Powrót do listy
2017 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 2001 i młodsi

1.

Pawlak Piotr (Mera Warszawa)

2002

1.

Świątek Iga (Fundacja Warsaw Sports Group)

2001

2.

Marek Wojciech (Górnik Bytom)

2001

2.

Chwalińska Maja (Advantage Bielsko-Biała)

2001

3.

Wajdemajer Jan (AZS Poznań)

2002

3.

Baszak Weronika (Stow. REDECO SiR Wrocław)

2002

4.

Taczała Dawid (AZS Poznań)

2002

4.

Szczepańska Zuzanna (Inowrocławskie TT Goplania)

2002

5.

Politowicz Marcel (AZS Poznań)

2002

5.

Jeleń Aleksandra (KT Legia Warszawa)

2001

6.

Kielan Szymon (PKT Pabianice)

2002

6.

Ejsmont Weronika (KT Jakubowo-Olsztyn)

2002

7.

Wiśniewski Dawid (Inowrocławskie TT Goplania)

2002

7.

Wierzbowska Aleksandra (Olsza Kraków)

2002

8.

Ziomber Maciej (Górnik Bytom)

2001

8.

Szynkowska Martyna (UKS RP Sport Olsztyn)

2002

9.

Biliński Gabriel (Sokół Rzeszów)

2001

9.

Wawrowska Magda (Morelowa Tennis Club Warszawa)

2002

10.

Szajrych Jasza (Grunwald Poznań)

2002

10.

Nebelska Urszula (MKT Łódź)

2002

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2003 i młodsi

1.

Kaśnikowski Maks (KT Legia Warszawa)

2003

1.

Gruszczyńska Rozalia (Olsza Kraków)

2004

2.

Bojarski Alan (Orzeł Warszawa)

2003

2.

Kubacha Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2004

3.

Kusiewicz Piotr (Olsza Kraków)

2003

3.

Piestrzyńska Ada (Fundacja Warsaw Sports Group)

2004

4.

Kamrowski Marcel (Flota Gdynia)

2003

4.

Wygonowska Pola (UKS RP Sport Olsztyn)

2003

5.

Pieczkowski Olaf (UKS RP Sport Olsztyn)

2004

5.

Jodłowska Justyna (Advantage Bielsko-Biała)

2004

6.

Kopcik Jan (Górnik Bytom)

2003

6.

Buryło Matylda (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2004

7.

Herok Juliusz (UKT Radość 90 Warszawa)

2003

7.

Paul Wiktoria Maria (KCT Masters Inowrocław)

2004

8.

Orlikowski Aleksander (MKT Łódź)

2003

8.

Gustowska Karina (Advantage Bielsko-Biała)

2003

9.

Pieczonka Filip (Flota Gdynia)

2004

9.

Turczuk Natalia (Vario Club Żerniki Wrocławskie)

2004

10.

Matuszewski Gabriel (KT Matuszewski Stawiguda)

2004

10.

Bartusek Karolina (Mostostal Zabrze)

2003

 

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2005 i młodsi

1.

Lechno-Wasiutyński Fryderyk

(Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)

2005

1.

Ewald Weronika (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2006

2.

Piekarz Damian (ST Matchpoint w Komorowie)

2005

2.

Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

3.

Berkieta Tomasz (ST Matchpoint w Komorowie)

2006

3.

Domańska Weronika (Advantage Bielsko-Biała)

2005

4.

Smater Adrian (Morelowa Tennis Club Warszawa)

2005

4.

Szczepaniak Natalia (Advantage Bielsko-Biała)

2005

5.

Kubalka Igor (MKS Andrychów)

2005

5.

Pieczyńska Sonia (Grunwald Poznań)

2005

6.

Barcik Nikodem

(Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)

2005

6.

Popławska Kamila ("RICHI" Ryszard Okuła)

2005

7.

Zgoła Goran (AZS Poznań)

2005

7.

Orlińska Oliwia (AZS AWF Wrocław)

2005

8.

Juszczak Dorian (AT Promasters Szczecin)

2005

8.

Bednarz Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań)

2005

9.

Jędrzejczak Jakub (Advantage Bielsko-Biała)

2006

9.

Witkowska Zuzanna (Fundacja Warsaw Sports Group)

2005

10.

Kwaśniewski Hugo

(AT Angelique Kerber Puszczykowo)

2006

10.

Kiwior Julia (KT Błonia Kraków)

2005


Powrót do listy