Powrót do listy
2021 (30.5–13.6)
< Zobacz poprzedni

KOBIETY

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Storm Sanders AUS – Katarzyna Kawa 6:3, 6:1; Greet Minnen BEL, nr 17 – Urszula Radwańska 5:7, 6:3, 6:1; Maiar Sherif EGY, nr 13 – Maja Chwalińska 4:6, 7:5, 6:2; Magdalena Fręch – Tereza Mrdeza CRO 6:7, 6:1, 7:6; II runda: Magdalena Fręch – Łesia Curenko UKR, nr 30 walkower; III runda: Irina Maria Bara ROU, nr 14 – Magdalena Fręch 7:5, 6:2.

I runda

Magda Linette – Chloé Paquet FRA 6:3, 6:3

Iga Świątek, nr 8 – Kaja Juvan SLO 6:0, 7:5

II runda

Magda Linette – Ashleigh Barty AUS, nr 1 6:1, 2:2 krecz

Iga Świątek, nr 8 – Rebecca Petersson SWE 6:1, 6:1



III runda

Ons Jabeur TUN, nr 25 – Magda Linette 3:6, 6:0, 6:1

Iga Świątek, nr 8 – Anett Kontaveit EST, nr 30 7:6, 6:0

1/8 finału

Iga Świątek, nr 8 – Marta Kostiuk UKR 6:3, 6:4

1/4 finału

Maria Sakkari GRE, nr 17 – Świątek 6:4, 6:4

Debel

I runda

Bethanie Mattek-Sands USA, Iga Świątek, nr 14 – Aubane Droguet, Selena Janicijevic FRA 6:0, 6:1

Magda Linette, Bernarda Pera USA – Alexa Guarachi Chile, Desirae Krawczyk USA, nr 5 6:3, 6:7, 6:3

Andreea Mitu ROU, Julia Putincewa KAZ – Alicja Rosolska, CoCo Vandeweghe USA 3:6, 6:3, 6:2

II runda

Bethanie Mattek-Sands USA, Iga Świątek, nr 14 – Anna-Lena Friedsam GER, Yafan Wang CHN 7:5, 6:3

Magda Linette, Bernarda Pera USA – Zarina Dijas KAZ, Warwara Graczowa RUS 6:0, 6:2

1/8 finału

Bethanie Mattek-Sands USA, Iga Świątek, nr 14 – Su-Wei Hsieh TPI, Elise Mertens BEL, nr 1 5:7, 6:4, 7:5

Magda Linette, Bernarda Pera USA – Lucie Hradecká CZE, Laura Siegemund GER, nr 10 7:6, 7:6

1/4 finału

Bethanie Mattek-Sands USA, Iga Świątek, nr 14 – Darija Jurak, Andreja Klepač SLO, nr 11 6:3, 6:2

Magda Linette, Bernarda Pera USA – Anastazja Pawljuczenkowa RUS, Jelena Rybakina KAZ 7:5, 4:6, 6:2

1/2 finału

Bethanie Mattek-Sands USA, Iga Świątek, nr 14 – Irina Camelia Begu ROU, Nadia Podoroska ARG 6:3, 6:4

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková CZE, nr 2 – Magda Linette, Bernarda Pera USA 6:1, 6:2

Finał

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková CZE, nr 2 – Bethanie Mattek-Sands USA, Iga Świątek, nr 14 6:4, 6:2

 

MĘŻCZYŹNI

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Blaž Kavčič SLO – Kacper Żuk 6:2, 7:6

I runda

Kamil Majchrzak – Arthur Cazaux FRA 6:4, 2:6, 6:4, 6:4

Botic van de Zandschulp NED – Hubert Hurkacz, nr 19 6:7, 6:7, 6:2, 6:2, 6:4

II runda

Casper Ruud NOR, nr 15 – Kamil Majchrzak 6:3, 6:2, 6:4

Debel

I runda

Nicholas Monroe, Frances Tiafoe (USA) – Łukasz Kubot, Marcelo Melo BRA, nr 8 6:3, 6:4

Marcel Granollers ESP, Horacio Zeballos ARG, nr 4 – Hubert Hurkacz, Szymon Walków 6:1, 6:1

 

JUNIORZY

Singiel

I runda

Hamad Međedović SRB – Aleksander Orlikowski 7:5, 6:3

Maks Kaśnikowski – Jack Pinnington Jones GBR, nr 4 6:3, 6:4

II runda

Maks Kaśnikowski – Chak Lam Wong HGK 6:3, 3:6, 6:3

1/8 finału

Wiaczesław Bielinski UKR, nr 16 – Maks Kaśnikowski 2:6, 6:3, 6:1

Debel

I runda

Maks Kaśnikowski, Aleksander Orlikowski – Gabriel Debru, Antoine Ghibaudo FRA 6:2, 6:4

1/8 finału

Maks Kaśnikowski, Aleksander Orlikowski – Marko Andrejic AUT, Marko Topo SRB 7:5, 2:6, 10-2

1/4 finału

Martin Katz BEL, German Samofałow UKR – Maks Kaśnikowski, Aleksander Orlikowski 6:7, 6:4, 10-7

Powrót do listy