Powrót do listy
Kadencja 2005-2008
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze

Termin: 21.05.2005

Miejsce: Warszawa

Przewodniczący:

Zarząd

Prezes: Waldemar Dubaniowski

(do 5.03.2009)

Wiceprezes ds. organizacyjnych:

Zbigniew Chlebowski

(do 31.03.2009)

Wiceprezes ds. sportowych: Jacek Muzolf

(p.o. prezesa od 2.04.2009)

Wiceprezes ds. marketingu: Jarosław Ziębiński

(rezygnacja z funkcji 8.05.2009)

Skarbnik: Kordian Borejko

Sekretarz generalny: Tomasz Półgrabski

(do 6.12.2007)

Członkowie:

Wojciech Andrzejewski

Waldemar Białaszczyk

Krzysztof Jordan

Janusz Korzeniewicz

Michał Niemiec

Jarosław Pindelski

Wojciech Radomski

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący: Marek Kwaśnicki

Wiceprzewodniczący: Janusz Kawałko

Sekretarz: Mirosław Ginter

Członkowie:

Michał Komorowski

Jacek Szczepanik

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze

Termin: 12.07.2007

Miejsce: Warszawa

Przewodniczący:

Debata programowa

Termin: 21.04.2006

Miejsce: Warszawa, Centrum Olimpijskie

Powrót do listy