Powrót do listy
2023
< Zobacz poprzedni

Beckhoff Tennis Cup Wrocław

Kategoria: M15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 26 czerwca – 2 lipca 2023
Miejsce: Wrocław
Sędzia naczelny: Jaroslav Chmielnik
Dyrektor turnieju: Kinga Szynklarz

Goncalo Oliveira (Portugalia) – Jirzi Barnat (Czechy)
6:2, 6:4
Szymon Kielan (Polska) / Kirił Kiwatcew (Rosja) – Daniel Paty / David Polyak (obaj Czechy)
6:1, 6:3

Zahir Łódź Cup

Kategoria: M25 (pula nagród 25 tys. dol.)
Termin: 713 sierpnia 2023
Miejsce: Łódź, korty MKT
Sędzia naczelny: Yann Smith
Dyrektor turnieju: Piotr Rudnicki

Andrew Paulson (Czechy)  Daniel Paty (Czechy)
6:4, 4:6, 6:4
Matyas Czerny (Czechy) / Daniel Paty – Milosz Karol (Słowacja) / Szymon Kielan (Polska)
6:3, 6:3

BKT Advantage Cup Bielsko-Biała

Kategoria: M25 (pula nagród 25 tys. dol.)
Termin: 2127 sierpnia 2023
Miejsce: Bielsko-Biała
Sędzia naczelny: ???
Dyrektor turnieju: ???

Juan Bautista Torres (Argentyna) – Hynek Barton (Czechy)
6:4, 7:5
Jirzi Barnatc/ Filip Duda (obaj Czechy) – Jasza Szajrych / Borys Zgoła (obaj Polska)
6:4, 7:5

Talex Open Poznań

Kategoria: M25 (pula nagród 25 tys. dol.)
Termin: 2127 sierpnia 2023
Miejsce: Poznań, korty AZS
Sędzia naczelny: Enyedy Koppany
Dyrektor turnieju: Jacek Muzolf

Lorenzo Joaquin Rodriguez (Argentyna) – Georgij Krawczenko (Ukraina)
4:6, 6:4, 6:1
Piotr Matuszewski (Polska) / Kai Wehnelt (Niemcy) – Sander Jong / Jesse Timmermans (obaj Holandia)
3:6, 7:6(3), 10-4

Szczawno International 2023

Kategoria: M15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 28 sierpnia – 3 września 2023
Miejsce: Szczawno Zdrój
Sędzia naczelny: Krzysztof Malczyk
Dyrektor turnieju: Robert Kosiński

Olaf Pieczkowski – Jasza Szajrych (obaj Polska)
6:1, 6:2
Alec Beckley (RPA) / Jasza Szajrych – Hernando Jose Escurra Isnardi (Paragwaj) / Lorenzo Joaquin Rodriguez (Argentyna)
6:3, 6:2

Koszalin Toyota Open

Kategoria: M15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 410 września 2023
Miejsce: Koszalin, korty KS Bałtyk
Sędzia naczelny: ???
Dyrektor turnieju: ???

Lewie Lane (Niemcy) – Dominik Kellovsky (Czechy)
6:3, 6:3
Maciej Rajski / Yann Wójcik (obaj Polska) – Petr Brunczlik (Czechy) / Przemysław Michocki (Polska)
6:2, 7:6(4)
Powrót do listy