Powrót do listy
2020 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 2004 i młodsi

1.

Matuszewski Gabriel (CKT Grodzisk Mazowiecki)

2004

1.

Rowińska Malwina (Niezrzeszony)

2005

2.

Pieczkowski Olaf (UKS RP SPORT Olsztyn)

2004

2.

Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

3.

Grzegorzewski Oskar (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2005

3.

Telżyńska Hanna (Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa)

2005

4.

Kos Maciej (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2004

4.

Frankowska Zuzanna (AZS Łódź)

2004

5.

Zgoła Goran (AZS Poznań)

2005

5.

Bednarz Zuzanna (Klub Sportowy Czarni )

2005

6.

Szymkowiak Kacper (KKT Wrocław)

2004

6.

Bozova Anastasia (AZS Łódź)

2005

7.

Kubalka Igor (Międzyszkolny KS Andrychów)

2005

7.

Pieczyńska Sonia (WKS Grunwald Poznań)

2005

8.

Lechno-Wasiutyński Fryderyk (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)

2005

8.

Pawlikowska Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

9.

Stankiewicz Patryk (AZS Poznań)

2004

9.

Orlińska Oliwia (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

2005

10.

Barcik Nikodem (KS Górnik Bytom)

2005

10.

Witkowska Zuzanna (CKT Grodzisk Mazowiecki)

2005

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2006 i młodsi

1.

Berkieta Tomasz (KT Warszawianka Warszawa)

2006

1.

Ewald Weronika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

2.

Jędrzejczak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

2.

Stankiewicz Monika (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

3.

Andrzejczak Marcin (Tenisowy UKS LEO Trąbki Małe)

2006

3.

Mackiewicz Martyna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

4.

Kokot Bruno (KS Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)

2006

4.

Stypuła Laura (CKT Grodzisk Mazowiecki)

2006

5.

Migdalski Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

5.

Kulbiej Nadia (Fundacja Szczeciński KT Promasters)

2007

6.

Ważny Alan (Klub Sportowy Czarni )

2007

6.

Kostka Natalia (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2007

7.

Tomasiak Jakub (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2006

7.

Gołda Karolina (AT MASTERS Radom)

2006

8.

Mitoń Mateusz (STT Fakro Nowy Sącz)

2007

8.

Wojtaszczyk Maria (KT Start Łódź)

2007

9.

Kosiński Filip (KS Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)

2007

9.

Nieradzik Maja (Klub Tenisowy Zabrze)

2007

10.

Lange Mateusz (AZS Poznań)

2006

10.

Koprowska Hanna (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)

2006

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2008 i młodsi

1.

Plenkiewicz Hubert (Stow. AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)

2008

1.

Kuszel Oliwia (Toruńska Akademia Tenisowa)

2008

2.

Urbański Jan (Fundacja KT Astra Książenice)

2009

2.

Michta Emilia (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

3.

Stańczyk Juliusz (STT Fakro Nowy Sącz)

2009

3.

Sybicka Oliwia (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola)

2009

4.

Fletcher Vincent (Fundacja KT Astra Książenice)

2009

4.

Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków)

2009

5.

Błuś Aleksander (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2008

5.

Husar Sara (UKS Beskidy Ustroń)

2008

6.

Skrzyński Jan (KS Nadwiślan Kraków)

2009

6.

Biełus Zosia (Fundacja Szczeciński KT Promasters)

2008

7.

Sadzik Jan (Klub Tenisowy Błonia Kraków)

2008

7.

Wawrzkiewicz Inka (Sopot Tenis Klub)

2008

8.

Tejerina Ignacio (Kostrzyński Klub Tenisowy )

2008

8.

Skorupska Anna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2008

9.

Chłodnicki Jan (KS Górnik Bytom)

2008

9.

Bajorek Małgorzata (UKT Winner Kraków)

2008

10.

Kwiatkowski Maksymilian (WTS DeSki Warszawa)

2009

10.

Pawelska Maja (Klub Tenisowy Zabrze)

2008

Powrót do listy