Powrót do listy
2019 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 2003 i młodsi

1.

Kos Maciej (KT GAT Gdańsk)

2004

1.

Rowińska Malwina (niezrzeszona)

2005

2.

Matuszewski Gabriel (Centralny KT Grodzisk Mazowiecki

przy Fundacji De Arte Athletica)

2004

2.

Durska Emilia (Górnik Bytom)

2004

3.

Stankiewicz Patryk (AZS Poznań)

2004

3.

Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

4.

Grygołowicz Maks (KT GAT Gdańsk)

2003

4.

Świerczyńska Magdalena (KKS Olsza Kraków)

2004

5.

Orlikowski Aleksander (MKT Łódź)

2003

5.

Koralnik Laura

(CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica)

2004

6.

Kończal Mikołaj (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2003

6.

Frankowska Zuzanna (Warszawianka)

2004

7.

Sopoliński Błażej (Krzycki KT Wrocław)

2003

7.

Wróblewska Jagoda (MKT Łódź)

2004

8.

Dzieło Marcel (Krzycki KT Wrocław)

2004

8.

Niewiadomska Patrycja (Advantage Bielsko-Biała)

2003

9.

Szymkowiak Kacper (Krzycki KT Wrocław)

2004

9.

Ewald Weronika (KT GAT Gdańsk)

2006

10.

Szczap Karol (Trnovsky Mario Tennis Club)

2003

10.

Janiszek Weronika (Sopot Tenis Klub)

2004

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2005 i młodsi

1.

Lechno-Wasiutyński Fryderyk

(Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)

2005

1.

Rowińska Malwina (niezrzeszona)

2005

2.

Migdalski Mikołaj (Advantage Bielsko-Biała)

2006

2.

Ewald Weronika (KT GAT Gdańsk)

2006

3.

Kubalka Igor (Międzyszkolny KS Andrychów)

2005

3.

Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

4.

Jędrzejczak Jakub (Advantage Bielsko-Biała)

2006

4.

Bergler Olivia (Górnik Bytom)

2005

5.

Wójcicki Gabriel (KT Szczawno-Zdrój)

2005

5.

Stankiewicz Monika (KT GAT Gdańsk)

2006

6.

Tomasiak Jakub (Advantage Bielsko-Biała)

2006

6.

Głowacka Maria (TS Idea Sport Toruń)

2006

7.

Berkieta Tomasz

(Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club)

2006

7.

Stypuła Laura

(CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica)

2006

8.

Kokot Bruno (KT Szczawno-Zdrój)

2006

8.

Pawlikowska Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

9.

Andrzejczak Marcin

(Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)

2006

9.

Mackiewicz Martyna (KT GAT Gdańsk)

2006

10.

Janzen Szymon (CKT Grodzisk Mazowiecki

przy Fundacji De Arte Athletica)

2005

10.

Ciesielczyk Amelia (UKS RP Sport Olsztyn)

2006

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2007 i młodsi

1.

Lewandowski Dawid (KT Szczawno-Zdrój)

2007

1.

Kostka Natalia (Advantage Bielsko-Biała)

2007

2.

Słowik Maciej (Fundacja SKT Promasters)

2007

2.

Pawelska Maja (Mostostal Zabrze)

2008

3.

Ważny Alan (KS Czarni Rzeszów)

2007

3.

Nadajewska Marta (Śląskie CT Pszczyna)

2007

4.

Plenkiewicz Hubert

(Stowarzyszenie AG Tenis Chorzowska w Radomiu)

2008

4.

Czajka Antonina (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2007

5.

Downar Jan (KT GAT Gdańsk)

2007

5.

Śrutwa Martyna (Lubińskie CT Top Tenis)

2007

6.

Wygona Jan (Grzegórzecki Kraków)

2007

6.

Wojtaszczyk Maria (Start Łódź)

2007

7.

Zając Oskar (STT Fakro Nowy Sącz)

2007

7.

Kuszel Oliwia (Toruńska Akademia Tenisowa)

2008

8.

Wieczorek Antoni (Górnik Bytom)

2007

8.

Nieradzik Maja (Mostostal Zabrze)

2007

9.

Błuś Aleksander (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2008

9.

Biełus Zosia (Fundacja Szczeciński KT Promasters)

2008

10.

Zemła Grzegorz (Fundacja Tennis Pro Piaseczno)

2007

10.

Mitrzak Aleksandra (Inowrocławskie TT Goplania)

2007

Powrót do listy