Wyszkolenia

XII.1971–VIII.1972

Andrzej Hebda

Kierownik Wyszkolenia

15.11.1972–20.03.1973

Janusz Radziwonka

Kierownik Wyszkolenia

1.04.1973–30.06.1973

Ryszard Sidor

Kierownik Wyszkolenia

Sekretarz Kapitanatu

W okresie kadencji 21.10.1973–26.11.1976 nie było szefa szkolenia. Jego obowiązki sprawował Sekretarz Generalny. W sprawozdaniu Zarządu z 1981 jest uwaga o 7-letniej przerwie, czyli Szefa Wyszkolenia nie było w latach 197178.

1.07.1978–30.04.1980

Edward Lewandowski

Kierownik Wyszkolenia

1.05.1980–30.06.1982

Marek Sawaszkiewicz

Kierownik Wyszkolenia

1.07.1982–30.09.1984

Barbara Kowalska

Szef Szkolenia

22.08.1985XII.1985

Barbara Kowalska

Wiceprezes ds. sportowych

/ Szef Szkolenia społecznie

1.01.198630.09.1987

Edward Lewandowski

Szef Szkolenia

1.10.1987–30.11.1988

Barbara Kowalska

Wiceprezes ds. sportowych

/ Szef Szkolenia

1.01.1989–30.04.1993

Edward Lewandowski

Szef Szkolenia

1.02.1994–30.06.1997

Barbara Kowalska

Szef Szkolenia

1.07.1997–19.05.2014

Wojciech Andrzejewski

Szef Szkolenia

/ Dyrektor Sportowy

14.04.2014–27.07.2016

Wojciech Batorski

Dyrektor Sportowy

1.07.2017–29.02.2020

Rafał Chrzanowski

Szef Szkolenia