Poszukujemy
W tym miejscu publikujemy informacje o tym czego brakuje na naszej stronie. Zawsze poszukujemy zdjęć, folderów (programów) turniejowych, list klasyfikacyjnych regionalnych i tych brakujących ogólnopolskich, drabinek turniejowych. Szukamy także informacji, dzięki którym będziemy mogli uzupełnić materiał już opublikowany – np. imiona zawodników, wynik konkretnego meczu, nazwisko sędziego itp.
Prosimy także o wskazywanie popełnionych przez nas błędów, które – zdajemy sobie z tego sprawę i prosimy o wyrozumiałość – są nieuniknione, gdyż bardzo dużo danych wprowadzamy do naszego wortalu „ręcznie", przepisując je ze źródeł niemożliwych do skopiowania.
Wszelkie informacje i uwagi prosimy przesyłać mejlem na adres: wojtek-andrzejewski@wp.pl.
Narodowe Mistrzostwa Polski

1999 Bytom

wyniki debla M - półfinały

1986 Katowice

SM wyniki dwóch ostatnich meczów na dole drabinki

1980 Sopot

brak drabinek!!!

1979 Poznań

brak drabinek!!!


Halowe Mistrzostwa Polski

1971 Rembertów

brak drabinek

1970 Poznań MTP

brak drabinek

1969 Gdańsk Lechia

brak drabinek

1967 Gdańsk

brak drabinek

1965 Gdańsk

DK wyniki półfinałów

1963 Stalowa

drabinka SM do uzupełnienia

1953 Gliwice

brak drabinki DM

1950 Gliwice

brak drabinek

Listy klasyfikacyjne

Brak pełnych list: 1965, 1970, 1980

Brak klasyfikacji klubów: 1969, 1976, 1980, 1982 (liczba klubów),1989

Brak klasyfikacji Regionów: 1973, 1976, 1980, 1984, 1989

Personalia
Daty
Miejsce i data urodzin oraz miejsce i data śmierci prezesa Jana Kowalewskiego
Roczniki urodzenia kilkorga mistrzów Polski: Stanisława Groblewska, Elżbieta Stefanówna, Anna Maria Posseltówna, Greta Syropowa, Jadwiga Poradowska-Żochowska-Raciborska, Jan Kowalewski, Karol Steinert, Józef Talarczyk
Imiona
Szczecin
Cisło
Grąbczewska
Golczewska
Śląsk
Szkółka
Weretka - Zabrze
Wretowska - Katowice
Majewski - Bielsko
Kania - Bielsko
Warszawa
Stępniowa
Kokietek
Kraków
Klepacki
Dobrowolska
Jakubowska
Grolikówna
Łódź
Ożga
Puchar Davisa
Kto był kapitanem w latach 1925 i 1927? A może nikt tej funkcji wówczas nie pełnił?
Puchar Króla
1978 wyniki meczu z Finlandią
Turniej o Puchar Bohdana Tomaszewskiego

Brak wyników finałów w latach: 1968-1973, 1976, 1977,  1979, 1980

Friendship Cup
1976 - wyniki oraz imiona zawodników DM Ivan Lendl / M. Vantuch (CSRS I) – M. Nedelko / Robert Reininger (Austria I)
Puchar Ziemi Żywieckiej

1959 - wynik SK

1960 - wyniki finałów

1965 - wynik i skład finału DM

1973 - wynik DK

1982 - czy turniej był rozgrywany w tym roku?

1984 - wynik SM Michał Klak – Maciej Przybylski

1987 - wynik DM Aleksander Harasym/Roman Wędrocha – Piotr Rynczarski/Andrzej Zwierz

Turniej Express-Legia

1960

imię Zamorniak Katowice U13

1960

wynik SK U13 Krystyna Krajewska (Katowice) – Halina Wódczakówna (Inowrocław)

1962

data turnieju czerwiec

1967

wynik SK U15 Klara Gielochówna (Slavia Ruda Śląska) – Jolanta Rozala (Warta Poznań)

1967

wynik SK U13 Małgorzata Rejdych (Sparta Szczecin) – Monika Banaszakówna (Sparta Szczecin)

1969

data turnieju czerwiec

1969

wynik U15 chł

1970

imię Masoczy (SKT Szczecin)

1974

wyniki finałów

1980

data turnieju

1980

wyniki finałów

1981

data turnieju

1981

wyniki finałów

1987

wynik SK Agata Werblińska (KKT Energomontaż Wrocław) – Małgorzata Chmela (SKT Sopot)

1988

wyniki SM DM

Memoriał Józefa Hebdy

1980 - wyniki i uczestnicy finałów