Powrót do listy
2014 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 1998 i młodsi

1.

Matuszewski Piotr (AZS Poznań)

1998

1.

Oczachowska Julia (Inowrocławskie TT Goplania)

2000

2.

Fryze Konrad (RKT Return Radom)

1999

2.

Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)

2000

3.

Skowroński Marcin (RKT Return Radom)

1999

3.

Sosnowska Adrianna (WINNERS ST J. Wolniak Łódź)

1999

4.

Sikorski Michał (Miejski Klub Tenisowy Łódź)

1999

4.

Jaśkiewicz Karolina (Stow.KS Match Point Ślęza)

2000

5.

Grzegorczyk Jakub (UKS Beskidy Ustroń)

1999

5.

Siłka Klara (Niezrzeszony)

1999

6.

Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń)

1998

6.

Tomczyk Aleksandra (KT Warszawianka Warszawa)

1999

7.

Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała)

1999

7.

Hertel Anna (Klub Tenisowy "Legia")

2000

8.

Mol Marcin (UKS Beskidy Ustroń)

1998

8.

Rojek Aleksandra (MKS Szczawno Zdrój)

1998

9.

Śmietana Piotr (KS Grzegórzecki Kraków)

1998

9.

Bogus Karolina (KS Sport-Med Zabrze)

1998

10.

Łosiak Bartosz (AZS Poznań)

1999

10.

Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin)

1999

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 2000 i młodsi

1.

Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa)

2000

1.

Świątek Iga (Warszawski Klub Tenisowy Mera)

2001

2.

Michalski Daniel (Klub Tenisowy "Legia")

2000

2.

Hertel Anna (Klub Tenisowy "Legia")

2000

3.

Kwiatkowski Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa)

2000

3.

Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)

2000

4.

Godek Paweł (STT Fakro Nowy Sącz)

2000

4.

Oczachowska Julia (Inowrocławskie TT Goplania)

2000

5.

Marek Wojciech (KS Górnik Bytom)

2001

5.

Zakordoniec Emma (KS Górnik Bytom)

2000

6.

Mikuła Michał (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock)

2000

6.

Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2001

7.

Kolasiński Filip (Klub Tenisowy "Legia")

2000

7.

Rogozińska-Dzik Stefania (KT Warszawianka Warszawa)

2001

8.

Paluch Karol (UKT Winner Kraków)

2000

8.

Kubka Martyna (Górniczy KT Nafta Zielona Góra)

2001

9.

Piekarek Kacper (UKS Sport Klub Wrocław)

2000

9.

Kunat Izabela (UKS Sport Klub Wrocław)

2000

10.

Adamek Makary (UKS Sport Klub Wrocław)

2001

10.

Jaśkiewicz Karolina (Stow.KS Match Point Ślęza)

2000

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2002 i młodsi

1.

Taczała Dawid (AZS Poznań)

2002

1.

Wierzbowska Aleksandra (KKKS Kraków)

2002

2.

Lorens Mikołaj (AZS Poznań)

2002

2.

Baszak Weronika (Stow. REDECO SiR Wrocław)

2002

3.

Kaśnikowski Maks (Warszawski KT Mera)

2002

3.

Wybudowska Klaudia (GKT Nafta Zielona Góra)

2002

4.

Pawlak Piotr (Warszawski KT Mera)

2002

4.

Niedźwieńska Alicja (KKKS Kraków)

2002

5.

Kielan Szymon (Pabianicki Klub Tenisow)

2002

5.

Wygonowska Pola (UKS RP SPORT Olsztyn)

2003

6.

Wiśniewski Piotr (UKS Korona Tenis Kielce)

2002

6.

Gołaś Olga (AT Promasters Szczecin)

2003

7.

Zgoła Borys (AZS Poznań)

2004

7.

Bartusek Karolina (Klub Sportowy Mostostal Zabrze)

2003

8.

Gładysz Piotr (KS Górnik Bytom)

2002

8.

Renke Weronika (UKT Winner Kraków)

2002

9.

Kamrowski Marcel (GTT Lechia Gdańsk)

2003

9.

Ejsmont Weronika (UKS RP SPORT Olsztyn)

2002

10.

Wiśniewski Dawid (Inowrocławskie TT Goplania)

2002

10.

Futerhendler Julia (Klub Tenisowy "Legia")

2002


Powrót do listy