Powrót do listy
2021 (28.6–11.7)
< Zobacz poprzedni

KOBIETY

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Urszula Radwańska – Fang Ying Xun CHN 6:1, 6:0; Clara Burel FRA, nr 31 – Maja Chwalińska 7:6, 6:4; Magdalena Fręch, nr 32 – Pemra Ozgen TUR 6:2, 7:5; Katarzyna Kawa, nr 25 – Martina Di Giuseppe ITA 6:2, 4:6, 6:4; II runda: Urszula Radwańska – Anna Karolína Schmiedlová SVK, nr 18 6:3, 7:5; Arina Rodionova AUS – Magdalena Fręch, nr 32 7:5, 7:5; Witalia Diaczenko RUS – Katarzyna Kawa, nr 25 5:7, 1:6; III runda: Danielle Lao USA – Urszula Radwańska 6:3, 6:2

I runda

Magda Linette – Amanda Anisimova USA 2:6, 6:3, 6:1

Iga Świątek, nr 7 – Su-Wei Hsieh TPE 6:4, 6:4

II runda

Magda Linette – Jelena Switolina UKR, nr 3 6:3, 6:4

Iga Świątek, nr 7 – Wiera Zwonariowa RUS 6:1, 6:3

III runda

Paula Badosa ESP, nr 30 – Magda Linette 7:5, 2:6, 4:6

Iga Świątek, nr 7 – Irina-Camelia Begu ROU 6:1, 6:0

1/8 finału

Ons Jabeur TUN, nr 21 – Iga Świątek, nr 7 5:7, 6:1, 6:1

Debel

I runda

Ludmiła Kiczenok UKR, Makoto Ninomiya JPN – Magda Linette, Alicja Rosolska 6:4, 3:6, 9:7

 

MĘŻCZYŹNI

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Kamil Majchrzak, nr 1 – Yannick Maden GER 6:1, 6:4; Kacper Żuk – Lukáš Rosol CZE 6:3, 6:3; II runda: Kamil Majchrzak, nr 1 – Robin Haase NED 6:7, 7:6, 6:4; Denis Kudla USA, nr 6 – Kacper Żuk 7:6, 6:4; III runda: Marcelo Tomas Barrios Vera CHI – Kamil Majchrzak, nr 1 6:4, 4:6, 7:6, 6:3

I runda

Hubert Hurkacz, nr 14 – Lorenzo Musetti ITA 6:4, 7:6, 6:1

II runda

Hubert Hurkacz, nr 14 – Marcos Giron USA 6:3, 6:2, 6:4

III runda

Hubert Hurkacz, nr 14 – Aleksander Bublik KAZ 6:3, 6:4, 6:2

1/8 finału

Hubert Hurkacz, nr 14 – Daniił Miedwiediew RUS, nr 2 2:6, 7:6, 3:6, 6:3, 6:3

1/4 finału

Hubert Hurkacz, nr 14 – Roger Federer SUI, nr 6 6:3, 7:6, 6:0

1/2 finału

Matteo Berrettini ITA, nr 7 – Hubert Hurkacz, nr 14 6:3, 6:0, 6:7, 6:4

Debel

I runda

Łukasz Kubot, Marcelo Melo BRA, nr 8 – Nathaniel Lammons, Jackson Withrow USA 6:4, 5:7, 6:4

II runda

Łukasz Kubot, Marcelo Melo BRA, nr 8 – Sander Arends, Matwe Middelkoop NED 6:2, 6:4

1/8 finału

Łukasz Kubot, Marcelo Melo BRA, nr 8 – Lloyd Glasspool GBR, Harri Heliovaara FIN walkower

1/4 finału

Nikola Mektić, Mate Pavić CRO, nr 1 – Łukasz Kubot, Marcelo Melo BRA, nr 8 3:6, 4:6, 6:4, 7:6, 6:4

 

JUNIORZY

Singiel

I runda

Jack Pinnington Jones GBR, nr 7 – Aleksander Orlikowski 6:2, 6:4

Samir Banerjee USA – Maks Kaśnikowski, nr 12 6:2, 2:6, 6:3

Debel

I runda

Philip Florig, Max Hans Rehberg GER – Maks Kaśnikowski, Aleksander Orlikowski, nr 5 2:6, 6:2, 10-4

Powrót do listy