Powrót do listy
2017
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Sopot Cup

Kategoria: ITF 15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 12-18 czerwca 2017
Miejsce: Sopot, korty STK
Sędzia naczelny: ???
Dyrektor turnieju: Jarosław Zieliński

Zdenek Kolarz (Czechy)  Kamil Majchrzak (Polska)
6:3, 6:2
Mikelis Libietis (Łotwa) / Hunter Reese (USA) – Ricardo Hocevar / Wilson Leite (obaj Brazylia)
6:4, 6:4

BMC Gdynia Open

Kategoria: ITF 15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 1925 czerwca 2017
Miejsce: Gdynia, korty Arki
Sędzia naczelny: Anna Wagner
Dyrektor turnieju: ???

Marcus Eriksson (Szwecja) – Robin Stanek (Czechy)
7:5, 6:1
Boris Arias (Boliwia) / Nick Chappell (USA) – Fredrik Ask (Norwegia) / Andre Goransson (Szwecja)
6:1, 6:1

Warmia i Mazury Open 1 – Mrągowo

Kategoria: ITF 15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 26 czerwca – 2 lipca 2017
Miejsce: Mrągowo, korty hotelu Mrągowia
Sędzia naczelny: Marek Plichciński
Dyrektor turnieju: Bogdan Kulik

Alexandre Muller (Francja)  Marcus Eriksson (Szwecja)
6:3, 0:6, 6:3
Antonio Massara (Włochy) / David Poljak (Czechy) V Karol Drzewiecki / Maciej Smoła (obaj Polska)
6:2, 6:4

Warmia i Mazury Open 2 – Mrągowo

Kategoria: ITF 15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 39 lipca 2017
Miejsce: Mrągowo, korty hotelu Mrągowia
Sędzia naczelny: Marek Plichciński
Dyrektor turnieju: Bogdan Kulik

Alexei Popyrin (Australia)  Laurynas Grigelis (Litwa)
6:3, 3:6, 6:3
Adrian Andrzejczuk / Paweł Juszczak (obaj Polska)  Oleksij Kolisnyk / Oleg Prihodko (obaj Ukraina)
6:7(1), 7:6(6), 10-7

Warmia i Mazury Open 3 – Mrągowo

Kategoria: ITF 15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 1016 lipca 2017
Miejsce: Mrągowo, korty hotelu Mrągowia
Sędzia naczelny: Marek Plichciński
Dyrektor turnieju: Bogdan Kulik

Zdenek Kolarz (Czechy)  Laurynas Grigelis (Litwa)
7:5, 1:0 ret
Ewan Moore (W. Brytania) / Manuel Pena Lopez (Argentyna) – Kamil Gajewski / Szymon Walków (obaj Polska)
6:2, 7:5

Warmia i Mazury Open 4 – Mrągowo

Kategoria: ITF 15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 1723 lipca 2017
Miejsce: Mrągowo, korty hotelu Mrągowia
Sędzia naczelny: Rafał Jesionek
Dyrektor turnieju: Bogdan Kulik

Adam Chadaj (Polska)  Richard Gabb (W. Brytania)
6:1, 6:3
Oleksij Kolisnyk / Oleg Prihodko (obaj Ukraina) – Colin Van Beem (Holandia) / Daniił Zariczanski (Ukraina)
6:4, 6:3

Warmia i Mazury Open 5 – Mrągowo

Kategoria: ITF 15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 24-30 lipca 2017
Miejsce: Mrągowo, korty hotelu Mrągowia
Sędzia naczelny: Rafał Jesionek
Dyrektor turnieju: Bogdan Kulik

Paweł Juszczak (Polska)  Oleksij Kolisnyk (Ukraina)
4:6, 6:3, 6:2
Michał Dembek / Maciej Smoła (obaj Polska) – Samuel Bensoussan (Francja) / Fabrizio Ornago (Włochy)
6:4, 1:6, 10-6

Warmia i Mazury Open 6 – Mrągowo

Kategoria: ITF 15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 31 lipca – 6 sierpnia 2017
Miejsce: Mrągowo, korty hotelu Mrągowia
Sędzia naczelny: Rafał Jesionek
Dyrektor turnieju: Bogdan Kulik

Maciej Rajski  Paweł Juszczak (obaj Polska)
6:7(5), 7:5, 6:3
Oleksij Kolisnyk / Oleg Prihodko (obaj Ukraina)  Michał Dembek / Maciej Smoła (obaj Polska)
7:6(8), 6:4

Drobex Centrum Cup Bydgoszcz

Kategoria: ITF 25 (pula nagród 25 tys. dol.)
Termin: 1420 sierpnia 2017
Miejsce: Bydgoszcz, korty SKT Centrum
Sędzia naczelny: Konstantin Zasjadko (Łotwa)
Dyrektor turnieju: Ryszard Robaszkiewicz

Mats Moraing (Niemcy) – Aleksander Vukic (Australia)
6:2, 7:5
Michał Dembek / Hubert Hurkacz – Karol Drzewiecki / Maciej Smoła (wszyscy Polska)
6:2, 6:7(9), 10-6

Talex Open Poznań

Kategoria: ITF 25 (pula nagród 25 tys. dol.)
Termin: 2127 sierpnia 2017
Miejsce: Poznań, korty AZS
Sędzia naczelny: Anna Wagner
Dyrektor turnieju: Jacek Muzolf

Mats Moraing (Niemcy) – Zdenek Kolarz (Czechy)
7:6(5), 6:4
Artiom Smirnow / Wołodymyr Użyłowski (obaj Ukraina) – Michał Dembek / Hubert Hurkacz (obaj Polska)
6:4, 6:2

Toyota Koszalin Open

Kategoria: ITF 15 (pula nagród 15 tys. dol.)
Termin: 28 sierpnia – 3 września 2017
Miejsce: Koszalin, korty Bałtyku
Sędzia naczelny: ???
Dyrektor turnieju: Bogdan Krajewski

Paweł Juszczak  Marcin Gawron (obaj Polska)
6:4, 6:3
Ivan Endara (Ekwador) / Szymon Walków  Michał Dembek / Marcin Gawron (wszyscy Polska)
6:3, 2:6, 10-7
Powrót do listy