Powrót do listy
2012 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 1996 i młodsi

1.

Majchrzak Kamil (PKTZ \'Winner\' Piotrków Tryb.)

1996

1.

Pyka Katarzyna (KTT Pro-Ten Katowice)

1996

2.

Zieliński Jan (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

1996

2.

Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra)

1996

3.

Gresk Phillip (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

1996

3.

Lewandowska Paulina (KS \"Górnik\" Bytom)

1996

4.

Zawisza Paweł (KS Match Point Wrocław)

1996

4.

Kowalska Marta (KS \'Grzegórzecki\' Kraków)

1996

5.

Hurkacz Hubert (KKT Wrocław)

1997

5.

Iwaniuk Elżbieta (AZS Poznań)

1997

6.

Dembek Michał (WKT \"Mera\" Warszawa)

1997

6.

Polańska Patrycja (RKT Return Radom)

1997

7.

Królik Patryk (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

1997

7.

Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom)

1997

8.

Prządka Remigiusz (KS \"Promień\" Opalenica)

1996

8.

Przybylska Julia (AZS Poznań)

1996

9.

Michocki Przemysław (AZS Poznań)

1997

9.

Wysoczańska Katarzyna (KTA Wrocław)

1997

10.

Szabo Oliver (SKT Sopot)

1996

10.

Nosek Wiktoria (KS Tęcza-Społem Kielce)

1997

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1998 i młodsi

1.

Matuszewski Piotr (TUKS \'Kozica\' Piotrków Tryb.)

1998

1.

Sierzputowska Alicja (TKS \'Arka\' Gdynia)

1998

2.

Żuk Kacper (KT \"Legia\" Warszawa)

1999

2.

Świątek Agata (WKT \"Mera\" Warszawa)

1998

3.

Śmietana Piotr (UKS Czarna)

1998

3.

Szymczuch Oliwia (RKT Return Radom)

1998

4.

Wrzesiński Robert (UKS Okęcie Sport Warszawa)

1998

4.

Kulik Wiktoria (OKT "Jodłowa" Olsztyn)

1999

5.

Słowik Konrad (UKS Czarna)

1998

5.

Buchla Aleksandra (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

1998

6.

Radwan Wiktor (KS \"Górnik\" Bytom)

1998

6.

Pindelska Maja (TKS \'Arka\' Gdynia)

1998

7.

Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń)

1998

7.

Silwanowicz Karolina (TT \'Stanley\' Białystok)

1998

8.

Mol Marcin (KS \"Górnik\" Bytom)

1998

8.

Grzywocz Sonia (KS \"Górnik\" Bytom)

1998

9.

Miller Piotr (TUKS \'Kozica\' Piotrków Tryb.)

1998

9.

Szczygielska Dorota (SKT Sopot)

1998

10.

Kwaśniewski Mieszko (AZS Poznań)

1998

10.

Foryś Weronika (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

1998

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 2000 i młodsi

1.

Dudek Tomasz (TKKF "Falenica" Warszawa)

2000

1.

Hertel Anna (KT \"Legia\" Warszawa)

2000

2.

Michalski Daniel (ST \"TieBreak\" Warszawa)

2000

2.

Zakordoniec Emma (Promasters Szczecin)

2000

3.

Kwiatkowski Adam (ST \"TieBreak\" Warszawa)

2000

3.

Oczachowska Julia (ITT \'Goplania\' Inowrocław)

2000

4.

Marek Wojciech (KS \"Górnik\" Bytom)

2001

4.

Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)

2000

5.

Szymański Filip (ST \"TieBreak\" Warszawa)

2000

5.

Jaśkiewicz Marta (KT \"Legia\" Warszawa)

2000

6.

Paluch Karol (UKT Winner Kraków)

2000

6.

Aleksandrowicz Karolina (KS \Warszawianka\" Warszawa

2000

7.

Ziomber Maciej (KS \"Górnik\" Bytom)

2001

7.

Psut Kinga (KT \"Legia\" Warszawa)

2000

8.

Piekarek Kacper (KTA Wrocław)

2000

8.

Kostuj Zuzanna (KS \"Warszawianka\" Warszawa)

2000

9.

Wojtkowiak Paweł (Tenis Klub Toruń)

2000

9.

Bednarczyk Paulina (WTT Wejherowo)

2000

10.

Kolasiński Filip (KT \"Legia\" Warszawa)

2000

10.

Świątek Iga (WKT \"Mera\" Warszawa)

2001


Powrót do listy